- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
- Nur Massenlose anzeigen
4634 Los(e)/Seite
2e gehalte zilveren taartschep met waaiersteel, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1918 ...[more]
2e gehalte zilveren rijstlepel met pistoolgreep, de bak met graveerwerk ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep met omgekrulde steel, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist,
2e gehalte zilveren taartschep met omgekrulde steel, meesterteken: Gerritsen & van Kempen, Zeist, 1948 ...[more]
2e gehalte zilveren soepdienlepel, Haags lof, meesterteken: van Kempen & Begeer, 1964 ...[more]
Gedeeltelijk geëmailleerde 2e gehalte zilveren theelepel, Rusland, eerste helft 20e eeuw ...[more]
Hoornen slacouvert aan Djokja handvatten met floraal decor, circa 1930 ...[more]
1e gehalte zilveren lepel in de vorm van een geisha met parasol, gemerkt: K. Uyeda, Japan - L. 14,
1e gehalte zilveren lepel in de vorm van een geisha met parasol, gemerkt: K. Uyeda, Japan - L. 14,5 cm - ...[more]
1e gehalte zilveren brijlepel, meesterteken: J. Berenger, Londen, 1799 ...[more]
2e gehalte zilveren geboorte lepel bekroond met Caritas, de bak met inscriptie ...[more]
2e gehalte zilveren geboorte lepel bekroond met symbool Geloof Hoop en Liefde, de bak met inscriptie ...[more]
2e gehalte zilveren geboorte lepel bekroond met een bakker, de bak met inscriptie ...[more]
2e gehalte zilveren geboorte lepel bekroond met dame, de bak met inscriptie ...[more]
2e gehalte zilveren geboorte lepel bekroond met geleerde, de bak met inscriptie ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep, meesterteken Gerritsen & van Kempen N.V. Zeist, 1947. Hierbij
2e gehalte zilveren taartschep, meesterteken Gerritsen & van Kempen N.V. Zeist, 1947. Hierbij losse items. ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1920 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren sauslepels met filetranden, onduidelijk meesterteken, 1869 ...[more]
2e gehalte zilveren visdiencouvert aan puntsteel, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1919 ...[more]
2e gehalte zilveren sauslepel, rondfilet, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1913
1e gehalte zilveren lepel, meesterteken, Nicolaas van Nuys II, Den Haag 1795 en een 1e gehalte
Twee 2e gehalte zilveren petit-four scheppen met gravédecor, één aan getorste bladsteel, tweede
Twee 2e gehalte zilveren petit-four scheppen met gravédecor, één aan getorste bladsteel, tweede helft 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren sierlepel met koning-stadhouder Willem III en koningin Mary aan het uiteinde van
Paar 2e gehalte zilveren dienlepels met rocailledecor, meesterteken: J.M. van Kempen, & Zonen,
Paar 2e gehalte zilveren dienlepels met rocailledecor, meesterteken: J.M. van Kempen, & Zonen, Voorschoten, 1895 ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren roomlepels, één met parelrand en één met opengewerkt floraal decor aan
2e gehalte zilveren petit-four tang en jamlepel ...[more]
2e gehalte zilveren visdiencouvert, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten,
2e gehalte zilveren visdiencouvert, Haags lof, meesterteken: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1921 ...[more]
2e gehalte zilveren sierlepel met zeilboot aan het uiteinde van de bewerkte steel, visvork, Hollands
Twee 2e gehalte zilveren tafellepels, Hollands glad, meesterteken: vermoedelijk Roelof Helweg,
Twee 2e gehalte zilveren tafellepels, Hollands glad, meesterteken: vermoedelijk Roelof Helweg, Amsterdam, 1806 ...[more]
2e gehalte zilveren kinderlepel, Hollands glad, met inscriptie, daarbij: botermesje met 3e gehalte
2e gehalte zilveren kinderlepel, Hollands glad, met inscriptie, daarbij: botermesje met 3e gehalte zilveren handvat ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren strooilepels met filetrand, meesterteken: H. van Delden, Zwolle, 1831 en
2e gehalte zilveren strooilepel met parelrand, meesterteken: Gerritsen & Zonen, Zeist, 1910 en
Paar 2e gehalte zilveren dienlepels, rondfilet, meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten (195 gram) ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren natfruitlepels, spatelfilet, meesterteken: P. Las van Bennekom, Amsterdam, 1823 (195 gram) ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, Haags lof, meesterteken: H. Hooijkaas, Schoonhoven, 1923
Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, Haags lof, meesterteken: H. Hooijkaas, Schoonhoven, 1923 ...[more]
1e gehalte zilveren couverts, spatelfilet, meesterteken: Wed. H. Helweg, Amsterdam, 1866 - met
1e gehalte zilveren couverts, spatelfilet, meesterteken: Wed. H. Helweg, Amsterdam, 1866 - met monogram - ...[more]
2e gehalte zilveren tang met filetranden, 1926 en 1e gehalte zilveren klontjestang, Londen, 1821
2e gehalte zilveren tang met filetranden, 1926 en 1e gehalte zilveren klontjestang, Londen, 1821 ...[more]
Paar 1e gehalte zilveren sauslepels, rondfilet, meesterteken: D. van Outvorst, Amsterdam, 1921 ( 185
Paar 1e gehalte zilveren sauslepels, rondfilet, meesterteken: D. van Outvorst, Amsterdam, 1921 ( 185 gram) ...[more]
2e gehalte zilveren roomlepel met wapenschildje en boogschietende man aan het uiteinde van de steel,
Twee 2e gehalte zilveren groentelepels, Hollands glad, meesterteken D. v. Outvorst & Zn, Amsterdam
Twee 2e gehalte zilveren groentelepels, Hollands glad, meesterteken D. v. Outvorst & Zn, Amsterdam 1906 ...[more]
2e gehalte zilveren dessertlepel, Amsterdam, circa 1800, en twee dessertlepels ...[more]
2e gehalte zilveren roomlepel en botermesje, Haags lof, daarbij: vleesvork met filetrand ...[more]
Drie 2e gehalte zilveren strooilepels, diverse meestertekens, twee maal 1825 -één lepel met
Drie 2e gehalte zilveren strooilepels, diverse meestertekens, twee maal 1825 -één lepel met defecten- en 1863 ...[more]
1e gehalte zilveren kindercouvert, gemerkt Cohr Denemarken gedecoreerd met een konijn, hierbij':
Drie 2e gehalte zilveren sauslepels, 19e/20e eeuw ...[more]
Toastvork, strooilepeltje en Stilton-schep met 1e gehalte zilveren heften, James Deacon & Sons,
Toastvork, strooilepeltje en Stilton-schep met 1e gehalte zilveren heften, James Deacon & Sons, Sheffield, 1905 ...[more]
2e gehalte zilveren gembervork en twee zuurvorken met gravédecor, diverse meesters, tweede helft 19e
2e gehalte zilveren gembervork en twee zuurvorken met gravédecor, diverse meesters, tweede helft 19e eeuw ...[more]
Serie van drie 2e gehalte zilveren sauslepels, rondfilet, meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen,
Serie van drie 2e gehalte zilveren sauslepels, rondfilet, meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten, 1885 en 1904 ...[more]
2e gehalte zilveren olijflepel en twee roomlepeltjes met gravédecor, diverse meesters, tweede
2e gehalte zilveren olijflepel en twee roomlepeltjes met gravédecor, diverse meesters, tweede helft 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren natfruitschep, theezeef en siertaartschep ...[more]
2e gehalte zilveren bowllepel, klontjestang en lepel, diverse meesters en jaren ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren sauslepels, 2e gehalte zilveren kaasschaaf, dubbelfilet ...[more]
2e gehalte zilveren tafelcouvert, Utrecht, 1805, meesterteken liggend lam ...[more]
2e gehalte zilveren theezeef, botermesje aan 3e gehalte zilveren handvat en zuurprikker ...[more]
2e gehalte zilveren vleesvorkje en botermesjes, puntfilet, daarbij: verzilverd botermesje puntfilet
2e gehalte zilveren vleesvorkje en botermesjes, puntfilet, daarbij: verzilverd botermesje puntfilet ...[more]
Herdenkingslepel koningin Wilhelmina 1923, herdenkingslepel koningin Juliana met op de achterzijde
Drie 2e gehalte zilveren suikerschepjes en petit-four schepje, diverse meesters en jaren, 19e/20e
Drie 2e gehalte zilveren suikerschepjes en petit-four schepje, diverse meesters en jaren, 19e/20e eeuw ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren natfruitschepjes, diverse meesters, 1893, 1902, dessertlepel met gravédecor
Twee 2e gehalte zilveren natfruitschepjes, diverse meesters, 1893, 1902, dessertlepel met gravédecor en 2e gehalte zilveren sierlepel ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren theeduimpjes, tuitzeefje en sierlepel, tweede helft 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren taartschep, Zilverfabriek Voorschoten, kinderbekertje met initialen twee
2e gehalte zilveren taartschep, Zilverfabriek Voorschoten, kinderbekertje met initialen twee servetringen en twee vingerdoekringen ...[more]
4634 Los(e)/Seite