2872 Los(e)/Seite
Arnold Hendrik Koning (1860-1945)Boer met koeien bij een dorp; doek, ; 45 x 60 cm.; gesign. r.
Arnold Hendrik Koning (1860-1945)Boer met koeien bij een dorp; doek, ; 45 x 60 cm.; gesign. r.o., ; [1]120,00 ...[more]
E. Hagedoorn (20e eeuw)Polderlandschap met molens; paneel; 31 x 40 cm.; gesign. l.o.; [1]100,00
E. Hagedoorn (20e eeuw)Polderlandschap met molens; paneel; 31 x 40 cm.; gesign. l.o.; [1]100,00 ...[more]
Jonges (20e eeuw)De Bloemenmarkt, Amsterdam; doek; 50 x 45 cm.; [1]80,00 ...[more]
Victorien Harel (1877-1954)Landschap; licht beschadigd, ; doek, ; 33 x 46 cm.; gesign. r.o., ; [1]
Victorien Harel (1877-1954)Landschap; licht beschadigd, ; doek, ; 33 x 46 cm.; gesign. r.o., ; [1]100,00 ...[more]
Frits Klein (1898-1990)Figuren op het strand; litho; 35 x 40 cm.; gesign. r.o., 107/125; [1]80,00
Frits Klein (1898-1990)Figuren op het strand; litho; 35 x 40 cm.; gesign. r.o., 107/125; [1]80,00 ...[more]
Clemence Biron (1889-?)Bloemen in een witte vaas; board, ; 35 x 33 cm.; gesigneerd r.o., ; [1]300,
Clemence Biron (1889-?)Bloemen in een witte vaas; board, ; 35 x 33 cm.; gesigneerd r.o., ; [1]300,00 ...[more]
Joop Kropff (1892-1979)Knotwilg in een weiland; ; board, niet ingelijst; 31 x 39 cm.; gesign. r.
Joop Kropff (1892-1979)Knotwilg in een weiland; ; board, niet ingelijst; 31 x 39 cm.; gesign. r.o.; [1]80,00 ...[more]
Joannes Barkhuijsen (1874-1945)Bloemen in een vaas; doek; 95 x 55 cm.; verso gesign; [1]100,00
Joannes Barkhuijsen (1874-1945)Bloemen in een vaas; doek; 95 x 55 cm.; verso gesign; [1]100,00 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuw, met signatuur J. MarisGezicht op een dorp met een molen; doek, niet
Hollandse school, 20e eeuw, met signatuur J. MarisGezicht op een dorp met een molen; doek, niet ingelijst; 50 x 80 cm.; [1]80,00 ...[more]
Gesigneerd VersterStilleven met rode rozen in een witte gemberpot.; maroufle,; 36 x 47 cm.;
Gesigneerd VersterStilleven met rode rozen in een witte gemberpot.; maroufle,; 36 x 47 cm.; gesign. l.o.,; [1]200,00 ...[more]
Evert Moll (1878-1955)Stilleven; maroufle; 50 x 60 cm.; gesign. r.o.; [1]200,00 ...[more]
Otto Dix (1891-1969)‘Witwe'; litho, proefdruk; 47 x 35 cm.; gesign. r.o.; [1]600,00 ...[more]
Mogelijk van de hand van Willem Westbroek (1918-1998)Interieur met twee theedrinkende dames; doek;
G. Dijkstra (20e eeuw)Figuren op een bevroren vaart; ; board; 80 x 100 cm.; [1]200,00 ...[more]
Hendrik van Leeuwen (1890-1972)Frans dorpje; aquarel; 38 x 43 cm.; gesign. l.o.; [1]40,00 ...[more]
Walter Castle Keith (1863-1927)Duinen bij maanlicht; doek, ; 29 x 38 cm.; gesign. r.o., 1910; [1]
Walter Castle Keith (1863-1927)Duinen bij maanlicht; doek, ; 29 x 38 cm.; gesign. r.o., 1910; [1]200,00 ...[more]
Egnatius Ydema (1876-1937)'De woning van Sytse en Maaike'; board, ; 29 x 49 cm.; gesigneerd r.
