2872 Los(e)/Seite
Arend Jan van Driesten (1878-1969)Boer in een roeiboot; doek; 40 x 60 cm.; gesign. l.o.; [1]800,00
Arend Jan van Driesten (1878-1969)Boer in een roeiboot; doek; 40 x 60 cm.; gesign. l.o.; [1]800,00 ...[more]
Kees Terlouw (1890-1948)Gezicht op een binnenhaven; doek; 65 x 77 cm.; gesign. r.o.; [1]800,00
Kees Terlouw (1890-1948)Gezicht op een binnenhaven; doek; 65 x 77 cm.; gesign. r.o.; [1]800,00 ...[more]
Coba Ritsema (1876-1961)'Het witte kannetje'; doek; 46 x 55 cm.; verso signatuur en titel; Tent.:
Otto van Rees (1884-1957)Stilleven; doek; 60 x 50 cm.; gesign. l.b.; [1]1200,00 ...[more]
Jan Hellebrand Wijsmuller (1855-1925)Stadhouderskade te Amsterdam ter hoogte van het Leidse Bosje;
Johan Meijer (1885-1970)Winters landschap; .; doek; 50 x 70 cm ; gesign r.o.; Tentoonstelling:
Ferdinand Erfmann (1901-1968)Figuren bij huizen, Tripoli; doek; 50 x 60 cm; gesign. l.o.; [1]500,00
Ferdinand Erfmann (1901-1968)Figuren bij huizen, Tripoli; doek; 50 x 60 cm; gesign. l.o.; [1]500,00 ...[more]
Otto van Rees (1884-1957)Zelfportret; doek; 75 x 60 cm.; gesign. r.b., '40; [1]2000,00 ...[more]
Otto van Rees (1884-1957)Stilleven met vaas met bloemen op een tafel; doek; 80 x 60 cm.; gesign. r.
Otto van Rees (1884-1957)Stilleven met vaas met bloemen op een tafel; doek; 80 x 60 cm.; gesign. r.o., '43; [1]1200,00 ...[more]
Conrad Kickert (1882-1965)Stilleven met fruit; board; 19 x 26 cm.; gesign. r.o., verso signatuur
Conrad Kickert (1882-1965)Stilleven met fruit; board; 19 x 26 cm.; gesign. r.o., verso signatuur en datering 1924; [1]180,00 ...[more]
Otto van Rees (1884-1957)Handwerkend meisje; doek; 62 x 50 cm.; gesign. l.o.; Herkomst: Collectie
Taf Wallet (1902-2001)Vissersboten in een haven; doek; 123 x 138 cm.; gesign. r.o., gedateerd
Taf Wallet (1902-2001)Vissersboten in een haven; doek; 123 x 138 cm.; gesign. r.o., gedateerd XXXI; [1]800,00 ...[more]
Philibert Cockx (1879-1949)Landschap bij Ukkel; doek; 116 x 111 cm.; gesign. l.o.; [1]800,00
Philibert Cockx (1879-1949)Landschap bij Ukkel; doek; 116 x 111 cm.; gesign. l.o.; [1]800,00 ...[more]
Edgard Wiethase (1881-1965)Man en paard in een landschap bij zonsondergang; doek; 80 x 120 cm.;
Edgard Wiethase (1881-1965)Man en paard in een landschap bij zonsondergang; doek; 80 x 120 cm.; gesign. r.o.; [1]800,00 ...[more]
Martin Monnickendam (1874-1943)Feest op een schip bij nacht; aquarel en pastel; 26 x 42 cm.; gesign.
Martin Monnickendam (1874-1943)Feest op een schip bij nacht; aquarel en pastel; 26 x 42 cm.; gesign. l.o., 1913250,00 ...[more]
Jan Adam Zandleven (1868-1923)Gezicht op een huis; doek; 40 x 32 cm.; gesign. l.o., 1909; [1]700,00
Jan Adam Zandleven (1868-1923)Gezicht op een huis; doek; 40 x 32 cm.; gesign. l.o., 1909; [1]700,00 ...[more]
Herman Frederik Bieling (1887-1964)Harem; board; 40 x 50 cm.; gesign. l.o.; ; [1]500,00 ...[more]
Pierre Favre (1906-1983)Huizen in Zuid-Frankrijk; doek; 40 x 50 cm.; gesign. r.o.; [1]380,00
Pierre Favre (1906-1983)Huizen in Zuid-Frankrijk; doek; 40 x 50 cm.; gesign. r.o.; [1]380,00 ...[more]
Jos Aanraad (geb. 1945)Stilleven met globe, tinnen kan en viool; paneel; 80 x 100 cm.; gesign. l.o.,
Jos Aanraad (geb. 1945)Stilleven met globe, tinnen kan en viool; paneel; 80 x 100 cm.; gesign. l.o., 2000; [1]1200,00 ...[more]
Frida Holleman (1908-1999)Interieur / Pauw en kippen; tweemaal aquarel en gouache; 20 x 31 cm. en 14
Frida Holleman (1908-1999)Interieur / Pauw en kippen; tweemaal aquarel en gouache; 20 x 31 cm. en 14 x 20 cm.; gesign. r.o.; [2]400,00 ...[more]
Tjitske van Hettinga Tromp (1872-1962)'Stilleven met Mendes aardewerk en strobloemen'; doek; 32 x 28
Anton Karssen (geb. 1945)Schaatsers op een bevroren vaart bij een dorp; doek; 58 x 77 cm.; gesign.
