(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

2872 Los(e)
  • 2872 Los(e)

Jacoba Surie (1879-1970)Stilleven met lantaarn, kan en schaap op een perzisch tapijt; pastel; 45 x 60 cm.; gesign. l.o.; [1]400,00 ...[more]

Diverse grafiek en tekeningen, 18e t/m 20e eeuw[map]200,00 ...[more]

Gesigneerd du ChattelDorp aan een vaart; aquarel; 32 x 27 cm.; [1]80,00 ...[more]

Jean-Baptiste Louis Hubert (1801-1865)Figuren bij een huis in een bergdorp; aquarel; 35 x 29 cm.; gesign. l.o., 1830; [1]250,00 ...[more]

Reproductie, 19e eeuw,in gestoken houten lijst met voorstelling van Medusa; binnenmaat lijst 44 x 68 cm.; [1]100,00 ...[more]

Eugen Lingenfelder (19e eeuw)Portret van een man met pijp / portret van een vrouw; tweemaal paneel; 21 x 15 cm.; [2]500,00 ...[more]

J. Thery (20e eeuw)Gezicht op een marktplein; doek; 40 x 55 cm.; [1]150,00 ...[more]

Diverse grafiek, tekeningen en schilderijen, 18e t/m 20e eeuw[ds]100,00 ...[more]

Albert Kiel (1872-1929)Herder met een kudde schapen bij een bosrand; doek, niet ingelijst; 57 x 48 cm.; gesign. l.o.; 1; [1]50,00 ...[more]

Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.o.; [1]600,00 ...[more]

Hollandse school, 18e/19e eeuwFiguren bij schepen op het strand; paneel; 28 x 38,5 cm.; onduidelijk gesign. l.o.; [1]500,00 ...[more]

Hillegonda Loder (1851-1879)Interieur met vrouw en jongetje bij vogelkooi; doek; 150 x 100 cm.; gesign. ; [1]1000,00 ...[more]

Naar RembrandtJozef vertelt zijn dromen; ets; 11 x 8,2 cm.; [1]120,00 ...[more]

Joseph Milner (geb. 1888)Schaapsherder in landschap. Hierbij litho door Steinlen.; aquarel, ; gesign. en litho, 25 x 25 cm.; [2]80,00 ...[more]

Wera von Bartels (1886-1922)Volendamse kinderen; houtskool en pastel; 33 x 46 cm.; gesign. m.o., Volendam 1912; [1]200,00 ...[more]

H.K. Rendon (19e eeuw)Musicerend gezelschap; aquarel; 24 x 17 cm.; [1]220,00 ...[more]

Nicolaes Visscher (1618-1679)Orbis Terrarum Tabula Recens Emendata... ; gravure, handgekleurd, ; 31 x 46 cm.; [1]500,00 ...[more]

M. Allen (19e/20e eeuw)Figuren bij een vaart; doek; 51 x 76 cm.; [1]120,00 ...[more]

Engelse school, 19e/20e eeuwDiverse tekeningen en grafiek; [ds]200,00 ...[more]

Hollandse school 20e eeuwBloemstilleven; doek; 63 x 46 cm.; [1]100,00 ...[more]

Adrianus Miolee (1879-1961)Boten in een vaart in de winter; houtskool en wit krijt; 30 x 37 cm.; gesign. r.o.; [1]60,00 ...[more]

K. Schwarz (pseudoniem Karl Kaufmann 1843-1905)Figuren in een Oosterse stad aan de kust; doek, ; 54 x 78 cm.; gesign. l.m., ; [1]150,00 ...[more]

Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)Heidelandschap met herder en kudde schapen; doek; 20 x 35 cm.; gesign. r.o.; [1]350,00 ...[more]

E.Hoffmann (19e eeuw)Schepen bij een steiger langs een meer; doek; 40 x 52 cm.; gesign. r.o., 1860; [1]350,00 ...[more]

Gerrit van Duffelen (1889-1967)Havengezicht; doek; 138 x 102 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: familie van de kunstenaar; [1]200,00 ...[more]

Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Schetsblad met vissen; houtskool, niet ingelijst; 39 x 32 cm.; gemonn. r.o.; [map]120,00 ...[more]

Mogelijk van de hand van Lizzy AnsinghStilleven met koffiekan, waaier en masker; doek; 65 x 75 cm.; [1]400,00 ...[more]

Hendrik Jan Wolter (1873-1952)Haven van Honfleur; houtskool en pastel; 27 x 41 cm.; gesign. l.o.; ; [1]120,00 ...[more]

Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuw; [map]80,00 ...[more]

Kees van Urk (1895-1976)Dansende figuren in De Rustende Jager in Bergen, Noord Holland; maroufé; 60 x 60 cm.; gesign. l.o.; [1]120,00 ...[more]

Piet Bekker (1912-1992)'Pax'; doek; 45 x 58 cm.; gesign. r.o.; [1]100,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)