Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
972 Los(e)
  • 972 Los(e)

Sonia DELAUNAY (1885-1979) Ceramic plate 'Carnaval' numbered 69/900 Keramieken bord 'Carnaval' genummerd 69/900 Dia 28.5 cm

Jack Gage ( 1947 - ) Oil on canvas ‘Koppel in blauw'. Gesigneerd. Olie op doek 'Koppel in blauw'. Getekend. 120 x 90 cm

Floris JESPERS (after) Oil on paper African scene. Signed. Olie op papier Afrikaanse scene. Gesigneerd. 61 x 49.5 cm

Jan BURSSENS (1925-2002) Drawing 'boy haerden'. Signed. Tekening 'boy haerden'. Gesigneerd. 32 x 55 cm

Jean RETS (1910-1998) Collage 'Pasita'. Signed, titled and dated '72. Collage 'Pasita'. Gesigneerd en gedateerd '72. 77 x 67.5 cm (the paper)

François PYCKE (1890-1960) Oil on panel Summer drift. Signed. Olie op paneel Zomerse dreef. Gesigneerd. 44.5 x 34.5 cm

Maurits Joseph NIEKERK (1871-1940) Watercolor Flowers. Signed. Aquarel Bloemen. Gesigneerd. 52 x 36.5 cm

Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) Oil on hardboard Landscape. Signed. Olie op hardboard Landschap. Gesigneerd. 39.5 x 49.5 cm

Evariste Gustave DE BUCK (1892-1974) Oil on canvas Nightfall. Signed. Olie op doek Valavond. Gesigneerd 65 x 80 cm

Albert SAVERYS (1886-1964) Oil on panel Still life with fruit. Signed. Olie op paneel Stilleven met fruit. Gesigneerd. 50 x 60 cm

Albert SAVERYS (1886-1964) Oil on panel Still life with fish. Signed. Olie op paneel Stilleven met vissen. Gesigneerd. 50 x 60 cm

Charles VERLAT (1824-1890) Oil on panel Resting dog Signed and dated 1862. Olie op paneel Rustende hond. Gesigneerd en gedateerd 1862. 42 x 33 cm

Karel VAN BELLE (1884-1959) Oil on canvas Flowers. Monogram KVB. Olie op doek Bloemen. Monogram KVB. 41 x 72.5 cm

Albert Isidore DEVOS (1868-1950) Oil on canvas Marine. Signed. Olie op doek Marine. Gesigneerd. 50 x 70 cm

Edmond DE MEULENAERE (1884-1963) Oil on canvas Farme. Signed. Olie op doek Hoeve. Gesigneerd. 54 x 65 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas City view. Signed. Olie op doek Stadszicht. Gesigneerd. 90 x 70 cm

Alfons DE CUYPER (1887-1950) Oil on canvas Kraanlei in Ghent. Signed. Olie op doek Kraanlei te Gent. Gesigneerd. 91 x 76 cm

Raphael DE BUCK (1902-1986) Watercolor Courtisane. Signed. Aquarel Courtisane. Gesigneerd. 59.5 x 46.5 cm

Francis CRISTAUX (1956) Oil on canvas Beach view. Signed. Olie op doek Strandzicht. Gesigneerd. 60 x 90 cm

Carl Constantin STEFFECK (1818-1890) Oil on canvas Gentlemen portret. Signed. Olie op doek Herenportret. Getekend. 82 x 71 cm

European school 18th century Oil on canvas Madame de Pompadour on retour Olie op doek Madame de Pompadour op haar retour 84 x 66 cm

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Etching Jours de marché Gand. Signed and titled. Ets Jours de marché Gand. Getekend en getiteld. 32 x 41 cm

Albert SERVAES (1883-1966) Houtskooltekening, getekend en gedateerd 1918. Charcoal drawing, signed and dated 1918. 61 x 38 cm

Maurice LANGASKENS (1884-1946) Collection of 2 etchings, signed. Lot van 2 etsen, gesigneerd. 45 x 33 & 48.5 x 26.5 cm ...[more]

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Watercolor Le vieille femme. Signed. Aquarel Oude vrouw. Gesigneerd. 23 x 16.5 cm

Kees VAN DONGEN (1877-1968) Lithography Cocotte Signed and dated 1901. Lithografie Cocotte. Gesigneerd en gedateerd 1901 26 x 21.5 cm

Kees VAN DONGEN (1877-1968) Lithography Lady. Signed and dated 1901. Lithografie Lady. Gesigneerd en gedateerd 1901 24.5 x 16.5 cm

Maurice DUPUIS (1882-1959) Drawing Carnaval. Signed and monogram. TekeningCarnaval. Getekend en monogram. 15 x 22 cm

Georges MINNE (1866-1941) Monogrammed drawing/sketching Tekening/schetsen met monogram 38 x 28 cm

Leon SARTEEL (1882-1942) Plaster sculpture Pieta. Signed and dated 1920. Gepatineerd gipsen sculptuur Piëta. Gesigneerd en gedateerd 1920. H 61.5 m

Collection of 17 shark teeth Lot van 17 haaientanden L 3.5 - 5 cm

2 European figurines, sea animal ivory 2 Europese beeldjes, zeedier ivoor H 11.5 - 12 cm

  • 972 Los(e)