2872 Los(e)/Seite
Emmanuel Villanis (1858-1914), groen-bruin gepatineerd bronzen buste;'Tanagra', op rood marmeren
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin gepatineerd bronzen buste;'Dalila', op rood marmeren voet.
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin gepatineerd bronzen buste;'Saïda', op rood marmeren voet.
Emmanuel Villanis (1858-1914), rood-bruin gepatineerd bronzen buste;'Fille d'Eve'. Gesigneerd E.
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin en roodbruin gepatineerd bronzen buste;'Alda'; h. 23 cm.; [1]
Emmanuel Villanis (1858-1914), bruin en roodbruin gepatineerd bronzen buste;'Alda'; h. 23 cm.; [1]150,00 ...[more]
Italië, kapitale marmeren-onyx mantelklok, Art Deco,het uurwerk gemonteerd op boogvormige achterwand
Bruin gepatineerd metalen inkpot, Jugendstil,met vrouwfiguur liggend voor de vierkante inktpot; 24 x
Bruin gepatineerd metalen inkpot, Jugendstil,met vrouwfiguur liggend voor de vierkante inktpot; 24 x 12, h. 14 cm; ; [1]100,00 ...[more]
Frederic J. Debon (19e/20e eeuw), bronzen vide-poche, Art Nouveau,de bak in vorm van vijver met
Ernest Sanglang, bronzen vaas, Jugendstil.Salon des beaux-arts nr. A20590.; Brons.; h 19 cm.; [1]
Ernest Sanglang, bronzen vaas, Jugendstil.Salon des beaux-arts nr. A20590.; Brons.; h 19 cm.; [1]200,00 ...[more]
Frankrijk/Italië, metalen tafellamp, Art Deco,in vorm van twee metalen danseressen, waartussen
Arthur Puyt (1873-1955), bronzen vide-poche, Art Nouveau,met geschulpte rand , het blad met reliëf
Indonesië, Bali, gestoken fijnhouten sculptuur, 20e eeuw;Gestileerd staand vrouwfiguur, de handen
Gehamerd koperen bureaulamp en wandlamp en houten wandlamp, Amsterdamse Schoolalle glazen ruiten
Coromandelhouten schemerlampvoet, Amsterdamse School,met getrapte viersprant en gestoffeerde kap.
Vijf stuks gehamerd koperwerk,w.o. ontwerp Methorst en Conrad Fehn; Herkomst: Uit de nalatenschap
Vijf stuks gehamerd koperwerk,w.o. ontwerp Methorst en Conrad Fehn; Herkomst: Uit de nalatenschap van een verzamelaar; [5]250,00 ...[more]
Bronzen sculptuur, Art Deco;Sluipende panter; l. 27, h. 10 cm.; [1]250,00 ...[more]
Vier ruitvormige spiegels, Art Deco,met gehamerd koperen omlijsting. Eén met kaarsenhouder; l. 36-46
Vier ruitvormige spiegels, Art Deco,met gehamerd koperen omlijsting. Eén met kaarsenhouder; l. 36-46 cm.; [4]200,00 ...[more]
Ruitvormige spiegel, Art Deco,in fraai bewerkte roodkoperen omlijsting met gedreven gestileerd
Vier gehamerd koperen doosjes, Amsterdamse School,met organische motieven, twee met kleursteen in
Vier gehamerd koperen doosjes, Amsterdamse School,met organische motieven, twee met kleursteen in het deksel; l. 14-17 cm.; [4]200,00 ...[more]
Twee gehamerde roodkoperen dienbladen, Amsterdamse School,één ovaal, ontwerp Conrad Fehn, de rond,
Collectie bronzen penningenw.o. 'Lucht en Water' ontw. Leendert Bolle, 1934 . Met naslagwerk '
Frankrijk/Italië, tafellamp, Art Deco;Gesatineerde bol waar naarst gebronsd metalen vogel, op rood
Maximilien Louis Fiot (1886-1953), verguld bronzen blaker, Art Nouveau,met fraai gestileerde
Tiffany Studios, bruin gepatineerd bronzen blaker,de greep en voet in vorm van cobra, de bolle
Zes stuks brons en tin, Art Nouveau,w.o. briefopener en cachets; l. 7-23 cm.; [6]200,00 ...[more]
Verguld bronzen cachet, ca, 1900,met eikenblad en eikels als greep, monogram HM. Gestempeld M.
Verguld bronzen cachet, ca, 1900,met eikenblad en eikels als greep, monogram HM. Gestempeld M. Bertin; h. 10 cm.; [1]60,00 ...[more]
Bronzen sculptuur, ca. 1900;Jong meisje met muts, gesigneerd Tirch. Hierbij drie kleine bronzen
Bronzen sculptuur, ca. 1900;Jong meisje met muts, gesigneerd Tirch. Hierbij drie kleine bronzen bustes; h. 23 en 8 cm.; [4]200,00 ...[more]
Frankrijk, bronzen buste met glanzend bruin patina, ca. 1900;Vrouwenhoofd met bloemen in het haar '
Frankrijk, paar metalen boekensteunen, Art Deco,in vorm van knaagdieren boven kunststof bol, op
Bronzen sculptuur;Roofvogel met gespreide vleugels. Met wit benen/kunststof snavel. Op marmeren
Victor Demanet (1895-1964), groen gepatineerd bronzen sculptuur;.Man met hamer. Gesigneerd.; h. 26,5
Victor Demanet (1895-1964), groen gepatineerd bronzen sculptuur;.Man met hamer. Gesigneerd.; h. 26,5 cm.; ; [1]500,00 ...[more]
Plateelbakkerij Zuid Holland, schilder B Römer, plateel wandschotel, ca. 1910met glanzend glazuur en
Paar koperen lampen en koperen pendule, Amsterdamse School,in de manier van Winkelman en Van der
Onbekend, bronzen sculptuur, ca. 1900,met armen langs het lichaam en staand op vierkante voet met
Een paar glazen hanglampen, Amsterdamse School,de bolle kappen met zes achterglas-beschilderde
Ibis Sierkunst Rotterdam, grijs keramiek vormstuk, Art DecoUil op boek met titel ‘Kennis is
Ibis Sierkunst Rotterdam, grijs keramiek vormstuk, Art DecoUil op boek met titel ‘Kennis is Macht'; h. 18 cm.; [1]200,00 ...[more]
Bohemen, roze glazen vaasje, begin 20e eeuw,met opgelegd zilveren motieven. (barst); h. 8 cm.; [1]
Bohemen, roze glazen vaasje, begin 20e eeuw,met opgelegd zilveren motieven. (barst); h. 8 cm.; [1]100,00 ...[more]
Leerdam, Stef Uiterwaal, gesatineerd glazen vormstuk, ontw. 1929;Madonna. Gemerkt; h. 25 cm.; [1]
Leerdam, Stef Uiterwaal, gesatineerd glazen vormstuk, ontw. 1929;Madonna. Gemerkt; h. 25 cm.; [1]120,00 ...[more]
Micheal Powolny (1871-1954), of naar model Powolny, gestoken houten sculptuur;Putto met op de rug
Goldscheider, ontw. Josef Lorenzl (1892-1950), keramiek vormstuk, Art Deco;Egyptische staande
Émile Gallé (1846-1904), cameo puntvaas, ca. 1910,met paars decor van bloemrank. Cameogeëtst merk
Schneider, bruin glazen schaal, ca. 1930,met matte vlakken. Gesigneerd Schneider.; h. 17 cm.; [1]
Schneider, bruin glazen schaal, ca. 1930,met matte vlakken. Gesigneerd Schneider.; h. 17 cm.; [1]150,00 ...[more]
Kennemer Pottenbakkerij Velsen, schilder A.C. van Ee, vaas, ca. 1930,model 28, 'blokjes' decor in de
Leerdam, H.P. Berlage, paars glazen jaarbeker, 1926,met 7-kantig geslepen stam, de rand met 70
Leerdam, A.D. Copier, groen glazen schaal,met ribben. Gemerkt100,00 ...[more]
De Porceleyne Fles, serie van vijf 'Nieuw Delft' polychroom aardewerk borden, begin 20e eeuw,met
W.C. Brouwer, drie keramiek vazen o.a. 1908h. 10-17 cm.; [3]120,00 ...[more]
Verchroomd metalen hanglamp, Art Deco,met drie armen, drie matglazen kapjes en drie driehoek vormige
Murano, Barrovier & Tosso, paar tafellampenvan matglazen rechthoekige samengevatte panelen. Op
Murano, grijze glazen vaas.in de vorm van dubbele kegel met kantige wit glazen knoop in midden.
Murano, paar glazen ananas tafellampen,met verguld oranje glazen vrucht en groen glazen bladeren. Op
Een paar geslepen kristallen taffellampenmet zwart ronde kappen en verchroomd metalen lamphouders.; h. 58 cm (zonder kap); [2]600,00 ...[more]
Baccarat, twee kristallen tafelkanderlaren, 19e eeuwmet geslepen voet, armen en kaarsenhouders welke
Murano, paar bladvormige glazen wandarmaturenmet bladgoud versierd.; h. 128 cm.; [2]; Murano, pair
Fabiano Amadi, glazen kapitale Murano meester vaas;Kapitale dikwandige vaas met bladgoud bladen
Fabiano Amadi, Murano, dikwandig Master glazen vaasmet zes gedraaide vertikale gelobde banen. Met
Frankrijk, zwart gelakt smeedijzeren hanglamp, ca. 1930,met matglazen schaal en vier armen met
Gestoken en beschilderd houten sculptuur van mythologisch vrouwfiguur.staand vrouwfiguur met paars
Diverse boeken en naslagewerkenbetreffende 20e eeuwse toegepaste kunst ; [2 dzn]0,00 ...[more]
Diverse boeken en naslagwerkenbetreffende toegepaste kunst; [3 dzn]0,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite