- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Massenlose anzeigen
4634 Los(e)/Seite
Aardewerk serviesgedeelte, 'Ineke', ontwerp circa 1933, uitvoering Petrus Regout Maastricht ...[more]
Keramiek bolvaas met horizontale ribben en een schaaltje, ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach,
Keramiek bolvaas met horizontale ribben en een schaaltje, ontwerp: Piet Knepper, uitvoering: Mobach, jaren '70 - H. 21, Diam. 16 cm - ...[more]
Paar bedekte porseleinen vaasjes met Bacchanaal decor, gemerkt: Porzellanfabrik Wehinger & Co.,
Paar bedekte porseleinen vaasjes met Bacchanaal decor, gemerkt: Porzellanfabrik Wehinger & Co., tussen 1905-1918 - H. 21 cm - ...[more]
Twee keramiek vazen met reliëfdecor van bomen, beide gesigneerd Jaan Mobach, uitvoering Mobach,
Twee keramiek reliëfplaquettes: vader, moeder met twee kinderen en een kinderhoofdje, beide ontwerp:
Twee bruine aardewerk kruiken
Twee bruine aardewerk kruiken ...[more]
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met deksels en blauw-wit landschapsdecor, 19e eeuw -één deksel
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met deksels en blauw-wit landschapsdecor, 19e eeuw -één deksel beschadigd ...[more]
Rode aardewerk schaal met bijpassende bolvormige vaas -diam. 44,5 cm, h. vaas 22 cm- ...[more]
Twee donkerbruine terracotta wandborden met decor van twee renaissanceplaquettes, man en vrouw, en
Twee steengoed bierpullen met tinnen montuur en deksel, Duitsland, circa 1900 ...[more]
Paar porseleinen wandborden met blauw-wit decor: houtzaagmolen aan het water, met molens op de
Biscuit beeldgroepje: 'La jeunesse tourmenté par l'amour', gemerkt: Sèvres, circa 1880 - chipjes -
Biscuit beeldgroepje: 'La jeunesse tourmenté par l'amour', gemerkt: Sèvres, circa 1880 - chipjes - ...[more]
Drie-delig Delfts aardewerk kaststel met floraal decor, gemerkt: LPKan (De Lampetkan), laat 18e
Twee porseleinen herdenkings wandborden: Jan Pietersz. Coen (mei 1619-1919) en bevrijding Den
Porseleinen wandbord met blauw-wit decor: gezicht op de toren van de Oude kerk te Delft vanaf de
Drie reliëftegels, gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft - beschadigingen - ...[more]
Drie polychrome porseleinen speeldozen en zeven eierdoppen, Beatrix Potter, Enesco, Frederick
Drie polychrome porseleinen speeldozen en zeven eierdoppen, Beatrix Potter, Enesco, Frederick Warne & Co. ...[more]
Drie polychrome biscuitporseleinen beeldjes van muizen met bestek: Beatrix, Bianca en Mini, ontwerp:
Drie polychrome biscuitporseleinen beeldjes van katten: Renato, Giulia en Angelo & Angelina,
Drie polychrome porseleinen beeldjes: muis, katje met viool, Goebel, nr. 016, nr. 33/32 en kat met
Drie polychrome porseleinen beeldjes: muis, katje met viool, Goebel, nr. 016, nr. 33/32 en kat met bal, Hutschenreuther ...[more]
Keramiek kaststel en dekselpot met blauw-wit Delfts decor, Boch, voor Royal Sphinx ...[more]
Paar cilindervormige vaasjes en bijpassende plantenbak, uitvoering: Mobach, deels gestempeld,
Paar cilindervormige vaasjes en bijpassende plantenbak, uitvoering: Mobach, deels gestempeld, jaren '70/'80 - H. 13, L. 20 cm - ...[more]
Cilindervormige vaas met gegolfd reliëfdecor en goud-bruin lusterglazuur en twee bijpassende
Drie keramiek bloemvaasjes, twee gemonogrammeerd Piet Knepper, alle uitvoering: Mobach, jaren '70/'
Drie keramiek bloemvaasjes, twee gemonogrammeerd Piet Knepper, alle uitvoering: Mobach, jaren '70/'80 - H. 13, 16, 16,5 cm - ...[more]
Drie keramiek vaasjes, ontwerpers: Joke Stroes en Piet Knepper, uitvoering: Mobach, jaren '70/'
Drie keramiek vaasjes, ontwerpers: Joke Stroes en Piet Knepper, uitvoering: Mobach, jaren '70/'80 - H. 7, 10 en 20 cm - ...[more]
Drie-delig keramiek kamerfonteintje met groen lijnendecor, ontwerp: Jaan Mobach, uitvoering: Mobach,
Drie porseleinen beeldjes: bloemendragende putti, Duitsland, 19e eeuw -h grootste beeldje 12,5 cm,
Drie porseleinen beeldjes: bloemendragende putti, Duitsland, 19e eeuw -h grootste beeldje 12,5 cm, lichte defecten- ...[more]
Groot formaat porseleinen wandbord met blauw-wit decor naar het zigeunermeisje van Frans Hals, De
Plateel wandschotel, Delana Royal Plazuid, en rookstel, Regina Lima, Plateelbakkerij Zuid-Holland,
Plateel wandschotel, Delana Royal Plazuid, en rookstel, Regina Lima, Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, circa 1930 ...[more]
Drie-delig porseleinen kaststel met transferdecor, circa 1900 - H. 20 cm - ...[more]
Vier keramiek olielampjes, deels gesigneerd Joke Stroes en Tom Bruinsma, uitvoering: Mobach,
Drie aardewerk cloisonné wandtegels: zeilschip -defecten-22,8 x 12,3, 1246-Delft-1946 en molen aan
Vier diverse Hummel beeldjes, waaronder kind op skies -defecten- ...[more]
Porseleinen spoelkom, twee kop-en-schotels en twee bordjes met blauw-wit decor, Worcester, 3e
Paar biscuit en ormulu drie-lichts kandelaars versierd met kristallen pegels, voorstellende een
Vijf polychrome biscuitporseleinen beeldjes van katten: Renata (twee maal), Serafina, Leonzio en
Polychroom Chinees porseleinen beeldje, Yixing theepot, etc. ...[more]
Plateel vaasjes, kruikje, asbak, etc. ...[more]
Drie plateel vaasjes, jaren '30 en twee aardewerk vaasjes met gestileerd polychroom decor, jaren '50
Langwerpige aardewerk glazenkoeler met blauw-wit decor van een paard dat beslagen wordt, een
Vier aardewerk vazen, gemberpot en schaal, Mobach, Utrecht, tweede helft 20e eeuw ...[more]
Aardewerk dekselpot met blauw-wit floraal decor, Plateelbakkerij Schoonhoven -H. ca. 38 cm-,
Zes polychrome beeldjes van vogels, parkieten, kanarie, roodborstje, etc., Goebel ...[more]
Twee porseleinen plastieken van een oude man en vrouw, mogelijk Turn, circa 1900, wijwaterbakje,
Twee porseleinen plastieken van een oude man en vrouw, mogelijk Turn, circa 1900, wijwaterbakje, beeldje van vogels, Enesco, etc. ...[more]
Vijfdelig Delfts blauw aardewerk kaststel met drie bedekte potten en twee bedekte vazen, blauw-wit
Zeven polychrome porseleinen beeldjes: zes katten en konijn, Goebel -h. hoogste beeldje: 28 cm-
Zeven polychrome porseleinen beeldjes: zes katten en konijn, Goebel -h. hoogste beeldje: 28 cm- ...[more]
Acht aardewerk en porseleinen (wand-) borden, Japans Imari, Delft, oosters, etc., 19e/20e eeuw -
Acht aardewerk en porseleinen (wand-) borden, Japans Imari, Delft, oosters, etc., 19e/20e eeuw -defecten- ...[more]
Serie van negen Delfts aardewerk borden met decor van scheepsportrettten naar aanleiding van Sail
Aardewerk pauwenwandbordje, zes schaaltjes, schaaltje en bordje, alle Tichelaar, Makkum, daarbij:
Circa negen aardewerk vazen, waarvan één in de vorm van een kan met handvat in de vorm van een
Circa negen aardewerk vazen, waarvan één in de vorm van een kan met handvat in de vorm van een vis, grotendeels jaren '60 ...[more]
Corneille (1922-1910), porseleinen wandbord en serviesdelen, schaaltjes, mokken, bordjes, etc.
Corneille (1922-1910), porseleinen wandbord en serviesdelen, schaaltjes, mokken, bordjes, etc. ...[more]
Nederlands aardewerk, vazen, schaaltjes, asbakken, etc., Mobach, Zaalberg, Brouwer, Ravelli, etc.
Nederlands aardewerk, vazen, schaaltjes, asbakken, etc., Mobach, Zaalberg, Brouwer, Ravelli, etc. ...[more]
Aardewerk serviesgedeelte, Edme, Wedgwood, serviesgedeelte Pagod, Rörstrand, kop-en-schotels Royal
Aardewerk serviesgedeelte, Edme, Wedgwood, serviesgedeelte Pagod, Rörstrand, kop-en-schotels Royal Albert, etc. ...[more]
Opengewerkte polychrome aardewerk set met oosterse motieven, bestaande uit: paar bedekte vazen, paar
Aardewerk vazen, potjes, etc., Fris, Ravelli, etc., grotendeels derde kwart 20e eeuw ...[more]
Delfts en Fries aardewerk, borden, vaas, etc., 18e/20e eeuw -defecten- ...[more]
Aardewerk vazen, grotendeels Duitsland, derde kwart 20e eeuw ...[more]
4634 Los(e)/Seite