2872 Los(e)/Seite
Celadon kom1; diam 17 cm.; [1]50,00
Celadon kom1; diam 17 cm.; [1]50,00 ...[more]
Divers,w.o. verguld porseleinen theepot, Biedermeier; [ds]100,00 ...[more]
Vier antiek Oosterse aardewerk olielampjeseen met afbeelding van gezicht.; ; Aardewerk; b 9,5cm,
Vier antiek Oosterse aardewerk olielampjeseen met afbeelding van gezicht.; ; Aardewerk; b 9,5cm, 10 cm, 8 cm en 11 cm120,00 ...[more]
Indus Valei, Harappa, vier aadewerk antropomorfe figuren en twee dierfiguren, ca. 2500-1900 v. Chr.
Indus Valei, Harappa, vier aadewerk antropomorfe figuren en twee dierfiguren, ca. 2500-1900 v. Chr.h. 8 - 16 en L. 6 en 8 cm.; [6]300,00 ...[more]
Antiek bronzen sculptuur van staande manhierbij vier kleine metalen objecten en gipsen amulet
Antiek bronzen sculptuur van staande manhierbij vier kleine metalen objecten en gipsen amulet mogelijk antiek; h. 9 cm.; [zkj]80,00 ...[more]
Zuid Amerika, diverse stenen pendanten, mogelijk antiekl 4,3 - 16 cm.; [8]100,00 ...[more]
Zuid Amerika, Peru, Chancay, houten kero met ingekerfd decor en resten van polychromie. twee tumi en
Zuid Amerika, collectie aardewerken objecten waarbij Tumaco buste[9]200,00 ...[more]
Collectie Precolumbiaanse objecteno.a. Peru, stenen tumi's.; [zkj]200,00 ...[more]
Vijf kralenkettingen met antieke kraleno.a. met terracotta kralen, glas, schelpen en turkois; [zkj]
Vijf kralenkettingen met antieke kraleno.a. met terracotta kralen, glas, schelpen en turkois; [zkj]200,00 ...[more]
Zuid Amerika, Mexico/Costa Rica, zeven objecten o.a. Nayarit, rood aardewerken pot versierd met vijf
Zuid Amerika, Mexico/Costa Rica, zeven objecten o.a. Nayarit, rood aardewerken pot versierd met vijf gezichten. Defecten[7]200,00 ...[more]
Egypte, twee Ushabtis, Late Periode.beide met hierochlieven, een met beschilderde. (kleine beschadiging); h. 10 en 11,5 cm.; [2]600,00 ...[more]
Egypte, albast kohl potje, antiek, mogelijk Nieuwe Rijk.(met barst); h. 6,5 cm.; [1]200,00 ...[more]
Mesapotamie, aardewerk conische tablet (fragment), klei tablet en cilindrische zwart stenen zegel,
Mexico, Colima, slabfigure en Zuid Amerika, terracotta zittend figuurh. 19 en 15 cm.; [2]200,00
Mexico, Colima, slabfigure en Zuid Amerika, terracotta zittend figuurh. 19 en 15 cm.; [2]200,00 ...[more]
Colombia, Narino, aardewerk ceremoniële schaal op hoge voet, bolle pot en kom op voet, 800-1500.hoge
Peru, Moche, stijgbeugelfles, ca. 500.in de vorm van zittende vrouw met gebogen beugel uit haar
Paar aquarellen, pendanten, midden 19e eeuw;Dame aan tafel/Heer in stoel. Achterzijde vermelding '
Portretminiatuur op ivoor, vroeg 19e eeuw;Moeder in wit kanten jurk met kind op schoot; 8 x 6,5 cm.;
Portretminiatuur op ivoor, vroeg 19e eeuw;Moeder in wit kanten jurk met kind op schoot; 8 x 6,5 cm.; [1]600,00 ...[more]
Paar aquarellen, man- en vrouwportret, 19e eeuw;Historische figuren met kanten kraag; 25 x 18
Paar aquarellen, man- en vrouwportret, 19e eeuw;Historische figuren met kanten kraag; 25 x 18 cm.; [2]500,00 ...[more]
Hermann Steiner (1878-1963), palmhouten reliëf;Moeder met zogend kind; l. 12 cm.; [1]520,00
Hermann Steiner (1878-1963), palmhouten reliëf;Moeder met zogend kind; l. 12 cm.; [1]520,00 ...[more]
Frankrijk, paar achterglas schilderingen, ca. 1800;Damesportretten; l'Automne/l'Hiver; 24 x 18
Frankrijk, paar achterglas schilderingen, ca. 1800;Damesportretten; l'Automne/l'Hiver; 24 x 18 cm.; [2]700,00 ...[more]
Drie objets de vertu, 19e eeuw;Cocuillanoten eivormige doos, ronde amberkleurige doos met haarwerk
Miniatuur op ivoor, 18e/19e eeuw;Dame bij rozenstruik. In verguld houten omlijsting; 10 x 8, 22 x 20
Miniatuur op ivoor, 18e/19e eeuw;Dame bij rozenstruik. In verguld houten omlijsting; 10 x 8, 22 x 20 cm; [1]200,00 ...[more]
Frankrijk, paar pastels, ca. 1800;Damesportretten. In vergulde lijsten met strikwerk; 40 x 33 cm. (
Frankrijk, paar pastels, ca. 1800;Damesportretten. In vergulde lijsten met strikwerk; 40 x 33 cm. (ex lijst); [2]900,00 ...[more]
Frankrijk, miniatuur op ivoor, eind 19e eeuw;Dame bij prieel, in vergulde lijst met strikwerk.
