Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
- Alte Uhren (56)
- Archeology (27)
- Asian Arts (196)
- Books, documents (77)
- Briefmarken (12)
- Busts and Statues (22)
- Chinese carving (51)
- Comics (2)
- Curiosa (255)
- Ethnografie (48)
- Fotografika (5)
- Furniture, mirrors (34)
- Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Grafiken, Miniaturen (271)
- Glas, Kristall (245)
- Golden Watches (77)
- Gramophones and phonographs (193)
- Militaria: Awards, Medals (232)
- Militaria: Badges, insignia (62)
- Militaria: Bayonets (79)
- Militaria: Books, documents (117)
- Militaria: Cartridges (5)
- Militaria: Dutch Indies (26)
- Militaria: Interbellum (23)
- Militaria: Lots, collections (31)
- Militaria: Medals (3)
- Militaria: Miscellaneous (83)
- Militaria: Napoleon (2)
- Militaria: Rifles, pistols (26)
- Militaria: Swords, daggers (105)
- Militaria: Uniforms (48)
- Militaria: until WWI (95)
- Militaria: Various (12)
- Militaria: WWII (221)
- Minerals (6)
- Model Toys (20)
- Münzen, Medaillen (41)
- Musikinstrumente (5)
- Old Tiles (18)
- Olympics and Sports memorabilia (39)
- Pens (11)
- Porcelain, Pottery (139)
- Posters and Programs (3)
- Postkarten, Fotos (21)
- Rugs and textile (9)
- Schmuck (607)
- Schmuck Sonstiges (63)
- Signets (1)
- Silver (597)
- Silver- and goldplated objects (38)
- Silver, Jewellery (76)
- Tin, Copper, Bronze (29)
- Toys and Games (33)
- Uhren (48)
- Weights, measuring cups and various (15)
- Wein, Spirituosen (11)
Kategorie
- Arms, Armour & Militaria (1170)
- Jewellery (746)
- Silver & Silver-plated items (635)
- Collectables (427)
- Glassware (245)
- Asian Art (196)
- Scientific Instruments (193)
- Clocks, Watches & Jewellery (181)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (151)
- Ceramics (111)
- Prints (90)
- Books & Periodicals (79)
- Bank notes (63)
- Chinese Works of Art (51)
- Ethnographica & Tribal Art (48)
- Coins (41)
- Furniture (34)
- Models, Toys, Dolls & Games (33)
- Watercolours (33)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (27)
- Sculpture (22)
- Fine Art & Antiques (21)
- Stamps (12)
- Wines & Spirits (11)
- Carpets & Rugs (9)
- Cameras & Camera Equipment (5)
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Nur Massenlose anzeigen
- Liste
- Galerie
-
4634 Los(e)/Seite
Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen
3e gehalte zilveren mosterdlepeltje, zoutlepeltje en twee glazen zoutstrooiertjes met 2e gehalte
3e gehalte zilveren mosterdlepeltje, zoutlepeltje en twee glazen zoutstrooiertjes met 2e gehalte zilveren doppen ...[more]
Serie van drie 2e gehalte zilveren tafelkandelaartjes, waaronder meesterteken: J.M. van Kempen en
Serie van drie 2e gehalte zilveren tafelkandelaartjes, waaronder meesterteken: J.M. van Kempen en Zonen, Voorschoten ...[more]
2e gehalte zilveren hengselmandje, pillendoosje, 19e eeuw, daarbij: fotolijstje ...[more]
Serie van drie 3e gehalte zilveren zoutvaatjes met glazen binnenbakjes, Duitsland, eerste helft
Serie van drie 3e gehalte zilveren zoutvaatjes met glazen binnenbakjes, Duitsland, eerste helft 20e eeuw -gegraveerde N- ...[more]
Paar opengewerkte 3e gehalte zilveren houders en opengewerkte 2e gehalte zilveren houder met floraal
Paar opengewerkte 3e gehalte zilveren houders en opengewerkte 2e gehalte zilveren houder met floraal decor (gewicht 198 gram) ...[more]
2e gehalte zilveren kokertje -sluiting defect-, twee 2e gehalte zilveren miniaturen: steppende
2e gehalte zilveren kokertje -sluiting defect-, twee 2e gehalte zilveren miniaturen: steppende jongen en knopstoel, etc. ...[more]
3e gehalte zilveren kinderset in etui, bestaande uit: eierdop, bekertje en lepeltje -gebruikssporen- ...[more]
Drie zilveren zoutbakjes in zilveren houders, diverse gehaltes ...[more]
Drie zilveren zoutbakjes met kobaltblauwe binnenbakjes in Louis Seize-stijl, circa 1900 ...[more]
Paar 2e gehalte zilveren tafelkandelaartjes, meesterteken: Zaanlandsche Zilversmederij, Haarlem/
Paar 2e gehalte zilveren tafelkandelaartjes, meesterteken: Zaanlandsche Zilversmederij, Haarlem/Amsterdam, circa 1930, twee servetbanden en vinger...
Vierdelig 2e gehalte zilveren kapstel met gegraveerd rankendecor, bestaande uit: spiegel, kamhouder en twee borstels ...[more]
Driedelig 1e gehalte zilveren Georgian-stijl koffie- en theeservies, Mexico (1863 gram) ...[more]
Vierdelig 2e gehalte zilveren theeservies met parelrand, bestaande uit: komfoor, melkkan en
Vierdelig 2e gehalte zilveren theeservies met parelrand, bestaande uit: komfoor, melkkan en suikerpot, meesterteken: van Kempen & Begeer, en theep...
Djokja asbak, briefopener, prikkers in standaard, etc. ...[more]
Vier Djokja vingerkommen met bewerkt fries, lotusdecor -diam. 10 cm, h. ca. 5 cm- ...[more]
Zilveren suikerschaaltje op ronde voet met parelrand, mosterdpotje, melkkannetje en houder voor
Zilveren suikerschaaltje op ronde voet met parelrand, mosterdpotje, melkkannetje en houder voor theezeefje met parelrand, diverse gehaltes ...[mo...
Twee BWZG eierdoppen, tafelbelletje en rond Djokja pillendoosje met pauwendecor ...[more]
Driedelig geslepen kristallen roomstel met 2e gehalte zilveren monturen: melkkan, suikerpot met
Driedelig geslepen kristallen roomstel met 2e gehalte zilveren monturen: melkkan, suikerpot met hengsel en lepelvaasje, meesterteken: H. Höhle & J...
2e gehalte zilveren beker -gebruikssporen-, beursje met zilveren beugel, maggifleshouder met oud-
2e gehalte zilveren beker -gebruikssporen-, beursje met zilveren beugel, maggifleshouder met oud-Hollands decor en lucifersdooshouder ...[more]
Vier 2e gehalte zilveren stapelbare diner-asbakjes, meesterteken: Koninklijke van Kempen en
Vier 2e gehalte zilveren stapelbare diner-asbakjes, meesterteken: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zeist & Voorschoten, Leiden/ Zoetermeer, na 19...
Zilveren notitieblokjeshouder, hoedenspelden en sieraden, diverse gehaltes ...[more]
Zilveren eierdop, face-à-main, penhouder, etc. ...[more]
Zilveren rozenkranshouder in de vorm van een boekje, lipstickhouder met gravédecor en cabochon
Zilveren rozenkranshouder in de vorm van een boekje, lipstickhouder met gravédecor en cabochon geslepen turkoois, vingerhoed en miniatuur: lantaar...
1e gehalte zilveren handspiegel met engelenkopjesdecor, twee geslepen kristallen flacons en bakje
1e gehalte zilveren handspiegel met engelenkopjesdecor, twee geslepen kristallen flacons en bakje met 1e gehalte zilveren montuur en dop, Engeland...
Zilveren theezeef, lekbakje, mesje en kindercouvertje aan gestoken parelmoeren heft, etc., diverse
Zilveren theezeef, lekbakje, mesje en kindercouvertje aan gestoken parelmoeren heft, etc., diverse gehaltes ...[more]
1e gehalte zilveren lucifersdooshouder met decor van engelenkopjes, houder voor bakje, houder voor
1e gehalte zilveren lucifersdooshouder met decor van engelenkopjes, houder voor bakje, houder voor zoutbakje en houder met oud-Hollands decor en k...
2e gehalte zilveren klamp en middenstuk van klamp, met decor van een moeder met kind, 1811, schede
2e gehalte zilveren klamp en middenstuk van klamp, met decor van een moeder met kind, 1811, schede van zakmes, meesterteken: vermoedelijk: H. Flir...
2e gehalte zilveren theezeef, lekbakje, dessertcouvert en maggifleshouder -defecten- (gewicht ca.
2e gehalte zilveren theezeef, lekbakje, dessertcouvert en maggifleshouder -defecten- (gewicht ca. 217 gram) ...[more]
2e gehalte zilveren servetstandaard, roomlepel, suikerschep, sierlepel en cakeprikker, alle met
2e gehalte zilveren servetstandaard, roomlepel, suikerschep, sierlepel en cakeprikker, alle met oud-Hollands decor, eerste helft 20e eeuw -cakepri...
Zilveren pillendoosje, bloemhouder, sieraden, etc. ...[more]
Rijk gedecoreerd Djokja rooksetje, schaaltje hengselschaaltje,taartschep, taartvorkjes en koffielepeltjes ...[more]
2e gehalte zilveren klontjestang, botermesje, vorkje, olijflepel en sardinevork, alle parelrand,
2e gehalte zilveren klontjestang, botermesje, vorkje, olijflepel en sardinevork, alle parelrand, diverse meesters en jaren ...[more]
Collectie diverse 2e gehalte zilveren voorwerpen o.a. sigaretten etui, servetringen etc ...[more]
Taps toelopende zeszijdige zilveren naaldenkoker met gravédecor, midden 19e eeuw, twee pillendoosjes, vleespen en briefopener met niëllo, diverse ...
Paar geslepen kristallen whiskykaraffen, porseleinen strooibus met Zwiebelmuster, Blue Danube,
Paar geslepen kristallen whiskykaraffen, porseleinen strooibus met Zwiebelmuster, Blue Danube, koffiepotje met blauw-wit Saskisch decor, 18e eeuw ...
Inktpotje met 2e gehalte zilveren montuur en dop, zuurvork aan agaten steel, onderzettertjes,
Inktpotje met 2e gehalte zilveren montuur en dop, zuurvork aan agaten steel, onderzettertjes, beursbeugel, etc. ...[more]
Zilveren vulpotloodjes, houder voor haaknaald, zoutlepeltje, etc., diverse gehaltes ...[more]
1e gehalte zilveren drankflaconnetje, drie kurken met 2e gehalte zilveren greepjes en 2e gehalte
1e gehalte zilveren drankflaconnetje, drie kurken met 2e gehalte zilveren greepjes en 2e gehalte zilveren pillendoosje ...[more]
Driedelig 1e gehalte zilveren tafelsetje, drie diverse 1e gehalte strooiertjes, kaarsendovertje en
Driedelig 1e gehalte zilveren tafelsetje, drie diverse 1e gehalte strooiertjes, kaarsendovertje en twee 2e gehalte zilveren servetringen ...[more]
Glazen olie- en azijnstel met 1e gehalte zilveren monturen, twee zoutvaatjes en paar strooibusje met
Glazen olie- en azijnstel met 1e gehalte zilveren monturen, twee zoutvaatjes en paar strooibusje met kobaltglazen binnenbakjes -defecten glas, één...
Zilveren penhouders, servetbanden, damesvestzakhorloge, schildpad doosjes met Djokja appliques,
Zilveren penhouders, servetbanden, damesvestzakhorloge, schildpad doosjes met Djokja appliques, diverse gehaltes, etc. ...[more]
Zes Djokja menuhouders in de vorm van wajangpoppen en vier menuhouders in de vorm van straatventers
Zes Djokja menuhouders in de vorm van wajangpoppen en vier menuhouders in de vorm van straatventers ...[more]
Zes 1e, 2e en 3e gehalte zilveren miniaturen: asbak in de vorm van een gondel, 1e gehalte zilveren
Zes 1e, 2e en 3e gehalte zilveren miniaturen: asbak in de vorm van een gondel, 1e gehalte zilveren zoutvaatje met vergulde binnenzijde in de vorm ...
Polychroom beschilderd 2e gehalte zilveren miniatuur: wippende kinderen, theelepels, sieraden,
Polychroom beschilderd 2e gehalte zilveren miniatuur: wippende kinderen, theelepels, sieraden, munten, etc. ...[more]
Divers klein zilver, vaasjes, miniaturen, etc. (2e gehalte en BWZG) ...[more]
Zes 2e gehalte zilveren tafelcouverts, dubbelfilet, adres: C. Begeer, Utrecht (gewicht 838 gram)
Zes 2e gehalte zilveren tafelcouverts, dubbelfilet, adres: C. Begeer, Utrecht (gewicht 838 gram) ...[more]
2e gehalte zilveren theezeef en lekbakje met parelrand, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven,
2e gehalte zilveren theezeef en lekbakje met parelrand, meesterteken: Gebr. Huisman, Schoonhoven, 1961, vijf aan elkaar te haken 1e gehalte zilver...
Zilveren lekbakje voor theezeef met oud-Hollands decor, pillendoosje, tondeldoosje, zoutbakje met
Zilveren lekbakje voor theezeef met oud-Hollands decor, pillendoosje, tondeldoosje, zoutbakje met blauw glazen binnenbakje, etc., diverse gehaltes...
Zes geslepen kristallen flacon en bakjes, Russisch slijpsel, met 1e gehalte zilveren monturen en
Zes geslepen kristallen flacon en bakjes, Russisch slijpsel, met 1e gehalte zilveren monturen en doppen, Engeland, circa 1900 ...[more]
Zes Djoca kommen met lotus decor, gemerkt T.T. 800 ...[more]
Zesdelige 2e gehalte zilveren koffieset, bestaande uit: koffiekan, chocoladekan, hete melkkan,
Zesdelige 2e gehalte zilveren koffieset, bestaande uit: koffiekan, chocoladekan, hete melkkan, melkkannetje en twee shuikerschaaltjes, alle met fi...
Drie 2e gehalte zilveren servetbanden, drie theezeefjes en strooibusje ...[more]
Zeven 1e gehalte zilveren strooibusjes ...[more]
Zilveren strooibusje, schaaltjes, asbakje, kandelaartje, bestekdelen, etc., diverse gehaltes
Zilveren strooibusje, schaaltjes, asbakje, kandelaartje, bestekdelen, etc., diverse gehaltes ...[more]
Diverse tweede gehalte zilveren voorwerpen: strooilepel, botermesje, gembervorkje, sierlepel met
Diverse tweede gehalte zilveren voorwerpen: strooilepel, botermesje, gembervorkje, sierlepel met Oud-Hollands decor, sierlepel met getorste steel,...
Hamergeslagen 2e gehalte zilveren vaasje, twee couverts, puntfilet, en serie van vier koffielepeltjes ...[more]
Diverse zilveren en onedele voorwerpen, 2e gehalte zilveren strooilepel, 2e gehalte zilveren
Diverse zilveren en onedele voorwerpen, 2e gehalte zilveren strooilepel, 2e gehalte zilveren klontjestang, twee beursjes, kroketten schep, etc. ....
Zilveren naaldenkoker, stempels, horlogesleutel, knoop, horlogeketting met paardjesdecor, etc.,
Zilveren naaldenkoker, stempels, horlogesleutel, knoop, horlogeketting met paardjesdecor, etc., diverse gehaltes ...[more]
2e gehalte zilveren servetband met verhoogd medaillon, voorzien van gegraveerd initiaal 'W.R.',
2e gehalte zilveren servetband met verhoogd medaillon, voorzien van gegraveerd initiaal 'W.R.', 19e eeuw, drie servetbanden en vier vingerdoekjesr...
Zes 2e gehalte zilveren theelepels, suikertang en theeschepje, parelrand, in met blauwe zijde
Zes 2e gehalte zilveren theelepels, suikertang en theeschepje, parelrand, in met blauwe zijde bekleed wortelnoten doos, diverse meesters en jaren,...
-
4634 Los(e)/Seite