(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

2872 Los(e)
  • 2872 Los(e)

Otto van Rees (1884-1957)Stilleven met vaas met bloemen op een tafel; doek; 80 x 60 cm.; gesign. r.o., '43; [1]1200,00 ...[more]

Conrad Kickert (1882-1965)Stilleven met fruit; board; 19 x 26 cm.; gesign. r.o., verso signatuur en datering 1924; [1]180,00 ...[more]

Taf Wallet (1902-2001)Vissersboten in een haven; doek; 123 x 138 cm.; gesign. r.o., gedateerd XXXI; [1]800,00 ...[more]

Edgard Wiethase (1881-1965)Man en paard in een landschap bij zonsondergang; doek; 80 x 120 cm.; gesign. r.o.; [1]800,00 ...[more]

Martin Monnickendam (1874-1943)Feest op een schip bij nacht; aquarel en pastel; 26 x 42 cm.; gesign. l.o., 1913250,00 ...[more]

Jos Aanraad (geb. 1945)Stilleven met globe, tinnen kan en viool; paneel; 80 x 100 cm.; gesign. l.o., 2000; [1]1200,00 ...[more]

Frida Holleman (1908-1999)Interieur / Pauw en kippen; tweemaal aquarel en gouache; 20 x 31 cm. en 14 x 20 cm.; gesign. r.o.; [2]400,00 ...[more]

Anton Karssen (geb. 1945)Schaatsers op een bevroren vaart bij een dorp; doek; 58 x 77 cm.; gesign. l.o.; [1]600,00 ...[more]

Anton Karssen (geb. 1945)Schaatsers op een bevroren vaart bij een molen; doek; 67 x 85 cm.; gesign. r.o., '98; [1]500,00 ...[more]

Marguerite Klee (begin 20e eeuw)Stilleven met Japanse pop en maskers; doek; 73 x 100 cm.; gesign. r.o., ; [1]800,00 ...[more]

Pieter Moleveld 1919-1976)Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam; doek; 75 x 90 cm.; gesign. r.o.; [1]800,00 ...[more]

J.C. Robert (19e eeuw),Portret van een man; pastel; 85 x 29 cm.; gesign. r.o. en gedateerd 1829; [1]300,00 ...[more]

Hollandse school, 19e eeuw, met signatuur HMdCFiguren op een rivier tussen bergen; paneel, ; 33 x 40 cm.; gesign. m.o., ; ; [1]200,00 ...[more]

Jacobus Pelgrom (1811-1861)Berglandschap met een rivier; paneel; 19 x 24 cm.; gesign. r.o., 1851; Herkomst: Kunsthandel Borzo; [1]250,00 ...[more]

E. Morel (20e eeuw)Vrouw op een pad aan de rand van een bos langs een meer; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. r.o.; [1]180,00 ...[more]

Europese school, 18e eeuwPortret van een heer; doek, ovaal, beschadigingen en lijst beschadigd; 76 x 60 cm.; [1]400,00 ...[more]

Gravure, 18e eeuw, 'Kaart der provincie van Groningen en ommelanden'door J. Covens en zoon; gravure, handgekleurd; 50 x 60 cm.; 1200,00 ...[more]

Felix Delmont (1794-1867)Portret van een heer / portret van een dame; tweemaal pastel; 35 x 25 cm.; gesign. l.m., 1854; [2]500,00 ...[more]

Charles Deweerd (20e eeuw)Studie van een staand vrouwelijk naakt; houtskooltekening; 70 x 40 cm.; [1]120,00 ...[more]

Engelse school, 18e/19e eeuwUitgestrekt landschap met figuren bij een ruïne onder een bliksemschicht; doek; 100 x 125 cm.; [1]500,00 ...[more]

Abraham Ortelius (1527-1598)Kaart van Oost- en Westfriesland; gravure, handgekleurd; 35 x 51 cm.; [1]250,00 ...[more]

Europese school, 19e eeuwLandschap met rustende herder en kudde bij een zandweg; paneel; 23 x 37 cm.; [1]80,00 ...[more]

Franse school, 19e eeuw, met signatuur CarotJean d'Arc; aquarel; 32 x 24 cm.; Uit een Duitse particuliere collectie ; [1]350,00 ...[more]

Drie diverse tekeningen, 18e eeuw; 20 x 15 cm. en 20 x 30 cm.; [map]200,00 ...[more]

Gesigneerd M.K. rechtsonderStilleven; aquarel; 65 x 46 cm. ; Herkomst: Uit een Duitse particuliere collectie; [1]200,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)