Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
972 Los(e)
  • 972 Los(e)

Jan Frans BOEVER DE (1872-1949) Oil on panel 'Venus'. Signed. Olie op paneel 'Venus'. Gesigneerd. 18.5 x 22 cm

European school 19th century Pendant oil on panel Landscapes. Pendant olie op paneel Landschappen. 21 x 26 cm

Albert BAERTSOEN (1866-1922) Pastel Summer Labor, gesigneerd. Pastel De zeeldraaier, getekend. 60 x 77 cm

Pol Van Leemputten Oil on canvas Farm with chickens. Signed. Olie op doek Hoeve met kippen. Gesigneerd. 25.5 x 37.5 cm

Floris JESPERS (1889-1965) Oil on paper Winter. Signed. Olie op papier Winter. Gesigneerd. 28.5 x 36.5 cm

Jules DE SUTTER (1895-1970) Charcoal drawing Nude. Monogram. Houtskooltekening Naakt. Monogram. 30.5 x 23 cm

Lucien VAN DEN DRIESSCHE (1926-1991) Oil on hardboard The Lys, signed. Olie op hardboard De Leie, gesigneerd. 24 x 30 cm

A Chinese lidded vase famille rose Chinese dekselvaas famille rose H 45 cm crack in the belly of the vase

Chinese vase famille rose 19th century Chinese vaas famille rose 19e eeuw H 61 cm star crack on the bottom and restorations

Cinese vase famille rose 19th century Chinese vaas famille rose 19e eeuw H 60 cm

Chinese celadon vase 19th century Chinese celadon vaas 19e eeuw H 43 cm

Chinese vase 19th century Chinese vaas 19e eeuw H 43.5 cm

Japanese rice dish Imari verte Meiji period Japanse rijstschotel Imari verte Meiji periode H 18.5 Dia 31 cm

2 snuff bottles, one of which is painted inside 2 snuifflesjes waarvan één van binnen geschilderd H 7 - 9 cm

Japanese bronze Buddha Japanse bronzen Boeddha H 37 cm

Tiltop table with chinoiserie lacquer and bronze Tiltop tafeltje met chinoiserie lakwerk en brons H 71 Dia 61 cm

Ionic wooden capital with volutes and akant leaves Ionisch houten kapiteel met voluten and acanthusbladeren 29 x 29.5 x 29.5 cm

18th century big copper lantern dated inscription 1749 18e eeuwse grote koperen lantaarn met gedateerd inscriptie 1749 H 78 cm

2 Horseshoe crabs Tachypleus (Aziatic) and monkfish 2 degenkrabben Tachypleus (Aziatisch) en zeeduivel L 62 cm, 28 x 14 & 31 x 16 cm ...[more]

Taxidermy stuffed Cobra (Elapidae) Taxidermy opgezette Cobra (Elapidae) H 29.5 cm

Taxidermy little water turtle Taxidermy kleine waterschildpad 9.5 x 27 x 17.5 cm

Taxidermy large water turtle Taxidermy grote waterschildpad 57 x 15.5 x 37.5 cm

Double fossil of a reptile Dubbele fossiel van een reptiel 21 x 13 cm

Elchinger ceramic vase 1950s, marked Elchinger keramiek vaas jaren '50, gemerkt 14 x 16 x 20.5 cm

Art Deco vase Etling Opalescent, marked Art deco vaas Etling opaliserend, gemerkt H 17.5 cm

Opaline glass lampadary 50s Opaline glazen lampadaire jaren '50 H 40 cm

Facsimile Durer and etchings by Rembrandt Facsimile Durer en etsen van Rembrandt

Collection of 2 old maps Antwerp and Ghent Lot van 2 oude kaarten Antwerpen en gent 30 x 35.5 & 22.5 x 31 cm ...[more]

Engraving Piranesi with booklet (with engraving) Gravure Piranesi met boekje (met gravure) 41 x 69 cm

Oscar JESPERS (1887-1970) 2 etchings, signed in pencil. 2 etsen, getekend in potlood. 20 x 24.5 & 24.5 x 15.5 cm ...[more]

Los 352

Pablo Picasso

Collection of memorabilia expo '58 Lot memorabilia expo'58

Daniel GREINER (1872-1943) Series of woodcuts. Lot houtsneden. From the archive of Daniel Greiner (family property)

Daniel GREINER (1872-1943) Series of drawings about witches. Lot tekeningen over heksen From the archive of Daniel Greiner (family property)

  • 972 Los(e)