- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Duitsland, spanen doos, ca 1800,met fraaie schildering van echtpaar en tekst: 'Ach wie wird mein
Diverse incomplete benen schaakspelen, 19e eeuw,in houten naaikistje., [1]200 ...[more]
Ivoren corpus christi in ovale lijst, 19e eeuw., h. 21,5 cm. [1]120 ...[more]
China, ivoren schaaltje met voorstelling van diep gesneden bloemen en bladeren, ca. 1900,met
Drie metalen kandelaren, [3]50
Drie metalen kandelaren, [3]50 ...[more]
Agathen coupe op voet en vaas, [2]30
Agathen coupe op voet en vaas, [2]30 ...[more]
Marmeren sculptuur in Romeinse stijl van een dubbel hoofd, 20st eeuw.man en vrouwen buste., h. 35,
Marmeren sculptuur in Romeinse stijl van een dubbel hoofd, 20st eeuw.man en vrouwen buste., h. 35,5 en br. 28 cm. 600 ...[more]
Ebngeland, collectie 'treenware', vnl 19e eeuw,w.o. medicijnfleshouders, [2 dzn] ]250 ...[more]
België, gestoken vruchthouten sculptuur, ca. 1930;Mijnwerker. Gesigneerd Hansjeu op onderzijde, h.
België, gestoken vruchthouten sculptuur, ca. 1930;Mijnwerker. Gesigneerd Hansjeu op onderzijde, h. 30 cm. [1]150 ...[more]
Goud gekleurd metalen tafellampmet adelaar staand op rots, h. 96 cm. [1]200 ...[more]
Ronde plafonnière in Tiffany-stijl, diam. 40 cm [1]80 ...[more]
Divers,w.o. vijzel, [ds]40
Divers,w.o. vijzel, [ds]40 ...[more]
Een paar bronzen vergulde twee-lichts wandappliques,met vaasornament, Louis XVI-stijl, 20e eeuw,
Divers bijous,w.o. colliers en ringen., Collectie Cserno, Amsterdam. [zkj]200 ...[more]
Diverse objects de vertu,w.o. waaiers, munten, passersetje en kralentas., Collectie Cserno,
Diverse objects de vertu,w.o. waaiers, munten, passersetje en kralentas., Collectie Cserno, Amsterdam. [2 zkjs}]200 ...[more]
Divers, w.o. messenleggers en kerstgroep beelden. , Collectie Cserno, Amsterdam. [ds]80 ...[more]
Houten tekenmodel van een paard, 20e eeuw,alle delen verstelbaar, op houten basis met messing
Duitsland, spanen doos, 19e eeuw,polychroom beschilderd met spreuk 'Aufrichtig in der That, niemahls
Duitsland, paar kurk diorama's, 19e eeuw;Landschap met kerk en bomen/kasteel en molen, 14,5 x 16,5
Duitsland, paar kurk diorama's, 19e eeuw;Landschap met kerk en bomen/kasteel en molen, 14,5 x 16,5 cm. [2]100 ...[more]
Set van drie eikenhouten consoles, eind 19e eeuw,met gestoken wijnranken, h. 29 cm. [3]150 ...[more]
Twee houten snijwerken, één 17e eeuw. Herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van
Drie eikenhouten panelen, 17e/18e eeuw,met gestoken relief, l. 47, 41 en 31 x 31 cm. [3]200
Drie eikenhouten panelen, 17e/18e eeuw,met gestoken relief, l. 47, 41 en 31 x 31 cm. [3]200 ...[more]
Knipsel op zwarte ondergrond, vroeg 19e eeuw;Uil op tak. Met signatuur in potlood ESP, 22 x 17 cm [
Knipsel op zwarte ondergrond, vroeg 19e eeuw;Uil op tak. Met signatuur in potlood ESP, 22 x 17 cm [1]60 ...[more]
Messing kompas, modern, [1]30
Messing kompas, modern, [1]30 ...[more]
Bronzen portret reliëf van Napoleon, [1]120 ...[more]
Vijf objets de vertu, 19e eeuw;Sluitgewicht, engel, twee Japanse vaasjes en dolk in schede, [5]220
Vijf objets de vertu, 19e eeuw;Sluitgewicht, engel, twee Japanse vaasjes en dolk in schede, [5]220 ...[more]
Diverse objects de vertu;o.a. Oosterse stempel, Duitsland steengoed miniatuur kannetje en zilveren
Diverse objects de vertu;o.a. Oosterse stempel, Duitsland steengoed miniatuur kannetje en zilveren naaldenkoker, [zkj]40 ...[more]
Vruchtenhouten hand dorser, 19e eeuw,Met oud Sothebys label, herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Groot formaat eikenhouten-koperen koffiemolen, 18e eeuw,de lade met bronzen beslag, h. 27 cm. [1]
Groot formaat eikenhouten-koperen koffiemolen, 18e eeuw,de lade met bronzen beslag, h. 27 cm. [1]150 ...[more]
Zakhorloge in zilveren kast (defecten) in horlogehouder, [2]60 ...[more]
Frankrijk, diverse singles en LP's, [ds]20 ...[more]
Diverse aandeleno.a. Rusische, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's
Diverse aandeleno.a. Rusische, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 , [map]30 ...[more]
Paar gietijzeren deurstops in vorm van St Bernard honden, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Paar messing appliques in Rococo stijlop houten wandplankje, herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Frankrijk, marmeren en komposiet pendulestel, 19e eeuwmet beeldengroep naar Moreau, [3]200 ...[more]
Italië, driedelig marmeren pendulestel, circa 1930met komposiet sculptuur van dame met hazewind
Italië, driedelig marmeren pendulestel, circa 1930met komposiet sculptuur van dame met hazewind hond, [3]90 ...[more]
Chroom tazza, Art Deco, op zwart marmeren voet, [1]120 ...[more]
Engeland, Sheffield pleet theepot op theelicht, suikerpot,melkkan.Hierbij een porseleinen theebus
Engeland, Sheffield pleet theepot op theelicht, suikerpot,melkkan.Hierbij een porseleinen theebus met zilveren (?) knop, [5]120 ...[more]
Verguld houten kleine console, houten ornament, paar koperen kraagkandelaren, [4]120 ...[more]
Paar verguld koperen penkandelaars, laat 19e eeuw, h. 44,5 cm. [2]0 ...[more]
Twee tinnen vazen,één als lampvoet, [2]0
Twee tinnen vazen,één als lampvoet, [2]0 ...[more]
Koperen hanglampje, Art Deco,met glazen pegels, l. 60 cm. [1]80 ...[more]
Paar koperen kerkkandelaren(gedemonteerd), [ds]200 ...[more]
Blauw geschilderd houten kapstok, 19e eeuw.versierd met bloem en bladmotieven. Met moderne
Blauw geschilderd houten kapstok, 19e eeuw.versierd met bloem en bladmotieven. Met moderne jashaken., 150 X 28 cm. 100 ...[more]
Verguld metalen kaarsenkroontje en drielichts kandelaar.De kroon met korenaren, de kandelaar met
Verguld metalen kaarsenkroontje en drielichts kandelaar.De kroon met korenaren, de kandelaar met druiventrossen, h. 42 en 48 cm. [2]80 ...[more]
Frankrijk, een set van vier verguld koperen wand appliques in Louis Seize stijl;elk met twee
Frankrijk, een paar verguld koperen wand appliques voor kaarsen, ca. 1900., h. 37 cm. [2]200
Frankrijk, een paar verguld koperen wand appliques voor kaarsen, ca. 1900., h. 37 cm. [2]200 ...[more]
Benen dominospel.Hierbij divers waaronder toneelkijker, drie stempels, [1+zkj]30 ...[more]
Twee vijzels met stamper,hierbij twee houten doosjes; tabac en thé, [6]150 ...[more]
Koffer met medische apparatuur, Anapol, Hochfrequenz Heilapparat, [1]60 ...[more]
Cavanaugh, koffer met differente handtasjesw.o. één van groen en één van rood lakleer, [9]200
Cavanaugh, koffer met differente handtasjesw.o. één van groen en één van rood lakleer, [9]200 ...[more]
Divers damast en textiel,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam
Divers damast en textiel,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 , [3 vds]80 ...[more]
Divers textiel,w.o. damasten tafellaken met servetten, [vds]60 ...[more]
Rotterdamse Lloyd, pet, twee veren hoedjes en divers pleet en zilver, [3 + zkj]100 ...[more]
Divers pleet,waaronder champagnekoeler, zeventien onderborden en dienschalen, [26]150 ...[more]
Twee tinnen klepkannen, theepotje en diversen, 19e/20e eeuw., [ds]200 ...[more]
3135 Los(e)/Seite