2872 Los(e)/Seite
Jacoba Surie (1879-1970)Stilleven met lantaarn, kan en schaap op een perzisch tapijt; pastel; 45 x
Jacoba Surie (1879-1970)Stilleven met lantaarn, kan en schaap op een perzisch tapijt; pastel; 45 x 60 cm.; gesign. l.o.; [1]400,00 ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 18e t/m 20e eeuw[map]200,00 ...[more]
Kaart van Nederland, ca. 1720; gravure, handgekleurd; 48 x 46 cm.; Herkomst: Uit een particuliere
Gesigneerd du ChattelDorp aan een vaart; aquarel; 32 x 27 cm.; [1]80,00 ...[more]
Jean-Baptiste Louis Hubert (1801-1865)Figuren bij een huis in een bergdorp; aquarel; 35 x 29 cm.;
Jean-Baptiste Louis Hubert (1801-1865)Figuren bij een huis in een bergdorp; aquarel; 35 x 29 cm.; gesign. l.o., 1830; [1]250,00 ...[more]
Reproductie, 19e eeuw,in gestoken houten lijst met voorstelling van Medusa; binnenmaat lijst 44 x 68
Reproductie, 19e eeuw,in gestoken houten lijst met voorstelling van Medusa; binnenmaat lijst 44 x 68 cm.; [1]100,00 ...[more]
Nicolaas Bastert (1854-1939)Varkens in een weiland; aquarel; 31 x 42 cm.; gesign. l.o.; [1]200,00
Nicolaas Bastert (1854-1939)Varkens in een weiland; aquarel; 31 x 42 cm.; gesign. l.o.; [1]200,00 ...[more]
Eugen Lingenfelder (19e eeuw)Portret van een man met pijp / portret van een vrouw; tweemaal
Eugen Lingenfelder (19e eeuw)Portret van een man met pijp / portret van een vrouw; tweemaal paneel; 21 x 15 cm.; [2]500,00 ...[more]
J. Thery (20e eeuw)Gezicht op een marktplein; doek; 40 x 55 cm.; [1]150,00 ...[more]
Diverse grafiek, tekeningen en schilderijen, 18e t/m 20e eeuw[ds]100,00 ...[more]
Albert Kiel (1872-1929)Herder met een kudde schapen bij een bosrand; doek, niet ingelijst; 57 x 48
Albert Kiel (1872-1929)Herder met een kudde schapen bij een bosrand; doek, niet ingelijst; 57 x 48 cm.; gesign. l.o.; 1; [1]50,00 ...[more]
Hollandse / Belgische school, ca. 1900Kapitaal doek met voorstelling van een vaart; doek; [1]600,00
Hollandse / Belgische school, ca. 1900Kapitaal doek met voorstelling van een vaart; doek; [1]600,00 ...[more]
Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.o.; [1]600,00 ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuwFiguren bij schepen op het strand; paneel; 28 x 38,5 cm.; onduidelijk gesign. l.o.; [1]500,00 ...[more]
Onbekende kunstenaarPortret van een oudere man. Hierbij doek, gesigneerd r.o., portret oudere
Gesigneerd SpohlerFiguren op een bevroren vaart bij een molen; paneel; 36 x 50 cm.; [1]500,00
Gesigneerd SpohlerFiguren op een bevroren vaart bij een molen; paneel; 36 x 50 cm.; [1]500,00 ...[more]
Hillegonda Loder (1851-1879)Interieur met vrouw en jongetje bij vogelkooi; doek; 150 x 100 cm.; gesign. ; [1]1000,00 ...[more]
Hendrik Jan Wesseling (1881-1950)Bloemstilleven; doek; 57 x 47 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00
Hendrik Jan Wesseling (1881-1950)Bloemstilleven; doek; 57 x 47 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00 ...[more]
Naar RembrandtJozef vertelt zijn dromen; ets; 11 x 8,2 cm.; [1]120,00 ...[more]
Joseph Milner (geb. 1888)Schaapsherder in landschap. Hierbij litho door Steinlen.; aquarel, ;
Joseph Milner (geb. 1888)Schaapsherder in landschap. Hierbij litho door Steinlen.; aquarel, ; gesign. en litho, 25 x 25 cm.; [2]80,00 ...[more]
Wera von Bartels (1886-1922)Volendamse kinderen; houtskool en pastel; 33 x 46 cm.; gesign. m.o.,
Wera von Bartels (1886-1922)Volendamse kinderen; houtskool en pastel; 33 x 46 cm.; gesign. m.o., Volendam 1912; [1]200,00 ...[more]
H.K. Rendon (19e eeuw)Musicerend gezelschap; aquarel; 24 x 17 cm.; [1]220,00 ...[more]
Jacob Plugger (1795-1871)Schepen op een meer bij een haven; inkttekening; 24 x 37 cm.; gesign. l.o.,
Nicolaes Visscher (1618-1679)Orbis Terrarum Tabula Recens Emendata... ; gravure, handgekleurd, ;
Nicolaes Visscher (1618-1679)Orbis Terrarum Tabula Recens Emendata... ; gravure, handgekleurd, ; 31 x 46 cm.; [1]500,00 ...[more]
Joseph Delin (1821-1892)Portret van een heer; doek, beschadigd, niet ingelijst; 78 x 64 cm.; gesign.
M. Allen (19e/20e eeuw)Figuren bij een vaart; doek; 51 x 76 cm.; [1]120,00 ...[more]
Engelse school, 19e/20e eeuwDiverse tekeningen en grafiek; [ds]200,00 ...[more]
Johannes Jacobus Heppener (1826-1898)Molen aan een vaart; doek, beschadigd; 50 x 60 cm.; [1]80,00
Johannes Jacobus Heppener (1826-1898)Molen aan een vaart; doek, beschadigd; 50 x 60 cm.; [1]80,00 ...[more]
Georges Grellet (1869-1959)'Le golf'; litho; 40 x 30 cm.; gesign. r.o., genummerd 114; [1]250,00
Georges Grellet (1869-1959)'Le golf'; litho; 40 x 30 cm.; gesign. r.o., genummerd 114; [1]250,00 ...[more]
Clement Lambert (1854-1924)Kustgezicht; doek, beschadigd; 50 x 76 cm.; gesign. r.o.; [1]250,00
Clement Lambert (1854-1924)Kustgezicht; doek, beschadigd; 50 x 76 cm.; gesign. r.o.; [1]250,00 ...[more]
Adrianus Philippus (1857-1941)Verkoopster met manden wachtend op een bankje; paneel; 20 x 12 cm.;
Hollandse school 20e eeuwBloemstilleven; doek; 63 x 46 cm.; [1]100,00 ...[more]
Adrianus Miolee (1879-1961)Boten in een vaart in de winter; houtskool en wit krijt; 30 x 37 cm.;
Adrianus Miolee (1879-1961)Boten in een vaart in de winter; houtskool en wit krijt; 30 x 37 cm.; gesign. r.o.; [1]60,00 ...[more]
K. Schwarz (pseudoniem Karl Kaufmann 1843-1905)Figuren in een Oosterse stad aan de kust; doek, ;
K. Schwarz (pseudoniem Karl Kaufmann 1843-1905)Figuren in een Oosterse stad aan de kust; doek, ; 54 x 78 cm.; gesign. l.m., ; [1]150,00 ...[more]
Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)Heidelandschap met herder en kudde schapen; doek; 20 x 35
Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)Heidelandschap met herder en kudde schapen; doek; 20 x 35 cm.; gesign. r.o.; [1]350,00 ...[more]
E.Hoffmann (19e eeuw)Schepen bij een steiger langs een meer; doek; 40 x 52 cm.; gesign. r.o., 1860; [1]350,00 ...[more]
Jan Groenenstein (1919-1979)Circusartieste op een paard; ; aquarel, ; 36 x 43 cm.; gesign. r.o.,
Lizzy Ansingh (1875-1959)Portret van Clara Ansingh Schwartze, de moeder van de kunstenares; potood
Gerrit van Duffelen (1889-1967)Havengezicht; doek; 138 x 102 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: familie
Gerrit van Duffelen (1889-1967)Havengezicht; doek; 138 x 102 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: familie van de kunstenaar; [1]200,00 ...[more]
Gerrit van Duffelen (1889-1967)Portret van een zittende man / portret van een staande naakte man;
Gerrit van Duffelen (1889-1967)Twee stillevens; tweemaal doek (beschadigd); 95 x 85 cm.; gesigneerd;
Gerrit van Duffelen (1889-1967)Studie van zonnebloemen; houtskooltekening; 94 x 70 cm.; gesign. r.
Jaap Pronk (1898-1977)Ontwerp wandschildering 'sport'; aquarel, ; 11 x 62 cm.; gesign. r.o., 200,00
Jaap Pronk (1898-1977)Ontwerp wandschildering 'sport'; aquarel, ; 11 x 62 cm.; gesign. r.o., 200,00 ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Schetsblad met vissen; houtskool, niet ingelijst; 39 x 32 cm.;
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Schetsblad met vissen; houtskool, niet ingelijst; 39 x 32 cm.; gemonn. r.o.; [map]120,00 ...[more]
Mogelijk van de hand van Lizzy AnsinghStilleven met koffiekan, waaier en masker; doek; 65 x 75
Mogelijk van de hand van Lizzy AnsinghStilleven met koffiekan, waaier en masker; doek; 65 x 75 cm.; [1]400,00 ...[more]
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)Haven van Honfleur; houtskool en pastel; 27 x 41 cm.; gesign. l.
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)Haven van Honfleur; houtskool en pastel; 27 x 41 cm.; gesign. l.o.; ; [1]120,00 ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuw; [map]80,00 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Kippen bij een schuur; doek; 27 x 45 cm.; [1]200,00 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw'De keukenprinses'; board; 80 x 60 cm.; [1]120,00 ...[more]
Johan Hendrik van Iedereen (1909-1995)Huis aan een bosrand. Verso gezicht op een dorp in de sneeuw.;
Kees van Urk (1895-1976)Dansende figuren in De Rustende Jager in Bergen, Noord Holland; maroufé;
Kees van Urk (1895-1976)Dansende figuren in De Rustende Jager in Bergen, Noord Holland; maroufé; 60 x 60 cm.; gesign. l.o.; [1]120,00 ...[more]
Jan Sluijters (1881-1957)Slapende baby; houtskool en aquarel; 40 x 45 cm.; gesign. m.o.; [1]400,00
Jan Sluijters (1881-1957)Slapende baby; houtskool en aquarel; 40 x 45 cm.; gesign. m.o.; [1]400,00 ...[more]
Xeno Münninghof (1873-1944)Koeien bij een bosrand. Hierbij ets van twee kittens.; doek, niet
Piet Bekker (1912-1992)'Pax'; doek; 45 x 58 cm.; gesign. r.o.; [1]100,00 ...[more]
Isaac Israels (1865-1934)Maison Hirsch, Amsterdam; ets; 18 x 12 cm.; gesign. r.o., No. 18; [1]400,
Isaac Israels (1865-1934)Maison Hirsch, Amsterdam; ets; 18 x 12 cm.; gesign. r.o., No. 18; [1]400,00 ...[more]
Gustav Goetsch (1877-1969)Stilleven met magnolia vaas; board; 35 x 25 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00
Gustav Goetsch (1877-1969)Stilleven met magnolia vaas; board; 35 x 25 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00 ...[more]
Hans van Moerkerken (geb. 1950)Winters landschap; doek; x 60 cm.; gesign. l.o., '74; [1]80,00
Hans van Moerkerken (geb. 1950)Winters landschap; doek; x 60 cm.; gesign. l.o., '74; [1]80,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite