Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
972 Los(e)
  • 972 Los(e)

Collection of silver and silvered Lot zilver en verzilverd L 32 cm (the laddle)

Silver basket Manoah Rhodes & Sons - Bradford Zilveren mandje Manoah Rhodes & Sons - Bradford 14.5 x 28.5 x 22 cm ...[more]

Los 123

Silver cuterly

Christofle coffee and tea set and 2 dishes + silvered sauce bowl Christofle koffie en theeset en 2 schalen + verzilverde sauskom H 8.5 - 24.5 cm

Cutlery case Christofle Not complete. Bestekkoffer Christofle. Niet volledig.

Cutlery case silver 800 partly marked BSF 154 pieces, 5700 gram. Bestekkoffer zilver 800 deels gemerkt BSF 154 stuks, 5700 gram 24.5 x 30.5 x 56 cm

Large Art Deco crystal vase green cut with elaborate edge Grote Art Deco kristallen vaas groen geslepen met uitgewerkte rand H 68.5 cm

Lot of 2 Bohemian vases enamelled glassware Lot van 2 Boheemse vazen geëmailleerd glaswerk H 23.5 - 42 cm

Collection of Val Saint Lambert Lot Val Saint Lambert H 5.5 Dia 16.5 & 6 x 10.5 x 10.5 cm ...[more]

Jean-Michel OPERTO (XX) Mouth-blown glass vase, signed at the bottom. Mondgeblazen glazen vaas, onderaan gesigneerd. H 24.5 cm

Collection of Val Saint Lambert Lot Val Saint Lambert H 15.5 - 22.5 cm

Collection of Murano glassware Lot Murano glaswerk H 19.5 - 28 cm

Murano Vase Venice design '82, signed Murano vaas Venice design '82, getekend H 34 cm

Collection of glassware Lot glaswerk H 10.5 x 20 cm

Delvaux Tempête MM brown calf leather handbag Delvaux Tempête MM bruin kalfslederen handtas 23 x 27 x 12 cm

DELVAUX lederen schoudertas DELVAUX leather shoulder bag 34.5 x 37 x 25 cm

DELVAUX vintage leather shoulder bag DELVAUX vintage lederen schoudertas 37 x 40 x 12 cm

Dogon wooden sculpture seated couple Mali Dogon houten beeld zittend koppel Mali H 74 cm

Mambila wooden statues Cameroon Mambila houten beelden Kameroen H 43 - 44.5 cm

Kalao - Senufo birds Ivory Coast kalao - Senufo vogels Ivoorkust H 54 cm

Bamileke tabouret Cameroon Bamileke tabouret Kameroen H 36.5 Dia 40 cm

Kalao - Senufo birds Ivory Coast Kalao - Senufo birds Ivoorkust H 95.5 - 97.5 cm

Primitive Money - Kirdi Cameroon (Shovel) Primitief geld - Kirdi Kameroen (schop) 60 x 40 cm

2 sacrificing schotels 2 offerschotels Dia 39.5 cm & 32 x 62 cm ...[more]

19th century Tibetan Buddhist prayer necklace 19e eeuws Tibetaans boedhistisch bidsnoer Dia 70 cm (circumference 210 cm)

Hereke silk carpet Hereke zijden tapijtje 56 x 81.5 cm

European school 19th century Oil on canvas Landscape. illegible signed. Olie op doek Landschap. onleesbaar gesigneerd. 76 x 110 cm

Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on canvas Haystacks. Signed. Olie op doek Hooimijten. Gesigneerd. 40.5 x 50 cm

Alfons DESSENIS (1874-1952) Oil on canvas Forest road. Signed. Olie op doek Boswegel. Gesigneerd. 38.5 46.5 cm

Maurice DUPUIS (1882-1959) Oil on canvas Stillife with chicken. Signed. Oie op doek Stilleven met kip. Gesigneerd. 54.5 x 72 cm

Frans VAN LEEMPUTTEN (1850-1914) Oil on canvas Chicken nest. Signed. Olie op doek Kippennest. Gesigneerd. 32 x 42.5 cm

Adolphe Jean HAMESSE (1849-1925) Oil on panel River sight. Signed. Olie op paneel Rivierzicht. Gesigneerd. 21 x 27.5 cm

Clement DE PORRE (1874-1947) Oil on canvas Landscape with farm. Signed. Olie op doek op paneel Landschap met hoeve. Gesigneerd. 18.5 x 28.5 cm

Jacobus Willem VAN ROSSUM (XIX-XX) Oil on canvas Farm with well. Signed. Olie op doek Hoeve met waterput. Gesigneerd. 34 x 49 cm

Willem VAN HECKE (1893-1976) Oil on hardboard Landscape with farm. Signed. Olie op hardboard Landschap met hoeve. Gesigneerd. 29 x 36 cm

Raphael DE BUCK (1902-1986) Oil on panel Still life. Olie op paneel Stilleven. Gesigneerd. 34.5 x 39.5 cm

Armand HEINS (1856-1938) Watercolor Farm. Signed and dated '81. Aquarel Hoeve. Gesigneerd en gedateerd '81 29 x 41.5 cm

Guillaume VOGELS (1836-1896) Oil on canvas Winter landscape. Signed. Olie op doek Winterlandschap. Gesigneerd. 38 x 56 cm

Albert SERVAES (1883-1966) Oil on canvas Farm labour. Signed. Olie op doek Landarbeid. Gesigneerd. 65 x 80 cm

Louis Antoine CAROLUS (1814-1865) Watercolor Le promenade. Signed. Aquarel Le promenade. Gesigneerd. 17.5 x 23.5 cm

Aloïs BOUDRY (1851-1938) Oil on panel Sunny alley. Signed. Olie op paneel Zonnig steegje. Gesigneerd. 44 x 44 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas City view Ghent. Signed. Olie op doek Gents stadzicht. Gesigneerd. 70 x 60 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas Trailers in the snow. Signed. Olie op doek Woonwagens in de sneeuw. Gesigneerd 50 x 60 cm

Antique French Charles X pendulum clock in fire gilt bronze. Antieke Franse Charles X pendule in vuurverguld brons. H 37.5 cm

Louis XVI pendulum in white marble and gilded bronze Louis XVI pendule in wit marmer en verguld brons H 46 cm

19th century large Boulle clock with brass Boulle inlay 19e eeuwse Boulle klok met Boulle messing inlegwerk H 57 cm

Jaeger-LeCoultre Atmos clock model Vendome Jaeger-LeCoultre Atmos klok model Vendome H 23.5 cm

Mantel garniture style Delft Een schouwgarnituur Delftse stijl. H 50 - 55 cm

Pair marble casolletes with girlandes and ram heads Koppel marmeren casolletes met guirlandes en ramskoppen H 44 cm

Pair of large Flemish baroque angels around 1700 Koppel grote Vlaamse barokengelen omstreeks 1700 H 87 cm

  • 972 Los(e)