2872 Los(e)/Seite
Wilhelm Renfordt (1889-1950)Portret van Eberhard Lampe op driejarige leeftijd; aquarel; 58 x 48 cm.;
Wilhelm Renfordt (1889-1950)Portret van Eberhard Lampe op driejarige leeftijd; aquarel; 58 x 48 cm.; gesign. r.o., 1927; [1]80,00 ...[more]
J.C. Corver (19e/20e eeuw)Hollands landschap; doek; 47 x 66 cm.; gesign. l.o., 1898; [1]280,00
J.C. Corver (19e/20e eeuw)Hollands landschap; doek; 47 x 66 cm.; gesign. l.o., 1898; [1]280,00 ...[more]
Joso Buzan (1873-1963)Portret vrouw; aquarel; 24 x 15 cm.; gesign. l.o.; [1]50,00 ...[more]
André Beronneau (1886-1973)Boten bij Saint-Tropez; doek; 65 x 79 cm.; gesign. l.o.; [1]600,00
André Beronneau (1886-1973)Boten bij Saint-Tropez; doek; 65 x 79 cm.; gesign. l.o.; [1]600,00 ...[more]
Jos Rovers (1893-1976)Gezicht op een tuin; board; 52 x 67 cm.; gesigneerd r.o., '48; [1]80,00
Jos Rovers (1893-1976)Gezicht op een tuin; board; 52 x 67 cm.; gesigneerd r.o., '48; [1]80,00 ...[more]
Naar Rembrandt, 18e/19e eeuwZelfportret met hond; doek; 38 x 30 cm.; [1]350,00 ...[more]
Marianne Hartong (1879-1974)Zonnebloemen in een vaas; doek, ; 33 x 47 cm.; gesign. r.o., ; [1]80,00
Marianne Hartong (1879-1974)Zonnebloemen in een vaas; doek, ; 33 x 47 cm.; gesign. r.o., ; [1]80,00 ...[more]
Reinier Pijnenburg (1884-1968)Portret van een Spaanse visser; doek, ; 50 x 40 cm.; gesign. l.o., ;
Barbara Elisabeth van Houten (1862-1950)Studie van bloemen; ; aquarel en gouache; 45 x 30 cm.;
Barbara Elisabeth van Houten (1862-1950)Studie van bloemen; ; aquarel en gouache; 45 x 30 cm.; gesign. l.o.; [1]100,00 ...[more]
Robert Boudry (1878-1961)Stilleven met appels en een kan; paneel,; 30 x 25 cm.; gesign. r.o.,
Louis Raemakers (1869-1956)Elegant gezelschap in een café; houtskool; 30 x 23 cm.; gesign. l.o.;
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwKustgezicht; board; 25 x 32 cm.; [1]80,00 ...[more]
Pieter Mansvelt (1880-1968)Riviergezicht; board; 25 x 58 cm.; gesign. r.o.; [1]100,00 ...[more]
Diverse tekeningen en grafiek, 18e t/m 20e eeuw[map]250,00 ...[more]
Diverse tekeningen, 20e eeuw[map]200,00 ...[more]
Pieter Hagoort (1887-1975)Boerderij de Zilverhoeve met nest ooievaars; board; 45 x 65 cm.; gesign.
Harry Maas (1906-1982)Liggend naakt; ; aquarel; 23 x 54 cm.; gesign. r.o.; [1]80,00 ...[more]
Nico Berkhout (1915-1999)Tulpen; board; 55 x 38 cm.; gesign. r.o.; [1]100,00 ...[more]
Else Berg (1877-1942)Bomen en planten; houtskool; 60 x 47 cm.; ongesigneerd; [1]500,00 ...[more]
Gerd Arntz (1900-1988)Zwölf häuser der zeit, 1927. Map met twaalf gesigneerde houtsnedes, edition
Christiaan Coenraad Schaaf (1890-1969)Landschap Indonesie / Landschap; paneel; 32 x 50 cm.;
Karel Martens (geb. 1939)Zonder titel; gemengde techniek; 42 x 42 cm.; verso gesign. ; Herkomst: uit
Fedde de Jong (1915-1977)'Landschap Provence'; doek; 85 x 105 cm.; gesign. r.o.; Verso etiket, inzending Talens prijs .; [1]800,00 ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005)Abstracte compositie; doek; 100 x 130 cm.; gesign. m.o en r.o.; [1]2000,
Anton Heijboer (1924-2005)Abstracte compositie; doek; 100 x 130 cm.; gesign. m.o en r.o.; [1]2000,00 ...[more]
Anton Rooskens (1906-1976)Printemps; litho; 25 x 32 cm.; gesign. r.o., '72, H.C.; [1]200,00
Anton Rooskens (1906-1976)Printemps; litho; 25 x 32 cm.; gesign. r.o., '72, H.C.; [1]200,00 ...[more]
Co Westerik (1924-2018)Kaartspelende mannen; inkt en aquarel; 13 x 18,5 cm.; gesign. m.o., 16 juni
Dolf Zwerver (1932-2010)Landschap met plassende man bij bomenrij; ; paneel; 20 x 35 cm.; gesign. r.
Joaquin Peinado (1898-1975)Bloemstilleven; doek; 46 x 55 cm.; gesigneerd en gedateerd r.o. '57;
Joaquín Peinado (1898-1975)Stilleven met citroenen en blauwe steelpan; doek; 28 x 36 cm.; gesigneerd
Joaquin Peinado (1898-1975)Keukenstilleven; inkt en gouache, niet ingelijst; 30,5 x 40,5 cm.;
Constant (1920-2005)Zonder titel; litho; 53 x 73 cm.; gesign. r.o., 5/10; [1]500,00 ...[more]
Fedde de Jong (1915-1977)Landschap; aquarel; 47 x 72 cm.; gesign. r.o.; ; [1]250,00 ...[more]
Metten Koornstra (1912-1978)Figuren bij huizen; ; board, niet ingelijst; 30 x 40 cm.; monogram r.o.,
Metten Koornstra (1912-1978)Figuren bij een huis; ; board, niet ingelijst; 30 x 40 cm.; monogram r.
Klaas Gubbels (geb. 1934)Huis; doek; 23 x 29 cm.; gesigneerd l.o., '71; Herkomst: uit de collectie
Pierre Alechinsky (geb. 1927)'Rien'; litho; 55 x 75 cm.; gesign. m.o.; Herkomst: uit de collectie
Lucebert (1924-1994)'Carmen'; inkttekening; 27 x 20 cm.; gesign. m.o., '57; Herkomst: uit de
Lucebert (1924-1994)'De keeper'; inkttekening; 26 x 20 cm.; gesign. m.o., '56; Herkomst: uit de
Lucebert (1924-1994)Fantasiefiguur; inkttekening; 24 x 11 cm.; gesign. m.o.; Herkomst: uit de
Lucebert (1924-1994)'Le Pont des Soupirs'; inkttekening; 20 x 22 cm.; gesign. m.o.; Herkomst: uit de
Jan Cremer (geb. 1940)'Dutch glory 1965'; zeefdruk; 55 x 75 cm.; gesign. r.o., '77, 17/100;
Lucebert (1924-1994)Man met hond; litho; 40 x 54 cm.; gesign. l.o., '73, 3/225; Herkomst: uit de
Pierre Alechinsky (geb. 1927)Découverte de l'acide; litho; 56 x 74 cm.; gesign. r.o., 164/190; [1]
Pierre Alechinsky (geb. 1927)Découverte de l'acide; litho; 56 x 74 cm.; gesign. r.o., 164/190; [1]500,00 ...[more]
Horst Antes (geb. 1936)Proefdruk voor Symbiosion; litho; 39 x 45 cm.; gesign. r.o.; Herkomst:
Constant (1920-2005)'New Babylon'. Serie van tien litho's met teksten door Simon Vinkenoog.
Eduard Zelenine (1938-2002)Compositie met engel en figuur; aquarel en gouache; 40 x 30 cm.;
Eduard Zelenine (1938-2002)Compositie met kruis; ; aquarel en gouache; 36 x 26 cm.; gesign. r.o.;
Roland Bugnon (geb. 1939)Zonder titel (gimmick special voor Galerie d'Eendt); collage en pastel,
Edouard Pignon (1905-1993)Studie van een figuur (dubbelzijdig, achterkant voorstudie voor zijn
Horst Antes (geb. 1936)Proefdruk voor Symbiosion; litho; 39 x 48 cm.; gesign. r.o.; Herkomst:
Alain Teister (1932-1979)'Processies' Tien litho's en tien teksten door Remco Campert. Uitgegeven in
Marc Chagall (1887-1985)Galerie Maeght décembre 1969-janvier 1970; litho, niet ingelijst; 78 x 54
Marc Chagall (1887-1985)Galerie Maeght décembre 1969-janvier 1970; litho, niet ingelijst; 78 x 54 cm.; ongesign.; [1]250,00 ...[more]
Marcel Gromaire (1892-1971)L'homme de troupe. Met tien houtsnedes.; boekje met 10 houtsnedes; 17 x
Franz Ringel (1940-2011)Compositie met figuur; ets; 27 x 19 cm.; gesign. r.o., '75, probedruck;
Mavis Smith (geb. 1956)Pin van een bijtje; Multiple in oplage van 1000; Gesigneerd op achterzijde;
Co Westerik (1924-2018)Twee litho's; tweemaal litho, niet ingelijst; 70 x 60 cm.; gesign., '96; [
Co Westerik (1924-2018)Twee litho's; tweemaal litho, niet ingelijst; 70 x 60 cm.; gesign., '96; [map]250,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite