(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

2872 Los(e)
  • 2872 Los(e)

China, kantige bamboe penseelhoudermet aan elke zijde reliefvoorstelling van landchappen; h. 16 cm.; [1]100,00 ...[more]

China, gestoken torkoois stenen brushwashermet zotjes langs de rand, op houten voet; 12 x 8 cm.; [2]80,00 ...[more]

Glazen flesje, mogelijk antiek,iriserend; h. 10 cm.; [1]200,00 ...[more]

China, agaten kom,de gelobde rand met gestoken bladmotieven aan de buitenrand. Op houten voet; 16 x 12 cm.; [2]500,00 ...[more]

China, vier stuks jade,w.o. kledinghaak en armband180,00 ...[more]

China, vier marmeren cachets.o.a. een grote met afgerond bovenzijde, mogelijk 19e eeuw.; h. 9,5 tot 4 cm.; [4]200,00 ...[more]

China, zes jade en jadeït snijwerken, deels antiek[6]200,00 ...[more]

Divers Aziatica,w.o. verguld jade kameel; [zkj]300,00 ...[more]

China, diverse snuifflesjes[zkj]300,00 ...[more]

China, stenen bimet golflijnen in relief; ; diam. 22 cm.; ; [1]200,00 ...[more]

China, groen jade dekselpot, 20e eeuw,met ringdragende drakenkoppen als greep, de knop met bladmotief; h. 15 cm.; [1]400,00 ...[more]

China, paar kleine tafeltjes/sokkels, 20e eeuwmet opengewerkt florale motieven; 20 x 20, h. 32 cm.; [2]120,00 ...[more]

China, gietijzeren sculptuur van Guanyin op mythologisch dier, ca. 1900met resten van stucco en pigment; h. 38, br. 35 cm.; [1]1200,00 ...[more]

China, grijs-zwart gevlekt stenen buste van Guanyin, 20e eeuw.met uitgerekte oorlellen en kroon; h. 34 cm.; [1]600,00 ...[more]

China, voorouderpotret, 19e eeuw,notable man gezeten op hoge stoel. Met blauwe robe. Ingelijst. (beschadigd); 127 x 83 cm.; [1]400,00 ...[more]

China, houten penseelpot, bitong,taps toelopend; h. 34 cm.; [1]400,00 ...[more]

China, hardhouten penseelpot 'bitong'met fijn gestoken ringragende taotimaskers ; h. 15 cm.; [1]250,00 ...[more]

China, rood lakwerk (?)ronde dekseldoos, 20e eeuw,met relief van landschap. Gemerkt met 4-karaktermerk Qianlong; diam. 18 cm.; [1]300,00 ...[more]

Jade, vijf stuks jade,w.o. chilong; l. ca. 10 cm.; [5]280,00 ...[more]

China, gestoken jade snijwerk;Liggend paard; l. 15 cm.; [1]180,00 ...[more]

China, groen gepatineerd bronzen spiegelmet relief van dieren. Hierbij twee zwaarden; diam. 18 cm.; [2]120,00 ...[more]

China, paar spekstenen snijwerken;Geleerde met scroll; h. 16 cm.; [2]120,00 ...[more]

China, vier stenen snijwerken,w.o. cachets; h. ca. 9 cm.; [4]220,00 ...[more]

China, groen stenen cachet en rood stenen cacheth. 10 en 8 cm.; [2]160,00 ...[more]

China, waaier,ajour benen (materiaal onduidelijk); l. 20 cm.; [1]500,00 ...[more]

China, paar rood gelakt houten baby wasbakken, ca. 1900beide in de vorm van vogels met gesperde vleugels; h. 58 en 60 cm.; [2]500,00 ...[more]

China, houten tapstoelopend kappers werktafeltje,met rechthoekig werkblad en lade aan voor- en zijkanten. ; h. 40 cm.; [1]150,00 ...[more]

China, bamboe snijwerk;Figuur op pad 'liu hai xi chan', symbool voor lang leven (pootje beschadigd); h. 15 cm.; [1]500,00 ...[more]

China, gestoken en verguld houten etagererek en gevlochten bamboe theedoosmet greep en drie verdelingen; h. 40 en 51 cm,; [2]300,00 ...[more]

Drie oosterse rolschilderingen;Voorouderportret/Kalligrafie; [3]250,00 ...[more]

Oosterse rolschildering, 20e eeuw100,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)