Anton Karssen (geb. 1945)Schaatsers op een bevroren vaart bij een dorp; doek; 58 x 77 cm.; gesign. l.o.; [1]600,00 ...[more]
Anton Karssen (geb. 1945)Schaatsers op een bevroren vaart bij een molen; doek; 67 x 85 cm.;
Anton Karssen (geb. 1945)Schaatsers op een bevroren vaart bij een molen; doek; 67 x 85 cm.; gesign. r.o., '98; [1]500,00 ...[more]
Marguerite Klee (begin 20e eeuw)Stilleven met Japanse pop en maskers; doek; 73 x 100 cm.; gesign.
Marguerite Klee (begin 20e eeuw)Stilleven met Japanse pop en maskers; doek; 73 x 100 cm.; gesign. r.o., ; [1]800,00 ...[more]
Pieter Moleveld 1919-1976)Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam; doek; 75 x 90 cm.; gesign. r.
Pieter Moleveld 1919-1976)Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam; doek; 75 x 90 cm.; gesign. r.o.; [1]800,00 ...[more]
Frits Klein (1898-1990)Clown en figuren met bloemen; pastel; 28 x 40 cm.; gesign. r.o., 1931; [1]
Frits Klein (1898-1990)Clown en figuren met bloemen; pastel; 28 x 40 cm.; gesign. r.o., 1931; [1]700,00 ...[more]
Frits Klein (1898-1990)Strandgezicht; aquarel; 12,5 x 16 cm.; gesign. r.o.; [1]900,00 ...[more]
Frits Klein (1898-1990)Clown; pastel; 40 x 28 cm.; gesign. l.o., 1931; [1]700,00 ...[more]
Vasyl Khmeluk (1903-1986)Bloemstilleven; board; 45 x 37 cm.; gesign. r.o.; [1]400,00 ...[more]
Vasyl Khmeluk (1903-1986)Bloemstilleven; board; 54 x 38 cm.; gesign. r.o.; [1]400,00 ...[more]
Jan Hendrik Verheijen (1778-1846)Figuren op straat in een dorp; aquarel; 17 x 12 cm.; gesign. r.
Mogelijk van de hand van Johannes Wernardus Bilders (1811-1890)Landschap met reiziger op een zandpad
J.C. Robert (19e eeuw),Portret van een man; pastel; 85 x 29 cm.; gesign. r.o. en gedateerd 1829; [
J.C. Robert (19e eeuw),Portret van een man; pastel; 85 x 29 cm.; gesign. r.o. en gedateerd 1829; [1]300,00 ...[more]
Franse schoolFiguren te paard bij een kasteel; houtskool en wit krijt; 40 x 51 cm.; ; [1]100,00
Franse schoolFiguren te paard bij een kasteel; houtskool en wit krijt; 40 x 51 cm.; ; [1]100,00 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur HMdCFiguren op een rivier tussen bergen; paneel, ; 33 x 40
Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur HMdCFiguren op een rivier tussen bergen; paneel, ; 33 x 40 cm.; gesign. m.o., ; ; [1]200,00 ...[more]
Jacobus Pelgrom (1811-1861)Berglandschap met een rivier; paneel; 19 x 24 cm.; gesign. r.o., 1851;
Jacobus Pelgrom (1811-1861)Berglandschap met een rivier; paneel; 19 x 24 cm.; gesign. r.o., 1851; Herkomst: Kunsthandel Borzo; [1]250,00 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwPortret van een vrouw; doek, ; 65 x 58 cm.; Herkomst: Uit een particuliere
August Knip (1819-1859)Dwergpincher; maroufle; 50 x 42 cm.; ongesign.; [1]400,00 ...[more]
Roberto Marshall (1849-1926)Heuvellandschap met beekje; doek; 50 x 76 cm.; gesign. l.o.; [1]350,00
Roberto Marshall (1849-1926)Heuvellandschap met beekje; doek; 50 x 76 cm.; gesign. l.o.; [1]350,00 ...[more]
E. Morel (20e eeuw)Vrouw op een pad aan de rand van een bos langs een meer; paneel; 30 x 40 cm.;
E. Morel (20e eeuw)Vrouw op een pad aan de rand van een bos langs een meer; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. r.o.; [1]180,00 ...[more]
Europese school, 18e eeuwPortret van een heer; doek, ovaal, beschadigingen en lijst beschadigd; 76 x
Europese school, 18e eeuwPortret van een heer; doek, ovaal, beschadigingen en lijst beschadigd; 76 x 60 cm.; [1]400,00 ...[more]
Gravure, 18e eeuw, 'Kaart der provincie van Groningen en ommelanden'door J. Covens en zoon; gravure,
Gravure, 18e eeuw, 'Kaart der provincie van Groningen en ommelanden'door J. Covens en zoon; gravure, handgekleurd; 50 x 60 cm.; 1200,00 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwVrouw bij visser op een kade van een haven; aquarel, ; 35 x 25 cm.; [1]
Hollandse school, 19e eeuwVrouw bij visser op een kade van een haven; aquarel, ; 35 x 25 cm.; [1]120,00 ...[more]
Felix Delmont (1794-1867)Portret van een heer / portret van een dame; tweemaal pastel; 35 x 25
Felix Delmont (1794-1867)Portret van een heer / portret van een dame; tweemaal pastel; 35 x 25 cm.; gesign. l.m., 1854; [2]500,00 ...[more]
Drie gravures, 18e eeuw, door Fouquet Jr.Gezichten in Amsterdam; drie gravures; 2 x 35 cm.; [3]200,
Drie gravures, 18e eeuw, door Fouquet Jr.Gezichten in Amsterdam; drie gravures; 2 x 35 cm.; [3]200,00 ...[more]
Vlaamse school, ca. 1700Gesluierde vrouw; houtskool en wit krijt; 40 x 26 cm.; [1]380,00 ...[more]
Charles Deweerd (20e eeuw)Studie van een staand vrouwelijk naakt; houtskooltekening; 70 x 40 cm.; [
Charles Deweerd (20e eeuw)Studie van een staand vrouwelijk naakt; houtskooltekening; 70 x 40 cm.; [1]120,00 ...[more]
Hollandse school, begin 19e eeuwJongen met hoepel; doek; 36 x 30 cm.; [1]200,00 ...[more]
Engelse school, 18e/19e eeuwUitgestrekt landschap met figuren bij een ruïne onder een bliksemschicht; doek; 100 x 125 cm.; [1]500,00 ...[more]
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798) naar Jan van Huysum.Rozen, hyacinten en andere bloemen in
Frederik Willem Estopeij (1821-1897)Gezicht op een stadspoort; doek; 51,5 x 76 cm.; gesign. r.o.;
Abraham Ortelius (1527-1598)Kaart van Oost- en Westfriesland; gravure, handgekleurd; 35 x 51 cm.; [
Abraham Ortelius (1527-1598)Kaart van Oost- en Westfriesland; gravure, handgekleurd; 35 x 51 cm.; [1]250,00 ...[more]
Hollandse school, 18e eeuwFiguren bij een boerderij. Hierbij tekening en drie gravures, 18e/19e
Mogelijk Amerikaanse school, begin 20e eeuwTwee eenden; aquarel; 35 x 46 cm.; [1]80,00 ...[more]
Europese school, 19e eeuwLandschap met rustende herder en kudde bij een zandweg; paneel; 23 x 37
Europese school, 19e eeuwLandschap met rustende herder en kudde bij een zandweg; paneel; 23 x 37 cm.; [1]80,00 ...[more]
Franse school, 19e eeuw, met signatuur CarotJean d'Arc; aquarel; 32 x 24 cm.; Uit een Duitse
Franse school, 19e eeuw, met signatuur CarotJean d'Arc; aquarel; 32 x 24 cm.; Uit een Duitse particuliere collectie ; [1]350,00 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 18e eeuwFiguren op een pad; inkttekening; 15 x 21 cm.; [1]180,00 ...[more]
Drie diverse tekeningen, 18e eeuw; 20 x 15 cm. en 20 x 30 cm.; [map]200,00 ...[more]
Gesigneerd M.K. rechtsonderStilleven; aquarel; 65 x 46 cm. ; Herkomst: Uit een Duitse particuliere
Gesigneerd M.K. rechtsonderStilleven; aquarel; 65 x 46 cm. ; Herkomst: Uit een Duitse particuliere collectie; [1]200,00 ...[more]
Europese school, 18e/19e eeuwTwee vrouwen bij een monnik in een kapel; paneel; 31 x 22 cm.; [1]100,
Europese school, 18e/19e eeuwTwee vrouwen bij een monnik in een kapel; paneel; 31 x 22 cm.; [1]100,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite