Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
972 Los(e)
  • 972 Los(e)

Tribal African wooden cane Tribale Afrikaanse houten staf H 156

Jean-Paul LEGARE (1923) Oil on hardboard The wood, signed. Olie op hardboard Het bos, gesigneerd. 41 x 51 cm

Tudor MEILOIU (1944) Oil on canvas Landscape, monogram. Olie op doek Landschap, monogram. 45 x 65 cm

Victor Olivier GILSOUL (1867-1939) Oil on canvas Landscape, signed. Olie op doek Landschap, gesigneerd. 35 x 51 cm

Emile VAN DAMME-SYLVA (1853-1935) Oil on canvas Cows in the pond, signed. Olie op doek Koeien in de waterplas, gesigneerd 35 x 52.5 cm

Herman VERBAERE (1906-1993) Oil on canvas Schellebelle, signed. Olie op doek Schellebelle, gesigneerd. 50 x 60 cm

Paul MESSELY (1927) Oil on canvas Nude, signed. Olie op doek Naakt, gesigneerd. 80 x 70 cm

Herman VERBAERE (1906-1993) Oil on canvas Village view, signed Olie op doek Dorpszicht, gesigneerd. 70 x 80 cm

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Etching Place Pharailde Gand, signed and titled. Ets Place Pharailde Gand, gesigneerd en getiteld. 21.5 x 36.5 cm

Floris JESPERS (1889-1965) Etching Waiting man, signed and numbered 22/30. Ets Wachtende man, gesigneerd en genummerd 22/30. 28 x 16 cm

James ENSOR (1860-1949) Etching My dead father, signed and dated 1888. Ets Mijn dode vader, gesigneerd en gedateerd 1888. 9 x 13 cm

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) Oil on canvas Le pêcheur, signed and dated 1974. Olie op doek Le pêcheur, gesigneerd en gedateerd 1974. 55 x 80 cm

Armand G. G. JAMAR (1870-1946) Oli on canvas Crucifixion on Calvary hill, signed. Olie op doek, Kruisiging op Calvarieberg, gesigneerd 46 x 37 cm

Herman VERBAERE (1906-1993) Oil on panel Winter view, signed. Olie op paneel Winterzicht, gesigneerd. 49 x 59 cm

Isidoor BOEREWAARD (1893-1972) Oil on panel Harvesting straw, signed. Olie op doek Het oogsten van stro, gesigneerd. 70.5 x 80.5 cm

European school 19th century Oil on panel Marine, signed M Van Basten. Olie op paneel Marine, gesigneerd M Van Basten. 49 x 69 cm

Herman VERBAERE (1906-1993) Oil on canvas Landscape, signed. Olie op doek Landschap, gesigneerd. 70 x 80 cm

Karel DE BAUW (1909-2002) Oil on canvas Cows return to the stables, signed. Olie op doek Koeien terug naar de stallen, gesigneerd. 71 x 100 cm

César DE COCK (1823-1904) Oil on panel Animated forest view, signed. Olie op paneel Geanimeerd boszicht, gesigneerd. 57 x 47.5 cm

Hendrik Pieter Koekoek (1843-1890) Oil on panel Landscape with sheep, signed. Olie op paneel Landschap met schapen, gesigneerd 11 x 15 cm

Egbert VAN HEEMSKERCK (1610-1680) (attrib.) Oil on panel Interior of a tavern. Olie op paneel Interieur van een herberg. 33.5 x 41.5 cm

Gaspard DUGHET (1615-1675) (Gaspard POUSSIN) Oil on canvas Paesaggio con il Soratte Olie op doek Paesaggio con il Soratte 109 x 163 cm

Jacobus Josephus EECKHOUT (1793-1861) Oil on canvas Family portrait with dog. Olie op doek Familieportret met hond. 131 x 103 cm

Joseph VERDEGEM (1897-1957) Gouache Jeune femme, signed and dated 1948. Gouache Jeune Fille, gesigneerd en gedateerd 1948. 74 x 74 cm

Los 647

Jos Troch

Armand CORNUT (1904-1989) Oil on hardboard Bateaux à terre, signed. Olie op hardboard Boten op het droge, gesigneerd 45 x 59 cm

Henri SPITSAERT (1928-1974) Oil on canvas Port de pêche, signed and dated '54. Olie op doek Port de pêche, gesigneerd en gedateerd '54. 66 x 80 cm

Robert VAN CAUWENBERGHE (1905-1985) Large lot of monogrammed drawings. Groot lot tekeningen gemonogrammeerd.

Silver dish Delheid, 695 gram Zilver schotel Delheid, 695 gram Dia 32 cm

Pair of English candlesticks, with hallmarks Koppel Engelse kandelaars, met keuren H 27.5 cm

3-piece silver coffee set, marked 800, weight 2045 grams 3-delig zilveren koffieset, gemerkt 800, gewicht 2045 gram H 14.5 - 16 - 24 cm

2 pique fleurs with silver mounts Delheid and Wolfers, 1950s 2 pique fleurs met zilveren montuur Delheid en Wolfers, jaren '50 H 8.5 - 11.5 cm

18th century bottle with seal of Ghent 18e eeuwse fles met zegel van Gent H 20 cm

Lot glassware MURANO Lot glaswerk MURANO H 18 - 21.5 - 38.5 cm

  • 972 Los(e)