Frankrijk, ronde bronzen plaquette, ca. 1900,met voorstelling van Pan, Bacchanten en voyeurs;
Frankrijk, ronde bronzen plaquette, ca. 1900,met voorstelling van Pan, Bacchanten en voyeurs; diam. 14 cm.; [1]350,00 ...[more]
Antiek wit-rood marmeren vrouwenbuste, mogelijk Renaissance;met in knot bijeengebonden haar en
Victor Heinrich Seifert (1870-1953), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Vissende naakte dame (
Dominique Alonzo (act.1910-1930), verguld bronzen buste;Koning Richard, met harnas en helm.
Dominique Alonzo (act.1910-1930), verguld bronzen buste;Koning Richard, met harnas en helm. Gesigneerd Alonzo; h. 29 cm.; [1]700,00 ...[more]
Frankrijk, paar bronzen presse-papiers in Empire stijl, eind 19e eeuw,in vorm van gevleugelde wezens
Groen gepatineerd bronzen sculptuur;Zittende Epyptische kat 'Bastet'.; h. 20, 7 x 11.5 cm.; [1]400,
Groen gepatineerd bronzen sculptuur;Zittende Epyptische kat 'Bastet'.; h. 20, 7 x 11.5 cm.; [1]400,00 ...[more]
Groen gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuur, 19e eeuw;Nike. Op zwart marmeren voet; h. 30,
Groen gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuur, 19e eeuw;Nike. Op zwart marmeren voet; h. 30, incl. voet 39 cm.; [1]400,00 ...[more]
Prof. J. Chiurazzi (act.c.1870), groen gepatineerd bronzen sculptuur, eind 19e eeuw;Narcissus.
Italië, donker gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuur, 19e eeuw;Klassiek vrouwlijk naakt,
Naar Etienne Maurice Falconet (1716-1791), bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 19e eeuw;Badende
Frankrijk, E. de Labroue glanzend bruin gepatineerd bronzen scultuur, 19e eeuw;Jongen in 18e
Frankrijk, paar donker gepatineerd bronzen sculpturen, 19e eeuw;Kind met tamboerijn/Kind met
Wit marmeren buste, waarschijnlijk begin 20e eeuw;Meisje met strik in het haar, op vierkante voet
Rusland, feestdagen-ikoon, 19e eeuw,centraaal de Wederopstanding; ; 35,5 x 30 cm.; [1]1000,00
Rusland, feestdagen-ikoon, 19e eeuw,centraaal de Wederopstanding; ; 35,5 x 30 cm.; [1]1000,00 ...[more]
Paar gebronsd metalen sculpturen, ca. 1900;Ridder met zwaard en tulband/Ridder met geweer. Beide
Duitsland, 'Steinguss' sculptuur, ca. 1900;Staande dame met lang gewaad en met kopjes gevende poes
Bronzen buste, 19e eeuw;Diane de Poitier, naar buste door James Pradier; h. 22 cm.; [1]180,00
Bronzen buste, 19e eeuw;Diane de Poitier, naar buste door James Pradier; h. 22 cm.; [1]180,00 ...[more]
Hippolyte Moreau (1832-1927), gebronds metalen sculptuur, eind 19e eeuw;van een zittende dame;
Petrus de Leeuw (1833-1909), marmeren sculptuur;Moeder en kind; h. 55, 16 x 23 cm.; De beeldhouwer
Naar A. van Wouw, zwart gepatineerd bronzen buste;Shangaan. Met signatuur A. van Wouw; h. 50, br. 27
Naar A. van Wouw, zwart gepatineerd bronzen buste;Shangaan. Met signatuur A. van Wouw; h. 50, br. 27 cm.; [1]800,00 ...[more]
F. Gross, ‘Steinguss’ model van een klassiek figuur, circa 1905, fabriek Goldscheider,vrouw met
Jules Felix Coutan (1848-1939), verzilverd bronzen sculptuur;Vrouw met hooivork en mand op de rug.
Eugène Marioton (1854-1933), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Herderin met stok; h. 76 cm.; [1]
Eugène Marioton (1854-1933), bruin gepatineerd bronzen sculptuur;Herderin met stok; h. 76 cm.; [1]700,00 ...[more]
Paar antieke kapitale latoenkoperen appliques,bladvorm met vier kaarsenhouders ; l. 100 cm.700,00
Paar antieke kapitale latoenkoperen appliques,bladvorm met vier kaarsenhouders ; l. 100 cm.700,00 ...[more]
Gestoken vruchthouten hertenkop, 19e eeuw,met polychromie en opschroefbaar houten gewei; d. 37, h.
Gestoken vruchthouten hertenkop, 19e eeuw,met polychromie en opschroefbaar houten gewei; d. 37, h. ca. 120 cm.; [(1)]1600,00 ...[more]
Houten snijwerkin vorm van bloemenmand; h. 58 cm.; [1]600,00 ...[more]
Frankrijk, porseleinen lampvoet, 19e eeeuw,met beschilderd bloemdecor op rood fond. Met verguld
Paar verguld bronzen kaarsenwandappliques in Empire stijl, eind 19e eeuw,de cirkelvormige houder met
Eikenhouten likeurkelder en zwart laqué houten theekist, 19e eeuw.De likeurkelder met zes verguld
Duitsland, notenhouten reis-apotheek, 18e eeuw.Kistvormig, met bol deksel en ijzeren beslag met
2872 Los(e)/Seite