2872 Los(e)/Seite
Zuid Amerika, vier stenen plaquettesin Maya stijl; [4]60,00 ...[more]
Metalen sculptuur;Indiaan, staande op onyx voet; h. 45 cm.; [4]40,00 ...[more]
Divers,w.o. kistjes; [ds]40,00
Divers,w.o. kistjes; [ds]40,00 ...[more]
Indonesië, gestoken houten sculptuur;Ganesha (één slagtand beschadigd); h. 51 cm.; [1]80,00
Indonesië, gestoken houten sculptuur;Ganesha (één slagtand beschadigd); h. 51 cm.; [1]80,00 ...[more]
Grijs stenen buste;Ghandi; h. 37 cm.; [1]80,00 ...[more]
China, diverse beelden en snuifflesjes[ds]100,00 ...[more]
Diverse sculpturen in o.a. Egyptische stijl;; [ds]80,00 ...[more]
China, bronzen beeldengroepStrijdwagen met paarden, Qin Dynasty stijl grafbeeld120,00 ...[more]
Japan, officiers zwaard, katana, 20e eeuw(geroest); l. 92 cm.; [1]80,00 ...[more]
Diverse oosterse bijous[zkj]120,00
Diverse oosterse bijous[zkj]120,00 ...[more]
Vier oosterse koperen olielampen; [ds]60,00 ...[more]
Diverse colliers,o.a. van grote turkoois kralen80,00 ...[more]
China, aandeel spoorwegen,ingelijst; [1]30,00 ...[more]
Ingelijste bankbiljetten;Nederlandse Antillen; 52 x 30 cm.; [1]50,00 ...[more]
Divers,w.o. Thais houten sculptuur; [ds]150,00 ...[more]
Divers pleet en koperwerk[ds]80,00
Divers pleet en koperwerk[ds]80,00 ...[more]
Divers koper, tin en aardewerk[2 dzn]0,00 ...[more]
Ivoren crucifix, 19e eeuw,op fluwelen wandplank160,00 ...[more]
Vijf paar gietijzeren plankhouders, ca. 1900[ds]80,00 ...[more]
Paar koperen wandlusters in Rococo stijl; [2]60,00 ...[more]
Verguld houten tweelichts kaarsenwandluster in Louis XVI stijl; [1]200,00 ...[more]
Koperen doofpot en haardstelin standaard; [3]80,00 ...[more]
Diverse houten Madonna's; [ds]80,00
Diverse houten Madonna's; [ds]80,00 ...[more]
Koperen kraagkandelaar, 18e eeuw.Hierbij vijzel met stamper; h 19 cm.; [3]150,00 ...[more]
Smeedijzeren wildkroonmet negen haken en in midden smeedijzeren staaf met dubbele haak en ophanging.; h. 60 cm.; [1]100,00 ...[more]
Messing scheepsbel en scheepsklok,Hierbij diverse vijzels; [2 + ds]80,00 ...[more]
Twee bronzen vijzels en twee tegels, 17e eeuw[4]40,00 ...[more]
Twee ijzeren weegschalen en bankschroef; [3]0,00 ...[more]
Frankrijk, ivoren kruis, 19e eeuw,met gestoken doornen en puttokopje (vleugel hersteld); l. 16
Frankrijk, ivoren kruis, 19e eeuw,met gestoken doornen en puttokopje (vleugel hersteld); l. 16 cm.; [1]150,00 ...[more]
Porseleinen-koperen schaal in Jugendstil stijl, laat 20e eeuwl.43 cm.; [1]100,00 ...[more]
Bronzen penkandelaar in Barok stijl; h. 78 cm.; [1]140,00 ...[more]
Drie bronzen, 20e eeuw,; h. 12-36 cm.; [3]150,00 ...[more]
Twee beelden, 20ste eeuw.Kunststof Poseidon/Bronzen gelaat; h. 50 en 43 cm.; [2]100,00 ...[more]
Bronzen sculptuur, 20e eeuw;Moeder en kind; [1]100,00 ...[more]
Vijf diverse poppen,een aantal met bewegende ogen; [5]300,00 ...[more]
Diverse bijous[zkj]]100,00
Diverse bijous[zkj]]100,00 ...[more]
Divers horloges[zkj]80,00
Divers horloges[zkj]80,00 ...[more]
Grote vruchthouten koekplank91 x 26 cm.; [1]400,00 ...[more]
Paspopop houten voet; h. ca. 150 cm.; [1]0,00 ...[more]
Paspopop houten voet; h. ca. 150 cm.; [1]120,00 ...[more]
Bessons & Co., saxofoon[1]150,00
Bessons & Co., saxofoon[1]150,00 ...[more]
Räth, politieke en fysische globe. 1980; diam. 33 cm.; [1]80,00 ...[more]
Louis Vuitton handtas met twee compartimenten en extra vakje met rits.Vernieuwd interieur. Plat
Jean Paul Gaultier, Jaargang 1998, iconische Bustier. Zwart lederen schoudertash. 34, b. 26,5
Jean Paul Gaultier, Jaargang 1998, iconische Bustier. Zwart lederen schoudertash. 34, b. 26,5 cm.; [1]300,00 ...[more]
Roberta di Camerino handtas. Vierkant model in wit velour op bruin,gouden kettinkjes. Bruin
Longchamp, goudkleurige dames handtas met houtje-touwtje sluitingover rits. Orgineel interieur,
Zeven damestasjes en clutches waaronder een ongebruikte,veelkleurige Emilio Pucci met gouden
Zeven damestasjes en clutches waaronder een ongebruikte,veelkleurige Emilio Pucci met gouden kettinghengsel; [ds]90,00 ...[more]
Zeven dames handtasjes en clutches, leer en plastic[ds]90,00 ...[more]
Collectie zijden en wollen sjaals[ds]100,00 ...[more]
Collectie lederen en plastic dames hand- en schoudertassen[13]80,00 ...[more]
Collectie handschoenen, waarvan veertien diverse kwaliteit,Maison de Bonneterie, Amsterdam.
Halifax, messing waterpas, begin 20e eeuw,in mahonie kist. Hierbij divers; [1 + ds]60,00 ...[more]
Hasselblad 500 C/M in lederen koffer.met Carl Zeiss lens 50mm 4.0/ 150 mm 4.0/ 80mm 2.8. En
Hasselblad 500 C/M in lederen koffer.met Carl Zeiss lens 50mm 4.0/ 150 mm 4.0/ 80mm 2.8. En diverse accessoires.1000,00 ...[more]
Twee poppen met porseleinen hoofd en beweegbare ogen, waarvan één Armand Marseille; 63 en 42
Twee poppen met porseleinen hoofd en beweegbare ogen, waarvan één Armand Marseille; 63 en 42 cm. ; [2]200,00 ...[more]
Twee poppen met celluloid hoofd, beweegbare ogen en keramiek benenhierbij twee andere; max. h. 60
Twee poppen met celluloid hoofd, beweegbare ogen en keramiek benenhierbij twee andere; max. h. 60 cm.; [4]150,00 ...[more]
Vijf diverse poppen[5]150,00
Vijf diverse poppen[5]150,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite