(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

2872 Los(e)
  • 2872 Los(e)

Toegeschreven aan Elie Delaunay (1828-1891)Portret van een dame; doek; 70 x 55 cm.; ongesigneerd; [1]800,00 ...[more]

Théophile de Bock (1851-1904)Molen aan de rand van een meer; houtskool en pastel; 27 x 43 cm.; gesign. r.o.; [1]400,00 ...[more]

Franz Seraph von Lenbach (1836-1904)Portret van Otto von Bismarck; potlood en houtskool; 68 x 53 cm.; gesign. r.o., 1893; [1]800,00 ...[more]

Willem Dooijewaard (1892-1980)Zittende ballerina; houtskool en pastel, ; 57 x 41 cm.; gesign. r.o. en l.o., ; [1]1000,00 ...[more]

Willy Sluiter (1873-1949)Portret van een vissersvrouw; pastel, ; 39 x 31 cm.; gesign. l.b., 1913; [1]600,00 ...[more]

Hendrik Willebrord Jansen (1855-1908)Bomschuit op het strand bij Katwijk; doek, ; 58 x 41 cm.; gesign. l.o., ; [1]400,00 ...[more]

Albert Saverys (1886-1964)Ondergelopen huizen bij een overstroming van de Lei; doek; 85 x 90 cm.; gesign. r.o.; [1]1500,00 ...[more]

Pieter Gorus (1881-1941)Gezicht op de suikerfabrie te Sas van Gent; doek; 80 x 100 cm.; gesign. l.o.; [1]5000,00 ...[more]

Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)Bouwwerkzaamheden in Amsterdam; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. l.o.; [1]600,00 ...[more]

Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)Dansende figuren in De Rustende Jager in Bergen; maroufle; 40 x 50 cm.; resten signatuur r.o.; [1]600,00 ...[more]

David Schulman (1881-1966)Gezicht op Blaricum in de sneeuw; doek; 32 x 65 cm.; gesign. l.o.; [1]1200,00 ...[more]

Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47 x 37 cm.; gesign. l.o., ; [1]600,00 ...[more]

Onduidelijk gesigneerd r.o., mogelijk Bergense schoolLandschap met hooischoven op een weiland; board; 28 x 43 cm.; [1]400,00 ...[more]

Willem Hamel (geb. 1912)Gezicht op de Prins Hendrikkade, Amsterdam; doek; 60 x 75 cm.; r.o. ‘42; [1]800,00 ...[more]

Henri Bol (geb. 1945)Trompe l'oeil stilleven met koffiekan, kom en soeplepel; board, ; 63 x 53 cm.; gesign. r.o., '90, ; [1]800,00 ...[more]

Muriel Jackson (1901-1977)'Poppies'; doek, ; 46 x 60 cm.; resten signatuur r.o., verso etiket met titel, ; [1]400,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)