Leslie Mumford (20e eeuw)Gezicht op Jaffa; doek, ; 45 x 55 cm.; gesign. l.o., ; verso etiket met
Willem ter Meulen (20e eeuw)'De lommerd'. Afgebeeld is de Bank van Lening, Oudezijds Voorburgwal
Henk Dekker (1897-1974)Hooischelf op een weiland; maroufle, ; 25 x 32 cm.; gesign. r.o., ; [1]80,00
Henk Dekker (1897-1974)Hooischelf op een weiland; maroufle, ; 25 x 32 cm.; gesign. r.o., ; [1]80,00 ...[more]
Karel Colnot (1921-1996)De Waal in de winter; doek; 70 x 100 cm.; gesign. r.o.; [1]400,00 ...[more]
Diverse tekeningen, grafiek en schilderijen, 18e t/m 20e eeuw[ds]200,00 ...[more]
Romain Steppe (1895-1927)Boten op zee; board; 24 x 31 cm.; gesign. l.o.; [1]120,00 ...[more]
Jan Franken (1878-1959)Bloemen in een gemberpot; schimmel op papier; pastel; 22 x 28 cm.; gesigneerd
Jan Franken (1878-1959)Bloemen in een gemberpot; schimmel op papier; pastel; 22 x 28 cm.; gesigneerd l.o.; [1]80,00 ...[more]
Lode Seghers (1905-1983)Gezicht op een brug over de Seine; doek; 50 x 65 cm.; gesign. l.o.; [1]120,
Lode Seghers (1905-1983)Gezicht op een brug over de Seine; doek; 50 x 65 cm.; gesign. l.o.; [1]120,00 ...[more]
Henry Muhrman (1854-1916)Gezicht op een dorp op een heuvel; doek; 63 x 93 cm.; gesign. l.o.; [1]80,
Henry Muhrman (1854-1916)Gezicht op een dorp op een heuvel; doek; 63 x 93 cm.; gesign. l.o.; [1]80,00 ...[more]
Paul van der Ven (1892-1972)Heidelandschap; doek; 50 x 70 cm.; gesign. l.o.; Herkomst: Uit een
Ilse Voigt (1905-1997)Zittende vrouw met hoed; doek; 80 x 70 cm.; r.o.; [1]80,00 ...[more]
Ernst Gabler (1872-1937)Badende figuren in een meertje; board; 40 x 55 cm.; gesign. r.o., 1931; [1]
Ernst Gabler (1872-1937)Badende figuren in een meertje; board; 40 x 55 cm.; gesign. r.o., 1931; [1]80,00 ...[more]
M. Sadru (Ubud, Bali)Mythologische voorstelling.; doek; 36 x 24 cm.; gesign. l.o.; [1]400,00
M. Sadru (Ubud, Bali)Mythologische voorstelling.; doek; 36 x 24 cm.; gesign. l.o.; [1]400,00 ...[more]
Georges Lambillotte (1915-1998)Stilleven met fazant; doek; 70 x 80 cm.; gesigneerd l.o.; [1]120,00
Georges Lambillotte (1915-1998)Stilleven met fazant; doek; 70 x 80 cm.; gesigneerd l.o.; [1]120,00 ...[more]
D. van Hoven (20e eeuw)Figuren in een park; doek; 70 x 80 cm.; ; [1]80,00 ...[more]
H. Berlage (20e eeuw)Boerderij ; board; 36 x 52 cm.; [1]80,00 ...[more]
Ineke Watzema-Andriesse (1929-2003)Tweemaal compositie met Noord-Afrikaans figuur te paard; twee
Naar Louis ApolMan met paardenkar met hout op winters bospad; paneel; 22 x 34 cm.; [1]200,00
Naar Louis ApolMan met paardenkar met hout op winters bospad; paneel; 22 x 34 cm.; [1]200,00 ...[more]
Paar ovale portretten, vroeg 19e eeuwMan en vrouw. In originele lijsten ; tweemaal pastel, ovaal; 30
Paar ovale portretten, vroeg 19e eeuwMan en vrouw. In originele lijsten ; tweemaal pastel, ovaal; 30 x 25 cm.; [2]300,00 ...[more]
Maurice Paul (1889-1965)Stilleven; doek; 57 x 70 cm.; r.o.; [1]100,00 ...[more]
Karel Bruckman (1903-1980)Stilleven met buste; doek, licht beschadigd; 95 x 70 cm.; gesign. r.o., '
Karel Bruckman (1903-1980)Stilleven met buste; doek, licht beschadigd; 95 x 70 cm.; gesign. r.o., '57; [1]100,00 ...[more]
Hendrik de Vries (1891-1985)Stilleven; doek; 90 x 75 cm.; gesign. r.o., '31; [1]400,00 ...[more]
Hollandse school, twee schilderijen;Gezicht op een dorp / Stilleven; paneel, 45 x 55 cm. en doek, 50
Hollandse school, twee schilderijen;Gezicht op een dorp / Stilleven; paneel, 45 x 55 cm. en doek, 50 x 65 cm.; [2]80,00 ...[more]
Willem Boon (1902-1986)Portret van een vrouw en vrouw met stok bij een dorp.; Aquarel; 55 x 31
Willem Boon (1902-1986)Portret van een vrouw en vrouw met stok bij een dorp.; Aquarel; 55 x 31 cm; [2]80,00 ...[more]
Burchard Theodoor Paets (1872-1938)Gezicht op een dorp. Hierbij gouache door Tom Slager, Spaans
Franse school, 20e eeuwFiguren bij een café aan de kust; aquarel; 7 x 14 cm.; [1]80,00 ...[more]
David Langevin (get. 1959)‘River Bank'; doek; verso; gesigneerd; [1]200,00 ...[more]
David Langevin (get. 1959)‘Rest Stop'; board; verso gesign.; [1]200,00 ...[more]
Jan van Puyenbroeck (1887-1972)Gezicht op een huis; board; gesign. r.o.; 1921; [1]200,00 ...[more]
Jan van Trirum (1924-2011)Spelende kittens; doek; 60 x 90 cm.; gesign. l.o.; [1]450,00 ...[more]
Louis Raemakers (1869-1956)Elegant gezelschap in een café; houtskool; 30 x 23 cm.; gesign. l.o.;
Onduidelijk gesigneerd l.o.Stadsplein; board; 30 x 48 cm.; [1]400,00 ...[more]
Onbekende kunstenaar, ca. 1920-1930Boer in een korenveld; doek; 63 x 86 cm.; [1]80,00 ...[more]
Onduidelijk gesign. l.o.Figuren op straat; doek; 70 x 50 cm.; [1]80,00 ...[more]
Belgische school, 20e eeuwLandschap; doek; 50 x 70 cm.; [1]200,00 ...[more]
Carolus Thijsen (1867-1917)Boereninterieur; doek, niet ingelijst; 43 x 55 cm.; gesign. l.o.; [1]
Carolus Thijsen (1867-1917)Boereninterieur; doek, niet ingelijst; 43 x 55 cm.; gesign. l.o.; [1]200,00 ...[more]
Médart Maertens (1875-1946)Stilleven; ; board; 47 x 57 cm.; gesign. r.o.; [1]100,00 ...[more]
Johan Hendrik van Ieperen (1909-1995)Ophaalbrug bij een huis; doek, kleine beschadiging; 130 x 180
Johan Hendrik van Ieperen (1909-1995)Ophaalbrug bij een huis; doek, kleine beschadiging; 130 x 180 cm.; gesign. l.o.; [1]500,00 ...[more]
Gesigneerd OerderBloesem; tekening; 17 x 27 cm.; hierbij gravure, bloesem, door Gerda Pitlo; [1]
Gesigneerd OerderBloesem; tekening; 17 x 27 cm.; hierbij gravure, bloesem, door Gerda Pitlo; [1]100,00 ...[more]
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Werkzaamheden aan de Afsluitdijk; houtskool; 30 x 45 cm.;
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Werkzaamheden aan de Afsluitdijk; houtskool; 30 x 45 cm.; gesign. r.o.; [1]80,00 ...[more]
Pieter de Bodt (1916-2013)'Het laatste licht'. Hierbij aquarel door Rowland Fisher en doek door
2872 Los(e)/Seite