Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
972 Los(e)
  • 972 Los(e)

Collection of mid-century pottery Lot mid-century aardewerk H 2.5 - 31.5 cm

Collection of mid-century pottery Lot mid-century aardewerk H 3 - 21.5 cm

Lot of 4 elaborate wooden walking sticks Lot van 4 uitgewerkte houten wandelstokken L 84 - 91 cm

Lot of 5 elaborate wooden walking sticks Lot van 5 uitgewerkte houten wandelstokken L 83 - 93 cm

Collection of 5 walking sticks with one hidden sword cane Lot van 5 wandelstokken met één wandelstok met verborgen zwaard L 90 - 97 cm

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) Chez l'Antiquair. Oil on canvas, signed. Bij de antiquair. Olie op doek, getekend. 60 x 70 cm

Alfred T. BASTIEN (1873-1955) Oil on panel Oriental scene, monogram AB. Olie op paneel Orientaalse scène, gemonogrammeerd AB. 32 x 24 cm

European school 20th century Olie op paneel Landscape with mill, gesigneerd. Olie op paneel Landschap met molen, getekend. 28.5 x 38 cm

European school 20th century Oil on canvas Farm with chickens, signed V Morlet. Olie op doek Hoeve met kippen, getekend V Morlet. 38 x 46 cm

Modest HUYS (1874/75-1932) Oil on canvas Flax boats on the Lys. Signed. Olie op doek Vlasbakken op de Leie. Gesigneerd. 38.5 x 48.5 cm

Albert Isidore DEVOS (1868-1950) Oil on paneel Marine, signed. Olie op paneel Marine, gesigneerd. 21 x 29 cm

Herman VERBAERE (1906-1993) Oil on canvas Village with mill, signed. Olie op doek Dorpzicht met molen, gesigneerd 40 x 50 cm

Belgian school 20th century Oil on panel River at sunset, signed. Olie op paneel Rivier bij zonsondergang, gesigneerd. 45.5 x 68 cm

European school 19th century Oilon canvas Farm house. Olie op doek Hoeve. 42.5 x 55 cm

Jef WAUTERS (1927-2013) Oil on canvas 'Elle'. Signed and dated '69. Olie op doek, 'Elle'. Gesigneerd en gedateerd '69. 33 x 41 cm

Roelant SAVERY (1576/78-1639) (after) Oil on copper The Animals Leaving Noah’s Ark.Olie op koper, De dieren verlaten ark van Noach. 39 x 55 cm.

Henri DE SMETH (1865-1940) Oil on panel Landscape with mill signed. Olie op paneel Landschap met molen, getekend. 26 x 35 cm

Herman VERBAERE (1906-1993) Oil on canvas Farme. Signed and dated '42. Olie op paneel Hoeve. Gesigneerd en gedateerd '42. 30 x 35 cm

European school 19th century Pendant oil on panel War scenes. Pendant olie op panel Oorlogsscènes. 26.5 x 32 & 26.5 x 34 cm ...[more]

Gustave DE SMET (1877-1943) Lithography Village Latem, signed in the plate. Lithografie Latemdorp, gesigneerd in de plaat. 23 x 29.5 cm

Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) Etching Sitting Nude, monogram in the plate. Ets Zittend naakt, monogram in de plaat. 17 x 12 cm

Joseph VERDEGEM (1897-1957) Mixed media The card players, signed verso. Mixed media De kaarters, gesigneerd verso 15 x 22 cm

Herman VERBAERE (1906-1993) Oil on panel Landscape with farm, signed. Olie op paneel Landschap met hoeve, gesigneerd. 24 x 32 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas Landscape with mill, signed. Olie op doek Landschap met molen, gesigneerd. 40 x 50 cm

Herman VERBAERE (1906-1993) Oil on canvas 'Velsique', signed. Olie op doek, 'Velsique', gesigneerd. 55 x 50 cm

Chinese vase decorated with flowers and birds. Chinese vaas gedecoreerd met bloemen en vogels. H 30 cm

Chinese vase decorated with flowers and cocks Chinese vaas gedecoreerd met bloemen en hanen. H 41.5 cm

Chinese vase with peaches, porcelain painted with colored enamels. Chinese vaas met perziken, porselein beschilderd met gekleurd email. H 50.5 cm

Chinese 'garlic shaped' vase floral decor with birds 19/20th century Chinese 'knoflookvormige' vaas floraal decor met vogels19/20e eeuw H 36.5 cm

2 Chinese Imari plates 18th century with garden landscape and peonies 2 Chinese Imari borden 18e eeuw met tuinlandschap en pioenrozen Dia 22 cm

Collection of 9 Chinese plates famille rose 18/19th century Lot van 9 Chinese borden famille rose 18/19e eeuw Dia 23 cm

Collection of Chinese rice bowls, 2 plates, 1 capuchin 18/19th century Lot Chinese rijstkommen, 2 borden, 1 kapucijner 18/19e eeuw Dia 8 - 14 cm

Couple Imari vases with brass mounts Paar Imari vazen met messing beslag H 32 cm

Cloisonne vase 19th century Cloisonné vaas 19e eeuw H 51 cm

Collection of 2 Chinese Nankin vases and large plate Lot van 2 Chinese Nankin vazen en groot bord H 32.5 & Dia 34.5 cm ...[more]

2 rice bowls with decor pak choi 18th century 2 rijstkommetjes met decor pak choi 18e eeuw H 5.5 Dia 14 cm

Chinese mammoth ivory statuette of an immortal, marked Chinees beeldje in mammoetivoor van een onsterfelijke, gemerkt H 8.5 cm

Chinese statue of an immortal in mammoth ivory, marked Chinees beeld van een onsterfelijke in mammoetivoor, gemerkt H 31.5 cm

Spanish 18th century figurine with original polychromy Spaans 18e eeuws beeldje met originele polychromie H 30.5 cm

Madonna Spanish 18th century Madonna Spaans 18e eeuw H 27.5 cm

Antique folklore figurine with original polychrome circa 1900 Antiek folklore beeldje met originele polychromie circa 1900 H 50 cm

18th century statue with original polychrome Southern Europe 18e eeuws beeld met originele polychromie Zuid-Europa H 31 cm

  • 972 Los(e)