2872 Los(e)/Seite
Luikse staande klok;gestoken iepenhouten kast met LXVI motieven. Uurwerk met messing wijzerplaat
Engeland, staande klok;eiekenhouten kast met messing wijzerplaat gesigneerd J. Buttler Bolton.
Engeland; staande klok;mahoniehouten kast, messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, gaand-,
Staartklok, zgn. 'schippertje', eind 19e eeuwin eikenhouten kast.Met drie gewichten en houten
Staartklok, zgn. 'schippertje', eind 19e eeuwin eikenhouten kast.Met drie gewichten en houten pinakels op de kap.; h. 70 cm.; [1]200,00 ...[more]
Friese staartklok;met drie houten beelden, geschilderde wijzerplaat. Met drie koperen gewichten; [
Friese staartklok;met drie houten beelden, geschilderde wijzerplaat. Met drie koperen gewichten; [1]200,00 ...[more]
Holland, Friese stoelklok;gaand-, slag-, en wekkerwerk. Ca. 1780. Met één koperen gewicht (groot);
Holland, Friese stoelklok;gaand-, slag-, en wekkerwerk. Ca. 1780. Met één koperen gewicht (groot); h. 78 cm; [1]300,00 ...[more]
Friese staartklok, ‘kortstaart’, 19e eeuw,met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van maan,
Mahoniehouten bakbarometer, circa 1800,tinnen schaalplaten gesigneerd A. Peia, Amsterdam, met
Bakbarometer, 18e eeuw,in mahoniehouten kast met gebroken timpaan. Adres Ant. Ciouino fecetic Amst.;
Engeland, twee banjo barometers;verzilverde schaalplaten, één gesigneerd W. Spray, Crowhurst. Ca.
Engeland, twee banjo barometers;verzilverde schaalplaten, één gesigneerd W. Spray, Crowhurst. Ca. 1850.; h. 92 - 97 cm; [2]0,00 ...[more]
Staand horloge, ca. 1740;de messing, deels verzilverde wijzerplaat, gesigneerd Paulus Bramer,
Amsterdams staand horloge, ca. 1760,met verguld messing wijzerplaat waarop schilderingen van
Friesse stoelklok, ca. 1880,met beschilderde wijzerplaat, verguld loden ornamenten en uitgezaagde
Set van zes wit laqué stoelen en een fauteuil, Louis XVI, eind 18e eeuw,met verguld gestoken
Mahoniehouten bergère, Empire,De armleggers met gestoken leeuwenkoppen. Op klauwpoten en met rode
Mahoniehouten bergère, Empire,De armleggers met gestoken leeuwenkoppen. Op klauwpoten en met rode gestreepte stoffering; [1]1800,00 ...[more]
Paar wit laqué en vergulde bergères, Directoire, 19e eeuw,met beige stoffering; [2]1600,00 ...[more]
China, hardhouten Hat chair, ca. 1900,de gestoken panelen versierd met o.a. bloemen in vaas; [1]
China, hardhouten Hat chair, ca. 1900,de gestoken panelen versierd met o.a. bloemen in vaas; [1]250,00 ...[more]
China, paar hardhouten Hat fauteuils, ca. 1900,versierd met snijwerk van geluksvogels en florale
Groen-grijs gelakt houten tweezitsbank, Directoire,met beige stoffering1500,00 ...[more]
Twee eikenhouten Windsor-fauteuils, 19e eeuw,met rode kussens; Herkomst: Uit een particuliere
Eikenhouten fauteuil, 18e eeuw,met paneel in rugleuning. De poten verbonden door regels100,00
Eikenhouten fauteuil, 18e eeuw,met paneel in rugleuning. De poten verbonden door regels100,00 ...[more]
Mahoniehouten set van vijf stoelen, 19e eeuw,met groen en rood gestreepte velours stoffering;
Eiken- en notenhouten bakfauteuil, 18e eeuw.(rest.); [1]120,00 ...[more]
Drie zweedse stoelen, 19e eeuw[3]150,00 ...[more]
Vier Hindelooper kinderfauteuils en één -tafeltje.De fauteuils met biezen zitting (één armlegger
Holland, eikenhouten stoel, 17e eeuw,met zwart lederen bekleding en messing siernagels; [1]400,00
Holland, eikenhouten stoel, 17e eeuw,met zwart lederen bekleding en messing siernagels; [1]400,00 ...[more]
Paar grijs laqué houten tabouretten, Louis XVI,met rode stoffering. Op gedraaide taps toelopende
Paar grijs laqué houten tabouretten, Louis XVI,met rode stoffering. Op gedraaide taps toelopende en gecanneleerde poten; [2]1600,00 ...[more]
Paar notenhouten tabouretten in Louis XIV-stijl,met groen gebloemde Aubusson stoffering; [2]1500,00
Paar notenhouten tabouretten in Louis XIV-stijl,met groen gebloemde Aubusson stoffering; [2]1500,00 ...[more]
Paar notenhouten fauteuils in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,met gebloemde stoffering; [2]250,00
Paar notenhouten fauteuils in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,met gebloemde stoffering; [2]250,00 ...[more]
Set van zes iepenhouten stoelen en één fauteuil, Hollands Louis XVI, ca. 1800,met in de rugleuning
Set van vier iepenhouten stoelen, Louis XVI, ca. 1800,met blauwe stoffering. Hierbij iepenhouten
Wit gelakt houten fauteuil in Louis XVI stijl, 19e eeuw,met groene velours stoffering; [1]200,00
Wit gelakt houten fauteuil in Louis XVI stijl, 19e eeuw,met groene velours stoffering; [1]200,00 ...[more]
Eikenhouten halbank, 18e eeuwDe rugleuning met panelen in raamwerk. In het front gedraaide stijlen
Set van zes notenhouten stoelen en twee fauteuils, 19e eeuw,met bruine goud lederen zitting en
Mahoniehouten driezitsbank, 19e eeuw.De gecontourneerde kapregel met parelrand en snijstuk (besch.).
Set van zes mechelse eikenhouten stoelen, 19e eeuw,met gedraaide en getorste stijlen en regels.
China, paar bruin laqué houten fauteuils, zgn. 'Horse shoe' fauteuils,met gematte zitting. In de
Engeland, eikenhouten armstoel, 19e eeuw met oudere elementen,rugpaneel met snijwerk; [1]500,00
Engeland, eikenhouten armstoel, 19e eeuw met oudere elementen,rugpaneel met snijwerk; [1]500,00 ...[more]
Paar bruine en witte beschilderde beukenhouten fauteuils, naar antiek voorbeeld,Eén met blauwe en de
Eikenhouten fauteuil, 19e eeuw.De zitting met oranje velours stoffering; [1]300,00 ...[more]
Paar beukenhouten fauteuils in Louis XV-stijl,met blauwe stoffering; [2]1200,00 ...[more]
Engeland, eikenhouten fauteuil, 18e eeuwmet vaasvormige rugplank; [1]100,00 ...[more]
Eikenhouten fauteuil, 18e eeuw,Het geheel versierd met gestoken bloem- en bladmotieven (reconstructies); [1]300,00 ...[more]
Mahoniehouten bureau fauteuil,met draaibare, kantelbare en in hoogte verstelbare zitting waarop
Eikenhouten bureaufauteuil, fabrikant Johnson & J.S. Ford, Chicago, ca. 1900,met spijlen in de
Eikenhouten bureaufauteuil, fabrikant Johnson & J.S. Ford, Chicago, ca. 1900,met spijlen in de rugleuning. Op zwenkwielen; [1]300,00 ...[more]
Paar verguld houten fauteuils in Louis XVI-stijl,met gebloemde cremekleurige stoffering. Het
Notenhouten kerkbank, 18e eeuw,met opklapbare zitting. Op slofpoten; [1]400,00 ...[more]
Set van acht mahoniehouten fauteuils en twee stoelen,met groene en gele gestreepte stoffering; [10]
Set van acht mahoniehouten fauteuils en twee stoelen,met groene en gele gestreepte stoffering; [10]500,00 ...[more]
Paar eiken- en notenhouten stoelen, 18e eeuw,in de rugleuning een galerij en op de rugstijlen
Paar eiken- en notenhouten stoelen, 18e eeuw,in de rugleuning een galerij en op de rugstijlen ronde bollen; [2]100,00 ...[more]
Eikenhouten fauteuil, 19e eeuw,met getorste regels en stijlen. Met Aubusson stoffering; [1]120,00
Eikenhouten fauteuil, 19e eeuw,met getorste regels en stijlen. Met Aubusson stoffering; [1]120,00 ...[more]
Spanje, paar notenhouten fauteuils, vroeg 18e eeuw,met gestoken en opengewerkte regels (één def.).
2872 Los(e)/Seite