2872 Los(e)/Seite
Hindelooper beschilderde houten theestoof, 19e eeuw,met decor van bloemen op rood fond. Met ajour
Eikenhouten cartouchevormig kistje, 18e eeuw,met fraai gecontourneerd front en onder de klep zes
Eikenhouten cartouchevormig kistje, 18e eeuw,met fraai gecontourneerd front en onder de klep zes vakken; 27 x 37, h. 13 cm.; [1]700,00 ...[more]
Eikenhouten blaasbalg, 17e eeuw,met kerfsnijwerk en datering 1675; l. 56 cm.; [1]150,00 ...[more]
Ovale gegraveerd zilveren doos met bewerkt parelmoeren deksel en bodem.Met in reliëf gestoken
Drie koperen tabaskdozen, 18e/19e eeuw,één met kalender, gedateerd 1763; l. 16-17,5 cm.; Herkomst:
Geelkoperen tabaksdoos, 18e eeuw,één zijde met gegraveerd decor van rebus, de andere zijde met
Geelkoperen tabaksdoos, 18e eeuw,één zijde met gegraveerd decor van rebus, de andere zijde met panorama Heusden; l. 16,5 cm.; [1]100,00 ...[more]
Holland, geelkoperen tabaksdoos, 18e eeuw,fraai gegraveerd met gezicht op Ouderkerk en op de
Holland, ovale geel koperen tabaksdoos, gedateerd 1841;met aan twee zijden graveringen, stadsgezicht
Holland, blikken tabaksdoos;geschilderd met voorstelling van Jan Roodepoortstoren/Torensluis te
Holland, blikken tabaksdoos,met op de deksel een geschilderde Bijbelse voorstelling van 'de bebloede
Tabakshakker;stalen lemmet met houten handvat, scharnierend op metalen plaat. Geheel gemonteerd op
Frankrijk, Coquillanoten pijpekop; ca. 1800;gestoken scene van mensen in herberg met schroef deksel,
Frankrijk, Coquillanoten pijpekop; ca. 1800;gestoken scene van mensen in herberg met schroef deksel, (plus steel).; [2]500,00 ...[more]
Holland, notenhouten pijpenkas, 18e eeuw;met geel- en rood koperen beslag, deels gegraveerd.; l.
Holland, notenhouten pijpenkas, 18e eeuw;met geel- en rood koperen beslag, deels gegraveerd.; l. 20 cm. ; [1]120,00 ...[more]
Bronzen vijzel, Renaissance,met stamper; h. 15 cm.; [2]250,00 ...[more]
Grote bronzen kookpot, grape, 17e eeuw,op drie poten met ribben en met smeedijzeren hengsel; h.
Grote bronzen kookpot, grape, 17e eeuw,op drie poten met ribben en met smeedijzeren hengsel; h. 37, br. 38 cm.; [1]600,00 ...[more]
Kleine bronzen vijzel, vroeg 17e eeuw,met twee oren, fries van bladranken en 'Henrick ter Horst anno
Spanje, bronzen kookpot, grape, 17e eeuw,op drie poten, met smeedijzeren hengsel; h. 32,5, diam.
Spanje, bronzen kookpot, grape, 17e eeuw,op drie poten, met smeedijzeren hengsel; h. 32,5, diam. 20 cm.; [1]500,00 ...[more]
Grote bronzen vijzel, 16e/17e eeuw,met band van pinakels e-reliëf. met stamper; h. 24, diam. 30 cm.;
Grote bronzen vijzel, 16e/17e eeuw,met band van pinakels e-reliëf. met stamper; h. 24, diam. 30 cm.; [2]1600,00 ...[more]
Bronzen lavabo, 16e eeuw,de beide tuiten in vorm van dierenkop; l. 32 cm.; [1]440,00 ...[more]
Bronzen vijzel. steengoed kan en twee koperen kandelaars, 18e eeuw,h. 12-24 cm.; [4]250,00 ...[more]
Roodkoperen en bruinkoperen offerrandeschaal, 17e eeuw,beide met knorren; diam. 41 en 47 cm.; [2]
Roodkoperen en bruinkoperen offerrandeschaal, 17e eeuw,beide met knorren; diam. 41 en 47 cm.; [2]200,00 ...[more]
Vijf antieke eikenhouten panelen in 17e eeuwse stijlmet gestoken relief van bijbelse voorstellingen,
Paar kapitale pleet kaarsenwandluster in Barok stijl,met s-vormige arm (penkandelaars); d. 46, h. 34
Paar kapitale pleet kaarsenwandluster in Barok stijl,met s-vormige arm (penkandelaars); d. 46, h. 34 cm.; [2]150,00 ...[more]
Paar koperen penkandelaars, Neo Gotisch,met getorste stam en rozetten; h. 56 cm.; [2]200,00
Paar koperen penkandelaars, Neo Gotisch,met getorste stam en rozetten; h. 56 cm.; [2]200,00 ...[more]
Koperen penkandelaar, Neo Gotisch,op ronde voet. A. Samassi Laibach; h. 76 cm.; [1]100,00 ...[more]
Paar koperen kandelaars, 18e eeuw,op ronde gelobde voet. Hierbij kandelaar met mascarons op ronde
Paar koperen kaarsenbolkroontjeselk aan ketting; diam. 30 cm.; [2]200,00 ...[more]
Grote ovale koperen tabaksdoos en twee gegraveerde wijnglazen, 18e eeuw,; l. 16, h. 17 cm.; [3]150,
Grote ovale koperen tabaksdoos en twee gegraveerde wijnglazen, 18e eeuw,; l. 16, h. 17 cm.; [3]150,00 ...[more]
Tinnen gortbeker, conische klepkan en klepkan, 18e eeuw.De conische gedateerd 1742, met mascaron
Bronzen penkandelaar in Barok stijlh. 115 cm.; [1]140,00 ...[more]
Vlaamse gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van twee ridderfiguren en een gezeten figuur bij
Vlaamse gobelin, 18e eeuw,met voorstelling van twee ridderfiguren en een gezeten figuur bij prieel; 126 x 128 cm.; [1]400,00 ...[more]
Frankrijk, groot geweven wollen wandtapijt, 18e eeuw,met floraal decor; 291 x 241 cm.; [1]1000,00
Frankrijk, groot geweven wollen wandtapijt, 18e eeuw,met floraal decor; 291 x 241 cm.; [1]1000,00 ...[more]
Frankrijk, geweven wollen 'gobelin' wandtapijt, vroeg 18e eeuw,met voorstelling van bosgezicht met
Percussiepistool, midden 18e eeuw,met notenhouten kolf met snijwerk en gegraveerd beslag (haan
Percussiepistool, midden 18e eeuw,met notenhouten kolf met snijwerk en gegraveerd beslag (haan vernieuwd) ; l. 39 cm.; [1]400,00 ...[more]
België, dubbelloop jachtgeweer, percussie, 19e eeuw,de notenhouten kolf met gestoken mascaron; l.
België, dubbelloop jachtgeweer, percussie, 19e eeuw,de notenhouten kolf met gestoken mascaron; l. 122 cm.; [1]200,00 ...[more]
Zeven objets de vertu, 18e en 19e eeuw,w.o. twee bewerkt hoornen drinkbekers en ijzeren schaar; [7]
Zeven objets de vertu, 18e en 19e eeuw,w.o. twee bewerkt hoornen drinkbekers en ijzeren schaar; [7]200,00 ...[more]
Messing duikersmesde greep met ribben; l. 32 cm.; [1]200,00 ...[more]
Koperen valkenkapbekroond met veren; 10 x 7 cm.; [1]200,00 ...[more]
Mogelijk Italië, grenenhouten geledepop, begin 20e eeuwl. 93, br. 27 cm.; [1]900,00 ...[more]
Duitsland, windbuks, vroeg model ca. 1920l. 112 cm.; [1]150,00 ...[more]
Twee ijzeren sabels; l. 97 cm.; [2]800,00 ...[more]
Paar antieke vuursteenpistolenmet notenhouten kolf; l. 30 cm.; [2]900,00 ...[more]
Italie, paar vuurverguld bronzen kandelaars in 18e eeuwse stijl.h. 31 cm.; [2]700,00 ...[more]
Bronzen modelkanon, op houten afuit.Met datering 1835; l. 42 cm.; [1]900,00 ...[more]
Hoornen kruithoorn, 18e eeuw,met messing montering; l. 18,5 cm.; [1]180,00 ...[more]
Duitsland, Neurenberg, smeedijzeren halsband voor jachthond, 17e eeuwl. 45 cm.800,00 ...[more]
Rood gelakt ijzeren geldkist, 19e eeuwmet grepen aan de zijden (slotplaat ontbreek); h. 53, br.
Rood gelakt ijzeren geldkist, 19e eeuwmet grepen aan de zijden (slotplaat ontbreek); h. 53, br. 72, d. 52 cm.; [1]800,00 ...[more]
Polychroom beschilderde smeedijzeren geldkist, 18e eeuwmet tussen de banden floraal decor op
Zwart gelakt ijzeren geldkist, 19e eeuw,,op het deksel slotplaat in vorm van Matlhezer kruis en
Zwart gelakt antiek smeedijzeren hekwerkmet twee beweegbare kaarsenhouders en ketting in het
Gestoken en polychroom beschilderde duwsleemet oa. voorstellingen van edelen; br. 65, h. 107 en l.
Gestoken en polychroom beschilderde duwsleemet oa. voorstellingen van edelen; br. 65, h. 107 en l. 148 cm.; [1]1200,00 ...[more]
Groen-rood gelakt houten duwslee, 19e eeuw,met geschilderd decor van papegaaien en wapen van
Offerrandeschotel, 17e eeuw,met gedreven relief van de Verspieders; diam. 36 cm.; [1]550,00
Offerrandeschotel, 17e eeuw,met gedreven relief van de Verspieders; diam. 36 cm.; [1]550,00 ...[more]
Paar koperen cachepots, 18e eeuw,met knorren en leeuwenmaskers; diam. 24,5 cm.; [2]500,00 ...[more]
Paar ovale glas-in-lood ruiten, 18e eeuw,met gebrandschilderd familiewapen en opschrift 'Comte de
Frankrijk, messing spiegel telescoop, ca. 1820,Gesigneerd Lerebours a Paris; l. 84 cm.; [1]600,00
Frankrijk, messing spiegel telescoop, ca. 1820,Gesigneerd Lerebours a Paris; l. 84 cm.; [1]600,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite