2872 Los(e)/Seite
China, kantige bamboe penseelhoudermet aan elke zijde reliefvoorstelling van landchappen; h. 16 cm.;
China, kantige bamboe penseelhoudermet aan elke zijde reliefvoorstelling van landchappen; h. 16 cm.; [1]100,00 ...[more]
China, houten snijwerk;Zittende Luohan, de ogen ingelegd (licht beschadigd); h. 20 cm.; [1]80,00
China, houten snijwerk;Zittende Luohan, de ogen ingelegd (licht beschadigd); h. 20 cm.; [1]80,00 ...[more]
China, gestoken torkoois stenen brushwashermet zotjes langs de rand, op houten voet; 12 x 8 cm.; [
China, gestoken torkoois stenen brushwashermet zotjes langs de rand, op houten voet; 12 x 8 cm.; [2]80,00 ...[more]
China, fraai gestoken groen stenen brushwasher,de greep in vorm van opgengewerkte lotusbladeren.
China, zwart houten gestoken Guanyin,in één hand een sprenkelaar, de rechterhand in shunimudra,
China, rood gelakt en verguld houten dekseldoos,De zijkanten met opengewerkte houten panelen met
China, bamboe koro, 20e eeuw,met gestoken chilongs langs de rand; diam. 12 cm.; [1]200,00 ...[more]
China, speksteen 'shoy shan' trekpotje, Qing dynastie,met fijn gestoken reliëf van bloesem en
Glazen flesje, mogelijk antiek,iriserend; h. 10 cm.; [1]200,00 ...[more]
China, drie groen gepatineerd bronzen schalen en drie vaten, o.a. Li Dingdiam. 14-23 cm.; [6]400,00
China, drie groen gepatineerd bronzen schalen en drie vaten, o.a. Li Dingdiam. 14-23 cm.; [6]400,00 ...[more]
China, bronzen peervormige Hu vaas in archaïsche stijlmet rolvormige oren en reliëf in banden. Deels
China, twee antiek steengoed martavaans en een metalen ceremoniele dekselpot, ca. 1900versierd met
China, groen nefriet kom met deksel op hoge voet, 20e eeuwmet ringdragende drakenkoppen, deel
China, geel jade kom, 20e eeuwmet wit-gele vlammen. Op houten voet; diam. 12 cm.; [2]300,00
China, geel jade kom, 20e eeuwmet wit-gele vlammen. Op houten voet; diam. 12 cm.; [2]300,00 ...[more]
China, agaten kom,de gelobde rand met gestoken bladmotieven aan de buitenrand. Op houten voet; 16
China, agaten kom,de gelobde rand met gestoken bladmotieven aan de buitenrand. Op houten voet; 16 x 12 cm.; [2]500,00 ...[more]
China, bewerkt jade haarpin, ring en pendantin vorm van twee zwanen; l. 15 cm.; [1]340,00 ...[more]
China, twee jade snijwerken;Brushwasher in vorm van mand/Liggend zotje; h. 6, l. 8 cm.; [2]280,00
China, twee jade snijwerken;Brushwasher in vorm van mand/Liggend zotje; h. 6, l. 8 cm.; [2]280,00 ...[more]
China, vier stuks jade,w.o. kledinghaak en armband180,00 ...[more]
China, vier marmeren cachets.o.a. een grote met afgerond bovenzijde, mogelijk 19e eeuw.; h. 9,5
China, vier marmeren cachets.o.a. een grote met afgerond bovenzijde, mogelijk 19e eeuw.; h. 9,5 tot 4 cm.; [4]200,00 ...[more]
China, zes jade en jadeït snijwerken, deels antiek[6]200,00 ...[more]
Divers Aziatica,w.o. verguld jade kameel; [zkj]300,00 ...[more]
China, diverse snuifflesjes[zkj]300,00 ...[more]
China, stenen bimet golflijnen in relief; ; diam. 22 cm.; ; [1]200,00 ...[more]
China, drie spekstenen siervazen, 20e eeuw,met fraai snijwerk van opengewerkte vazen, ballen en
China, groen jade dekselpot, 20e eeuw,met ringdragende drakenkoppen als greep, de knop met bladmotief; h. 15 cm.; [1]400,00 ...[more]
China, set van 24 miniatuur traditionele muziekinstrumentenvervaardigd van jade, agaat en lapis.
China, ceremoniele jadeiet kan, 20e eeuw,met gestoken foenixkop met losse ring onder de tuit en
China, paar kleine tafeltjes/sokkels, 20e eeuwmet opengewerkt florale motieven; 20 x 20, h. 32
China, paar kleine tafeltjes/sokkels, 20e eeuwmet opengewerkt florale motieven; 20 x 20, h. 32 cm.; [2]120,00 ...[more]
China, pendule met emaille wijzerplaat, ca. 1900,in zwart gelakt houten kast, de wijzerplaat met
China, gietijzeren sculptuur van Guanyin op mythologisch dier, ca. 1900met resten van stucco en
China, gietijzeren sculptuur van Guanyin op mythologisch dier, ca. 1900met resten van stucco en pigment; h. 38, br. 35 cm.; [1]1200,00 ...[more]
China, grijs Tao He stenen inktpot met deksel, 20e eeuw,met gestoken draken. Geproduceerd in Lin
China, grijs-zwart gevlekt stenen buste van Guanyin, 20e eeuw.met uitgerekte oorlellen en kroon;
China, grijs-zwart gevlekt stenen buste van Guanyin, 20e eeuw.met uitgerekte oorlellen en kroon; h. 34 cm.; [1]600,00 ...[more]
China, voorouderpotret, 19e eeuw,notable man gezeten op hoge stoel. Met blauwe robe. Ingelijst. (
China, voorouderpotret, 19e eeuw,notable man gezeten op hoge stoel. Met blauwe robe. Ingelijst. (beschadigd); 127 x 83 cm.; [1]400,00 ...[more]
China, bronzen sculptuur van draak-schildpad, 20ste eeuwmet beschildering; l. 60, h. 30 cm.; [1]
China, bronzen sculptuur van draak-schildpad, 20ste eeuwmet beschildering; l. 60, h. 30 cm.; [1]800,00 ...[more]
China, houten penseelpot 'bitong'taps toelopend, met verkleuringen; h. ; [1]500,00 ...[more]
China, houten penseelpot, bitong,taps toelopend; h. 34 cm.; [1]400,00 ...[more]
China, hardhouten penseelpot 'bitong'met fijn gestoken ringragende taotimaskers ; h. 15 cm.; [1]
China, hardhouten penseelpot 'bitong'met fijn gestoken ringragende taotimaskers ; h. 15 cm.; [1]250,00 ...[more]
China, bronzen koromet relief van lotussen en vogels, de oren in vorm van olifantskoppen. Gemerkt
China, zwart gelakt houten kist, 18e/19e eeuw,met geschilderd decor van figuren; 58 x 38 cm.; [1]
China, zwart gelakt houten kist, 18e/19e eeuw,met geschilderd decor van figuren; 58 x 38 cm.; [1]150,00 ...[more]
China, rood lakwerk (?)ronde dekseldoos, 20e eeuw,met relief van landschap. Gemerkt met 4-karaktermerk Qianlong; diam. 18 cm.; [1]300,00 ...[more]
Jade, vijf stuks jade,w.o. chilong; l. ca. 10 cm.; [5]280,00 ...[more]
China, gestoken jade snijwerk;Liggend paard; l. 15 cm.; [1]180,00 ...[more]
China, groen gepatineerd bronzen spiegelmet relief van dieren. Hierbij twee zwaarden; diam. 18
China, groen gepatineerd bronzen spiegelmet relief van dieren. Hierbij twee zwaarden; diam. 18 cm.; [2]120,00 ...[more]
China, paar spekstenen snijwerken;Geleerde met scroll; h. 16 cm.; [2]120,00 ...[more]
China, vier stenen snijwerken,w.o. cachets; h. ca. 9 cm.; [4]220,00 ...[more]
China, groen stenen cachet en rood stenen cacheth. 10 en 8 cm.; [2]160,00 ...[more]
China, waaier,ajour benen (materiaal onduidelijk); l. 20 cm.; [1]500,00 ...[more]
China, paar rood gelakt houten baby wasbakken, ca. 1900beide in de vorm van vogels met gesperde
China, paar rood gelakt houten baby wasbakken, ca. 1900beide in de vorm van vogels met gesperde vleugels; h. 58 en 60 cm.; [2]500,00 ...[more]
China, houten dekselmand, 19e eeuw en houten schoenmakers attribuut.mand versierd met beschildere
China, houten tapstoelopend kappers werktafeltje,met rechthoekig werkblad en lade aan voor- en
China, houten tapstoelopend kappers werktafeltje,met rechthoekig werkblad en lade aan voor- en zijkanten. ; h. 40 cm.; [1]150,00 ...[more]
China, groot gestoken en beschilderd houten bord, ca. 1920,voor bevestiging aan bed van nieuw
China, bamboe snijwerk;Figuur op pad 'liu hai xi chan', symbool voor lang leven (pootje beschadigd);
China, bamboe snijwerk;Figuur op pad 'liu hai xi chan', symbool voor lang leven (pootje beschadigd); h. 15 cm.; [1]500,00 ...[more]
China, gestoken en verguld houten etagererek en gevlochten bamboe theedoosmet greep en drie
China, gestoken en verguld houten etagererek en gevlochten bamboe theedoosmet greep en drie verdelingen; h. 40 en 51 cm,; [2]300,00 ...[more]
Drie oosterse rolschilderingen;Voorouderportret/Kalligrafie; [3]250,00 ...[more]
Oosterse rolschildering, 20e eeuw100,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite