- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Massenlose anzeigen
4634 Los(e)/Seite
Vierkant 2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gegraveerd bloemdecor in ruiten, meesterteken, C.
Vierkant 2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gegraveerd bloemdecor in ruiten, meesterteken, C. Saton, Alphen, 1861 -gebruikssporen- ...[more]
Herenzakhorloge in zilveren kast en overkast, voorzien van beschilderde wijzerplaat, adres: Wilders,
Ovaal 1e gehalte zilveren blaadje met opengewerkte rand met parelrand, meesterteken: J. Vos & Co.,
Ovaal 1e gehalte zilveren blaadje met opengewerkte rand met parelrand, meesterteken: J. Vos & Co., Haarlem, 1919 -2 x 29 x 20,5 cm- ...[more]
Gelobde 3e gehalte zilveren schaal met druivendecor langs de rand, op drie bewerkte pootjes -diam.
Gelobde 3e gehalte zilveren schaal met druivendecor langs de rand, op drie bewerkte pootjes -diam. 25 cm- (gewicht 185 gram) ...[more]
Klein 1e gehalte zilveren theepotje met geribde zijden en parelranden, meesterteken: Bonebakker &
1e gehalte zilveren theepot met filetranden op ovale voet, met palissander greep, meesterteken: N.
1e gehalte zilveren theepot met filetranden op ovale voet, met palissander greep, meesterteken: N. van Voorst, Utrecht, 1815 ...[more]
1e gehalte zilveren melkkan op ronde voet, meesterteken: J.G. Meijer, Amsterdam, 1828-1860 ...[more]
Ronde 1e gehalte zilveren theepot met filetranden aan de bovenzijde op voet, onduidelijk meesterteken, 1852 ...[more]
Paar tot manchetknopen vermaakte 2e gehalte zilveren zeshoekige knopen (reversibel), met decor van
Paar tot manchetknopen vermaakte 2e gehalte zilveren zeshoekige knopen (reversibel), met decor van een ruitertje, circa 1800 ...[more]
Zilveren vergulde sigarendoos, met gekalibreerde saffieren op het slot, inscriptie aan de binnenzijde ...[more]
Glazen bierpul met 3e gehalte zilveren montuur en klep, jugendstildecor, circa 1900 -defecten-
Glazen bierpul met 3e gehalte zilveren montuur en klep, jugendstildecor, circa 1900 -defecten- ...[more]
Tweearmige 2e gehalte zilveren tafelkandelaar met getordeerde vertikale ribben, Duitsland, tweede
Tweearmige 2e gehalte zilveren tafelkandelaar met getordeerde vertikale ribben, Duitsland, tweede helft 20e eeuw -h. 12 cm- ...[more]
Paar 3e gehalte zilveren schaaltjes met bloemdecor -7,5 x 10,5 cm- ...[more]
1e gehalte zilveren sigarettenkoker, Duitsland, circa 1920 en lucifershouder, Mappin & Webb,
1e gehalte zilveren sigarettenkoker, Duitsland, circa 1920 en lucifershouder, Mappin & Webb, Birmingham, 1930 ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren zouttafeltjes, Birmingham, 1913 - H. 7 cm - ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren strooiertjes met bijpassend mosterdpotje voorzien van blauwglazen binnenbak
Geslepen kristallen odeurflesje met 2e gehalte zilveren montuur en dop, gravédecor, en glazen
Geslepen kristallen odeurflesje met 2e gehalte zilveren montuur en dop, gravédecor, en glazen asbakje met 2e gehalte zilveren montuur ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren tafelkandelaartjes met parelrand ...[more]
Twee 3e gehalte zilveren sigarettenkokers, tweede kwart 20e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren muntschaaltje en 1e gehalte zilveren muntasbakje ...[more]
Twee Djokja hengselschaaltjes met lotusdecor -diam. 14 e 16 cm- (gewicht ca. 265 gram) ...[more]
Paar taps toelopende 2e gehalte zilveren gelegenheidsbekers in 17e eeuwse stijl met gegraveerd decor
Verticaal geribde 2e gehalte zilveren breinaaldenkoker, midden 19e eeuw, daarbij: rijkbewerkte 2e
Paar 2e gehalte zilveren vaasjes met parelrand, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900 -h. 17,5 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren kandelaartje in de vorm van een bloemdragende putto, schelpvormig zouttafeltje
Twee 2e gehalte zilveren bekers, 19e/20e eeuw -gebruikssporen- (gewicht 124 gram) ...[more]
Twee taps toelopende gematteerde 3e gehalte zilveren bekers -inscripties, aangeboden door de Firma
2e gehalte zilveren pillendoosje, 1913 en kristallen odeurflacon met glazen stopje en 2e gehalte
2e gehalte zilveren pillendoosje, 1913 en kristallen odeurflacon met glazen stopje en 2e gehalte zilveren monturen, 19e eeuw ...[more]
1e gehalte zilveren blaker met kaarsendover, meesterteken: J.H. Stellingwerff, Amsterdam 1812-
Paar 2e gehalte zilveren tafelkandelaars, meesterteken: Wilkens & Söhne, Bremen, tweede helft 20e
Paar 2e gehalte zilveren tafelkandelaars, meesterteken: Wilkens & Söhne, Bremen, tweede helft 20e eeuw -h. 7 cm- ...[more]
Paar glazen onderzetters met 2e gehalte zilveren rand, meesterteken: W. Burger & Zonen, Haarlem,
Paar glazen onderzetters met 2e gehalte zilveren rand, meesterteken: W. Burger & Zonen, Haarlem, 1952-1975 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren tafelkandelaartjes in originele doos, meesterteken: van Kempen en Begeer,
Paar 2e gehalte opengezaagde zilveren zoutvaten waarvan één met kobaltblauw binnenglas, met filet-
1e gehalte zilveren slacouvert, rondfilet met parelrand, onduidelijk meesterteken, winkeliersmerk:
Paar 1e gehalte zilveren sauskommen op vier pootjes, Sheffield, 1923 ...[more]
Twee BWZG zeszijdige strooibusjes met gegraveerd decor van Babyloniërs ...[more]
2e gehalte zilveren asbak en opengewerkt schaaltje, beide met oud-Hollands decor ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren stooiertjes in de vorm van een fazant, circa 1900 ...[more]
Ronde 1e gehalte zilveren poederdoos, meesterteken: Broadway & Co., Birmingham, 1934, daarbij: 1e
Borstel met 2e gehalte zilveren kap en oud-Hollands decor, daarbij: Djokja schaaltje met lotusdecor
Borstel met 2e gehalte zilveren kap en oud-Hollands decor, daarbij: Djokja schaaltje met lotusdecor ...[more]
Geslepen kristallen zoutbakje in 2e gehalte zilveren houder op drie bolpootjes, meesterteken: P.G.
Paar ronde geslepen kristallen flacons, Russisch slijpsel, met rijk bewerkte 1e gehalte zilveren
Twee 2e gehalte zilveren zoutvaten met twee oren, één op vier pootjes en één op basement, circa 1800
Twee 2e gehalte zilveren zoutvaten met twee oren, één op vier pootjes en één op basement, circa 1800 -lichte defecten- ...[more]
Twee 2e gehalkte zilveren zoutbakjes met kobaltblauw binnenglas in Louis Seize-stijl, circa 1900
Twee 2e gehalkte zilveren zoutbakjes met kobaltblauw binnenglas in Louis Seize-stijl, circa 1900 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren knopen met bewerkte rand en portret van Admiraal Zoutman op de voorzijde
2e gehalte zilveren theezeefje met zeilbootje op het heft, suikerschepje en drinkbekertje met
2e gehalte zilveren theezeefje met zeilbootje op het heft, suikerschepje en drinkbekertje met initialen 'C.F.' - deukjes - ...[more]
Zilveren kandelaartje met steel in de vorm van een dolfijn, bekertje met vermeil binnenzijde en
2e gehalte zilveren theeduimpje met schelpvormige bak, meesterteken: C. Kellenbach, Rotterdam, 1821,
Twee Djokja sigarettenkokers en sigarettendoos met lotusdecor ...[more]
Djokja dekseldoosje, pennenbakje en eierdop, alle met lotusdecor ...[more]
Djokja taartschep en twee briefopeners ...[more]
2e gehalte zilveren theezeef, schaaltje en lekbakje, daarbij: roomlepel en twee vleesvorkjes
2e gehalte zilveren theezeef, schaaltje en lekbakje, daarbij: roomlepel en twee vleesvorkjes ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren lodereindoosjes, meesterteken: Gebr. Reitsma, Sneek, 1914, Wed. J. H. v/d
Drie 2e gehalte zilveren miniaturen, waaronder één in de vorm van een schrijfbureau, naar antiek
Drie 2e gehalte zilveren miniaturen, waaronder één in de vorm van een schrijfbureau, naar antiek voorbeeld ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren pillendoosjes, geribd doosje, anno 1820 - defecten - ...[more]
Geslepen kristallen lepelvaasje met 2e gehalte zilveren montuur, opengewerkt schaaltje en 3e gehalte
Geslepen kristallen lepelvaasje met 2e gehalte zilveren montuur, opengewerkt schaaltje en 3e gehalte zilveren kop, Duitsland circa 1900 ...[more]
Drie-delig 1e gehalte zilveren theeservies bestaande uit: schuitvormige theekan met gezwart houten
Bijbel met 2e gehalte zilveren klampen, meesterteken: A. Sweerling, Meppel 1879-1897, bijbeltje
2e gehalte zilveren theeschepje met gecontourneerde randen, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen,
4634 Los(e)/Seite