2872 Los(e)/Seite
Delft, polychroom ronde plaquette (plat van schotel), 18e eeuw,met portret van Prins van Oranje.
Noordelijke Nederlanden en Zuid-Europa, collectie van dertien majolica fragmenten van schotels,
Noordelijke Nederlanden en Zuid-Europa, collectie van dertien majolica fragmenten van schotels, 16e en 17e eeuw[ds]250,00 ...[more]
Zuid Europa, zeven antiek aardewerk wandtegelsmet decor van rozetten; 8 x 8 cm.100,00 ...[more]
Duitsland, vnl. Siegburg, divers steengoed, 16e eeuw,w.o. drinkschalen en trechterbekers, één met
Duitsland, vnl. Siegburg, divers steengoed, 16e eeuw,w.o. drinkschalen en trechterbekers, één met bladrank en-relief; [2 + ds]200,00 ...[more]
Duitsland, twee bolle steengoed kannen, 16e en 17e eeuwéén Rearen, met grijs glazuur en drie
Groen glazen iriserende fles, zgn. kattenkop, 18e eeuw en drie stuks antiek aardewerkh. 17 cm.; [4]
Groen glazen iriserende fles, zgn. kattenkop, 18e eeuw en drie stuks antiek aardewerkh. 17 cm.; [4]150,00 ...[more]
Twee majolica borden, 17e eeuw,één met decor van putto (restauratie), de ander met figuur met cape; diam. 19 en 23 cm.; 100,00 ...[more]
Italië, mogelijk Sicilië, paar majolica albarelli, 17e/vroeg 18e eeuw,met geel-groen decor van
Italië, majolica albarello, 18e eeuw en vier stuks aardewerk,w.o. Wit Delft zalfpotje; h. 13 cm.;
Zes tegels, 17e en 18e eeuw,één polychroom met vos in ruit en één met blauw decor van gesluierde
Zes tegels, 17e en 18e eeuw,één polychroom met vos in ruit en één met blauw decor van gesluierde edelvrouw; [4]150,00 ...[more]
Delft, diverse aardewerk borden en tegels, 18e eeuw[ds]150,00 ...[more]
Vlaanderen, zes bruin aardewerk haardtegels, 18e eeuw,met wit slibdecor; 15 x 15 cm.; [6]80,00
Vlaanderen, zes bruin aardewerk haardtegels, 18e eeuw,met wit slibdecor; 15 x 15 cm.; [6]80,00 ...[more]
Delft, polychroom aardewerk schotel, eind 18e eeuw,met Chinoiserie decor van vogel (randschilfers
Delft, polychroom aardewerk schotel, eind 18e eeuw,met Chinoiserie decor van vogel (randschilfers hersteld); diam. 34 cm.; [1]90,00 ...[more]
Delft, blauw wit aardewerk schotel, 18e eeuw,met Chinoiserie decor in Kangxi stijl; diam. 35 cm.
Delft, blauw wit aardewerk schotel, 18e eeuw,met Chinoiserie decor in Kangxi stijl; diam. 35 cm.180,00 ...[more]
Drie groen iriserende flessen, 18e eeuw;zgn. 'kattenkoppen'; h. 20 cm.; [3]250,00 ...[more]
Ronde kristallen fruitschaal, 19e eeuw,op vierkante voet; diam. 22 cm.; [1]80,00 ...[more]
Tichelaar, drie kapitale geribde polychroom dekselvazenachtkantig en met Chinoiseriedecor van
Zuid Europa, polychroom tegel, 17e eeuw,met decor van konijn in cirkel (gelijmd); 10 x 10 cm.; [1]
Zuid Europa, polychroom tegel, 17e eeuw,met decor van konijn in cirkel (gelijmd); 10 x 10 cm.; [1]100,00 ...[more]
Italië. geplooide polychroom majolica tazza, 17e/vroeg 18e eeuw,met geplooide rand en reliëf van
Italië, majolica schotel, 18e eeuw,met blauw decor van putto. Gemerkt S*; diam. 24 cm.; [1]220,00
Italië, majolica schotel, 18e eeuw,met blauw decor van putto. Gemerkt S*; diam. 24 cm.; [1]220,00 ...[more]
Zesdelig polychroom tegeltableau, 19e eeuw,met deel mangaan decor van pendule met putto; 38 x 25
Zesdelig polychroom tegeltableau, 19e eeuw,met deel mangaan decor van pendule met putto; 38 x 25 cm.; [1]600,00 ...[more]
Delft, De Klaauw, achtkantige blauw-wit aardewerk schaal en twee onderschalen, midden 18e eeuw,
Engeland, twee terracotta theepotten,één naar yixing voorbeeld; h. 24 en 28 cm.; [2]200,00 ...[more]
Engeland, terracotta vormstuk, begin 20e eeuw;Bulldog, met glazen ogen; h. 22 cm.; [1]700,00
Engeland, terracotta vormstuk, begin 20e eeuw;Bulldog, met glazen ogen; h. 22 cm.; [1]700,00 ...[more]
Delft, serie van drie polychroom schotels, laat 18e eeuw,met decor van bloemenmand (randschilfers); d. 35 cm.; [3]180,00 ...[more]
Delft, De Klaauw en De Porcelijne Blompot, drie blauw aardewerk pauwen schotels, 18e eeuw,met gele
Venetië, deels verguld en gekleurd glazen vleugelglas, 20e eeuwh. 31 cm.; [1]220,00 ...[more]
Venetië, deels verguld en gekleurd glazen vleugelglas, 20e eeuwh. 29 cm.; [1]220,00 ...[more]
Venetië, deels verguld en gekleurd glazen vleugelglas, 20e eeuwh. 32 cm.; [1]220,00 ...[more]
Delft, vier blauw aardewerk borden, 18e eeuw(haarscheuren); diam. 19-31 cm.; [4]120,00 ...[more]
Westerwald, steengoed bierpul en bronzen penkandelaar, 18e eeuw.De pul met reliëf van guirlandes
Glazen dekselbokaal, 18e eeuw,met gegraveerde wapens van 7 provinciën en opschrift 'Concordia Res
Grote verguld porseleinen 'Medici'vaas, Empire,met fijn geschilderd decor van dwerpapegaai en andere
Porseleinen ajour mand, Empire, ca. 1830,op voet; h. 21 cm.; [1]220,00 ...[more]
Meissen, paar verguld porseleinen dekselkopjes en schotels, 19e eeuw,met decor van figuren.; [4]
Meissen, paar verguld porseleinen dekselkopjes en schotels, 19e eeuw,met decor van figuren.; [4]400,00 ...[more]
Duitsland, serie van vier porseleinen bloemenmeisjes, 19e eeuw(restauraties)80,00 ...[more]
Meissen, set van zes ovale porseleinen zoutvaten, 18e eeuw,met gecontourneerde rand en fijn
Duitsland, paar polychroom aardewerk bekervazen, eind 18e eeuw,met medaillons op geel bruin
Paar kristallen compotiers en paar fruitschalen op voet, 19e eeuwh. 29 en 19 cm.; [6]400,00
Paar kristallen compotiers en paar fruitschalen op voet, 19e eeuwh. 29 en 19 cm.; [6]400,00 ...[more]
Meissen, uitgebreid porseleinen dinerservies, begin 20e eeuw,met decor van strooibloemen, de gelobde
Meissen, uitgebreid porseleinen dinerservies, begin 20e eeuw,met decor van strooibloemen, de gelobde randen verguld; 2600,00 ...[more]
Frankrijk, porseleinen doos in Sevres stijll. 13 cm.250,00 ...[more]
Paar messing tafellampen, Art Deco,met vierkante gebogen voet en deels gesatineerd glazen kantige
Verreries de La Mulatiere, smeedijzeren tafellamp met pate de verre kap, Art Deco,de voet in vorm
Frankrijk, smeedijzeren tafellampje met deels gesatineerd persglazen kap, Art Deco.De kap met
Frankrijk, messing tafellamp met pate de verre kap, Art Deco,met knoppen op de smalle stam, op ronde
Messing-chroom tafellamp met roze persglazen kap, ca. 1935,de stam met geometrische stijlen en
Frankrijk, bronzen tafellamp met pate de verre kap, Jugendstil,de stam in vorm van gestileerde
Gesatineerd persglazen tafellamp met idem kap, Art Deco,de stam met relief van drie gratiën, de
Frankrijk, smeedijzeren tafellamp, Art Deco,met deels gesatineerd persglazen kappen in organische
Frankrijk, smeedijzeren tafellamp, Art Deco,met deels gesatineerd persglazen kappen in organische vorm; h. 30, 24 x 15 cm.; [1]400,00 ...[more]
Frankrijk, smeedijzeren plafondlamp, Art Deco,met centraal oranje-blauw cameoglazen schaal vier idem
Frankrijk, Max Le Verrier (1891-1973), paar gebronsd metalen wandlampen, Art Deco,groen gepatineerd,
Emmanuel Villanis (1858-1914), bronzen buste;'Diane'. Het haar en voet licht bruin gepatineerd.
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin gepatineerd bronzen buste;'Bohémienne'. Gesigneerd E. Villanis;
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin gepatineerd bronzen buste;'Bohémienne'. Gesigneerd E. Villanis; h. 40, br. 24 cm.; [1]600,00 ...[more]
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin gepatineerd bronzen buste;'Petite Fiancée'. Gesigneerd E.
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin gepatineerd bronzen buste;'Petite Fiancée'. Gesigneerd E. Villanis; h. 34, br. 20 cm.400,00 ...[more]
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin gepatineerd bronzen buste;'Fille de Boheme'. Gesigneerd E.
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin gepatineerd bronzen buste;'Fille de Boheme'. Gesigneerd E. Villanis; h. 28, br. 17 cm.; [1]400,00 ...[more]
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin gepatineerd bronzen buste;'Miarka'. Gesigneerd E. Villanis;
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin gepatineerd bronzen buste;'Miarka'. Gesigneerd E. Villanis; h. 22, br. 14 cm.; [1]400,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite