(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

2872 Los(e)
  • 2872 Los(e)

Arnold Hendrik Koning (1860-1945)Boer met koeien bij een dorp; doek, ; 45 x 60 cm.; gesign. r.o., ; [1]120,00 ...[more]

Jonges (20e eeuw)De Bloemenmarkt, Amsterdam; doek; 50 x 45 cm.; [1]80,00 ...[more]

Joop Kropff (1892-1979)Knotwilg in een weiland; ; board, niet ingelijst; 31 x 39 cm.; gesign. r.o.; [1]80,00 ...[more]

Hollandse school, 20e eeuw, met signatuur J. MarisGezicht op een dorp met een molen; doek, niet ingelijst; 50 x 80 cm.; [1]80,00 ...[more]

Gesigneerd VersterStilleven met rode rozen in een witte gemberpot.; maroufle,; 36 x 47 cm.; gesign. l.o.,; [1]200,00 ...[more]

Diverse tekeningen, grafiek en schilderijen, 18e t/m 20e eeuw[ds]200,00 ...[more]

Jan Franken (1878-1959)Bloemen in een gemberpot; schimmel op papier; pastel; 22 x 28 cm.; gesigneerd l.o.; [1]80,00 ...[more]

D. van Hoven (20e eeuw)Figuren in een park; doek; 70 x 80 cm.; ; [1]80,00 ...[more]

H. Berlage (20e eeuw)Boerderij ; board; 36 x 52 cm.; [1]80,00 ...[more]

Paar ovale portretten, vroeg 19e eeuwMan en vrouw. In originele lijsten ; tweemaal pastel, ovaal; 30 x 25 cm.; [2]300,00 ...[more]

Maurice Paul (1889-1965)Stilleven; doek; 57 x 70 cm.; r.o.; [1]100,00 ...[more]

Karel Bruckman (1903-1980)Stilleven met buste; doek, licht beschadigd; 95 x 70 cm.; gesign. r.o., '57; [1]100,00 ...[more]

Hollandse school, twee schilderijen;Gezicht op een dorp / Stilleven; paneel, 45 x 55 cm. en doek, 50 x 65 cm.; [2]80,00 ...[more]

Willem Boon (1902-1986)Portret van een vrouw en vrouw met stok bij een dorp.; Aquarel; 55 x 31 cm; [2]80,00 ...[more]

David Langevin (get. 1959)‘Rest Stop'; board; verso gesign.; [1]200,00 ...[more]

Onduidelijk gesigneerd l.o.Stadsplein; board; 30 x 48 cm.; [1]400,00 ...[more]

Onduidelijk gesign. l.o.Figuren op straat; doek; 70 x 50 cm.; [1]80,00 ...[more]

Belgische school, 20e eeuwLandschap; doek; 50 x 70 cm.; [1]200,00 ...[more]

Johan Hendrik van Ieperen (1909-1995)Ophaalbrug bij een huis; doek, kleine beschadiging; 130 x 180 cm.; gesign. l.o.; [1]500,00 ...[more]

Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Werkzaamheden aan de Afsluitdijk; houtskool; 30 x 45 cm.; gesign. r.o.; [1]80,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)