- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Albertus Verhoessen (1806-1881)Hen met kuikens (een paar), herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Pieter Gerardus van Os (1776-1839)In de stal, paneel, gesign. l.o., 9 x 12 cm. [1]500 ...[more]
Hollandse school, 17e eeuwSchepen voor een rotskust, 14,5 x 14 cm., paneel [1]600 ...[more]
Geo Poggenbeek (1853-1903)Stoomtrein onder een brug, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Europese school, ca. 1800Portret van een heer, doek, 75 x 63 cm. [1]1100 ...[more]
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Kinderen in de sneeuw bij een molen, doek, gesign. r.o., 57 x
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Kinderen in de sneeuw bij een molen, doek, gesign. r.o., 57 x 40 cm. [1]800 ...[more]
Franse school, 19e eeuw, met signatuur Martin 1827, paar schilderijen;Kustgezicht / Rivierlandschap,
Franse school, 19e eeuw, met signatuur Martin 1827, paar schilderijen;Kustgezicht / Rivierlandschap, tweemaal doek, 31 x 43 cm. [2]2200 ...[more]
Willem Maris (1844-1910Landschap met molen, doek, gesign. l.o, incl. restauratierapport door Peter
Willem Maris (1844-1910Landschap met molen, doek, gesign. l.o, incl. restauratierapport door Peter Willemse, 67 x 53 cm. [1]2500 ...[more]
Victor Pierre Huguet (1835-1902)Jongen bij paard drinkend in een beekje, herkomst: wijlen mevrouw
Franse school, 18e eeuwUitgestrekt landschap met figuren bij een rivier, doek, 50 x 70 cm. [1]800
Franse school, 18e eeuwUitgestrekt landschap met figuren bij een rivier, doek, 50 x 70 cm. [1]800 ...[more]
Hermanus Koekkoek (1815-1882)Reizigers op een pad bij huizen. Tentoonstelling: Pretoria Art
Hendrick Hulk (1842-1937)Schepen voor de kust / Schepen op een meer, tweemaal olieverf op doek,
Pierre Jean Fardon (1794-1858)Veldslag, paneel, gesign. r.o., 26 x 37 cm. [1]300 ...[more]
Gesigneerd D.K. Kok, 1768Gezicht op de Dam met het Stadhuis en de Waag, paneel, gesign. r.o., 20 x
Gesigneerd D.K. Kok, 1768Gezicht op de Dam met het Stadhuis en de Waag, paneel, gesign. r.o., 20 x 25 cm. [1]4500 ...[more]
Henriette Herminie Gudin (1825-1876)Schepen bij een ruïne voor de kust bij maanlicht, doek,
Henriette Herminie Gudin (1825-1876)Schepen bij een ruïne voor de kust bij maanlicht, doek, gesign. l.o., 31 x 39 cm. 400 ...[more]
Johannes Akkeringa (1861-1942)Chrysanten, doek, gesign. r.o., verso titel, datering 1931 en adres
Johannes Akkeringa (1861-1942)Chrysanten, doek, gesign. r.o., verso titel, datering 1931 en adres Eemwijkstraat 19, 56 x 70 cm. [1]1100 ...[more]
Cornelis Westerbeek (1844-1903)Herder met schapenkudde in heidelandschap, doek, 65 x 100 cm.,
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921)Paar schilderijen met afbeelding van een koe,
Louis Albert Roessingh (1873-1951)Heidelandschap, doek gesign. r.o., 30 x 34 cm. [1]400 ...[more]
Evert Pieters (1856-1932)Lezend meisje, board, niet ingelijst, gesign. r.o., 37 x 24 cm. [1]400
Evert Pieters (1856-1932)Lezend meisje, board, niet ingelijst, gesign. r.o., 37 x 24 cm. [1]400 ...[more]
Hendrik Valkenburg (1826-1896)De kraamkamer, paneel, gesign. met initialen r.o., 26 x 32 cm. [1]500
Hendrik Valkenburg (1826-1896)De kraamkamer, paneel, gesign. met initialen r.o., 26 x 32 cm. [1]500 ...[more]
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)Vissersvrouwen op het strand te Katwijk, board, gesign.
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)Vissersvrouwen op het strand te Katwijk, board, gesign. r.o., '24, 32 x 26 cm. [1]800 ...[more]
Claas Hendrik Meiners (1819-1894)Landschap met twee meisjes op een pad bij bomen, paneel, gesign.
Claas Hendrik Meiners (1819-1894)Landschap met twee meisjes op een pad bij bomen, paneel, gesign. l.o., 30 x 40 cm. [1]400 ...[more]
Nicolaas van der Waay (1855-1936)Weesmeisjes bij het ronde poortje, Burgerweeshuis Amsterdam,
Nicolaas van der Waay (1855-1936)Weesmeisjes bij het ronde poortje, Burgerweeshuis Amsterdam, aquarel, gesign. r.o., 62 x 44 cm. [1]1200 ...[more]
George Gillis van Haanen (1807-1879)Interieur met lezende man, paneel, verso gesign., 1836, 8 x 6,
George Gillis van Haanen (1807-1879)Interieur met lezende man, paneel, verso gesign., 1836, 8 x 6,5 cm. [1]200 ...[more]
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Gezicht op Noorden. Herkomst: Christie's Amsterdam, 27 april
Euphémie Muraton (1840-1914)Portret van een hond, doek, gesign. r.o., 47 x 38 cm. [1]500 ...[more]
Clara Buining-Bruins (1859-1922)Interieur met lezend meisje, doek, gesign. r.o., 57 x 45 cm. [1]400
Clara Buining-Bruins (1859-1922)Interieur met lezend meisje, doek, gesign. r.o., 57 x 45 cm. [1]400 ...[more]
Willem de Zwart (1862-1931)Stilleven met rozen, aquarel, gesign. r.o., 25 x 37 cm. [1]1200 ...[more]
Rudolf Jurriaan Stephanus Haak (1862-1897)Riviergezicht, doek, gesign. r.o., 100 x 150 cm. [1]400
Rudolf Jurriaan Stephanus Haak (1862-1897)Riviergezicht, doek, gesign. r.o., 100 x 150 cm. [1]400 ...[more]
Ernesto Levorati (19e/20e eeuw)De kleine Venetiaanse vissersjongen, herkomst: wijlen mevrouw
Herman Heijenbrock (1871-1948)IJmuiden, pastel, gesign. l.o., 65 x 86 cm. 1100 ...[more]
Evert Pieters (1856-1932)Man op paardenkar bij een boerderij, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 88
Evert Pieters (1856-1932)Man op paardenkar bij een boerderij, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 88 x 103 cm. [1]400 ...[more]
Willem Roelofs (1822-1897)Weide met koeien bij een boerderij, doek, gesign. r.o., 25 x 43 cm. [1]
Willem Roelofs (1822-1897)Weide met koeien bij een boerderij, doek, gesign. r.o., 25 x 43 cm. [1]1200 ...[more]
Martinus van Andringa (1864-1918)Pad bij en huis, doek, gesign. r.o., 90 x 81 cm. [1]500 ...[more]
Martinus van Andringa (1864-1918)Gezicht op een tuin, doek, gesign. l.o., '98, 60 x 41 cm. [1]400
Martinus van Andringa (1864-1918)Gezicht op een tuin, doek, gesign. l.o., '98, 60 x 41 cm. [1]400 ...[more]
Toegeschreven aan Martinus van Andringa (1864-1918)Vrouw bij een waterpomp naast een huis, doek,
Toegeschreven aan Martinus van Andringa (1864-1918)Vrouw bij een waterpomp naast een huis, doek, ongesign., 32,5 x 24,5 cm. [1]200 ...[more]
Herman Bogman Jr. (1890-1975)Bloemstilleven, aquarel, gesign. r.o., 48 x 34 cm. [1]400 ...[more]
Wim Bijmoer (geb. 1914)Het vertrek van een vissersboot in de haven van Marken. Hierbij een gouache
Corry Slager (1893-1927)Chrysanten, aquarel, ongesigneerd?, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-
Corry Slager (1893-1927)Chrysanten, aquarel, ongesigneerd?, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch, 40 x 30 cm. [1]400 ...[more]
Jacques G.L. van den Bogaert (1867-1950)Figuren op een bevroren vaart bij een molen en een toren,
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Man in roeiboot op een meer bij een rietkraag, maroufle, gesign.
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Man in roeiboot op een meer bij een rietkraag, maroufle, gesign. l.o., 30 x 44 cm. [1]500 ...[more]
Arnout Colnot (1887-1983)Polderlandschap bij de Voert, Bergen, maroufle, gesign . r.o., 30 x 52
Arnout Colnot (1887-1983)Polderlandschap bij de Voert, Bergen, maroufle, gesign . r.o., 30 x 52 cm. [1]500 ...[more]
Lizzy Ansingh (1875-1959)Het vlammetje, doek, gesign. r.o., 66 x 58 cm. [1]2500 ...[more]
Simon Maris (1873-1935)Portret van een vrouw, paneel, gesign. l.o., 13//12/'28, 29 x 23 cm. [1]800
Simon Maris (1873-1935)Portret van een vrouw, paneel, gesign. l.o., 13//12/'28, 29 x 23 cm. [1]800 ...[more]
Arnout Colnot (1887-1983)Duinlandschap, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 60 cm. [1]400
Arnout Colnot (1887-1983)Duinlandschap, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 60 cm. [1]400 ...[more]
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)Huis in de sneeuw, maroufle, gesign. met initialen r.o., 31
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)Huis in de sneeuw, maroufle, gesign. met initialen r.o., 31 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Toegeschreven aan Pierre Chapuis (1863-1942)Pastoor in een landschap / Zwerver in een landschap,
Willy Sluiter (1873-1949)Portret van drie kinderen, doek, gesign. r.b., 1920, 100 x 125 cm.,
Theodoor van Hoytema (1863-1917)Broedende kip, aquarel, gemonn. l.o., 34 x 52 cm. [1]200 ...[more]
Constant Artz (1870-1958)Eendenfamilie in het water, board, gesign. l.o., 23,5 x 18 cm. [1]400
Constant Artz (1870-1958)Eendenfamilie in het water, board, gesign. l.o., 23,5 x 18 cm. [1]400 ...[more]
Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898)Landschap met koeien aan de waterkant, paneel, gesign. r.o.,
Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898)Landschap met koeien aan de waterkant, paneel, gesign. r.o., 8,7 x 15,1 cm. [1]120 ...[more]
Egbert Rubertus Derk Schaap (1862-1939)'Eerste Lentedag', Villa Nova te Ankeveen, herkomst: wijlen
James Ensor (1860-1949)'Arlequin blessé'. Herkomst: ex. collectie Walter Bick, Ontario, Canada,
Willem van Leusden (1886-1974)De Grote Markt, Groningen, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 40 x 50
Willem van Leusden (1886-1974)De Grote Markt, Groningen, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]400 ...[more]
Franse school, 19e eeuwOriëntaalse vrouw met tamboerijn, 66,5 x 53,5 cm., doek [1]2000 ...[more]
Gerard Westermann (1880-1971)Tekenlessen in de tuin van de Rijksacademie te Amsterdam, paneel,
Gerard Westermann (1880-1971)Tekenlessen in de tuin van de Rijksacademie te Amsterdam, paneel, gesign. l.o., 30 x 50 cm. [1]500 ...[more]
Arie Johannes Zwart (1903-1981)Landschap bij Nieuwkoop, doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm [1]400
Arie Johannes Zwart (1903-1981)Landschap bij Nieuwkoop, doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm [1]400 ...[more]
Herbert Fiedler (1891-1962)Schaatsers in Laren, doek, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel M.L. de
3135 Los(e)/Seite