(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

2872 Los(e)
  • 2872 Los(e)

Vier diverse objecten,o.a. marionetbuste, koker en fijn gestoken houten Indonesisch zittend figuur.; [zkj]100,00 ...[more]

West Afrika, vijf houten figuren, o.a. zwart geschilderde Baulévoorouder-figuur met handen op de buik; h. 19- 25,5 cm.; [5]400,00 ...[more]

Afrika, collectie objecten, o.a. Fon, metalen staand figuur; [12]150,00 ...[more]

India, twee maskers van paarden, Indonesië, houten beeldengroep, mogelijk Bali en China, houten bel.[4]80,00 ...[more]

DRC., vier houten sculpturen, oa. Bembe; een klein vrouwfiguur met scarificatie en ingelegde ogenh. 16 - 32,3 cm.; [4]200,00 ...[more]

Afrika, Gabon, Fang masker, ngil, met houten bijtrand, geometrische motieven, bruin en wit pigmentl. 53 cm.; [1]400,00 ...[more]

Afrika, twee Afrikaanse beelden en twee maskersl. 55 - 79 cm.; [4]400,00 ...[more]

Collectie Zuid Amerikaanse stenen en aardewerk objecten[zkj]100,00 ...[more]

Vanuatu, varenboom maskermet geprononceerd gelaat en beschilderde accenten in rood en wit.; h. 61 cm.; [1]250,00 ...[more]

West Afrika, houten masker met diverse gekerfde decoraties, slagnageltjes en pigmentenl. 38 cm.; [1]200,00 ...[more]

West Afrika, Liberia, Dan, twee maskers; een met snavel en een met baard van mensenhaarl. 52 en 27 cm; [2]300,00 ...[more]

Afrika, doos met vier diverse houten maskersl. 28 - 33 cm.; [4]200,00 ...[more]

DRC. Vili, apenmasker in rotan nest en twee Fang sculpturen, o.a. een buste op een sokkelh. 17 - 57 cm.; [3]250,00 ...[more]

Azië, vier bronzen beelden oa. Ganesha, een gipsen beeld en een stenen pad op sokkell. 15 - 25 cm.; [6]300,00 ...[more]

Nias, halssieraad en Abelam, twee schelpenop standaards; [1]150,00 ...[more]

PNG., Sepik, gestoken houten kop, beschilderd, op sokkelh. 48 cm.; [1]150,00 ...[more]

Diverse houten en bamboe containers en bakjes, twee metalen cylinders[8]80,00 ...[more]

PNG., drie otsj beschadigde neusbotjes,Indonesië, vijf gestoken benen figuurtjes en een kris-heft; [9]200,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)