- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Mahoniehouten dienblad, 'butler tray',met opklapbare zijden. Op losse schraag, 77 x 59 en h. 85
Mahoniehouten dienblad, 'butler tray',met opklapbare zijden. Op losse schraag, 77 x 59 en h. 85 cm [2]120 ...[more]
Eikenhouten boekenmolen, Victoriaans, 2e helft 19e eeuw,op vier zwenkwieltjes, br. 50, h. 91 en d.
Eikenhouten boekenmolen, Victoriaans, 2e helft 19e eeuw,op vier zwenkwieltjes, br. 50, h. 91 en d. 50 cm [1]250 ...[more]
Achthoekige notenhouten bijzettafel, Art Deco,op holgebogen kolompoot. Met glasplaat (schilfer),
Achthoekige notenhouten bijzettafel, Art Deco,op holgebogen kolompoot. Met glasplaat (schilfer), diam. 60 en h. 60 cm [1]100 ...[more]
Wit gelakt aluminium tuinmeubel set.Eén ronde tafel en twee stoelen, diam. 80 en h. 67 cm [3]200
Wit gelakt aluminium tuinmeubel set.Eén ronde tafel en twee stoelen, diam. 80 en h. 67 cm [3]200 ...[more]
Eikenhouten campagne toilet, 19e eeuw,in de vorm van een kleine commode met houten knoppen. Aan de
Engeland, fijne kleine mahoniehouten tafelvitrine, ca. 1900,de voorzijde schuin naar binnen
Engeland, mahoniehouten 'bowfront' tafelvitrine, ca. 1900,fraai gebogen glazen ruit, twee zijden
Holland, tafelklok gesigneerd Jan Heimelinck, Amsteldam, 18e eeuw.Uurwerk uitgevoerd met gaand- en
Frankrijk, miniatuur skeletpendule, 1851gegraveerde platine, wit emaille cijffering, uurwerk
Frankrijk, miniatuur skelet pendule, 1851wit emaille cijffering, uurwerk uitgevoerd met gaandwerk,
Zwitserland, miniatuur Zappler klok, circa 1860,primitief gegraveerde wijzerplaat, één wijzer
Frankrijk, marmeren pendule in Louis XVI stijl,wit emaille wijzerplaat, uurwerk met gaand en
Frankrijk, palissander houten reisklok met wit emaille wijzerplaat, gesigneerd W. Promolis a
Frankrijk, palissander houten reisklok met marqueterie, wit emaille wijzerplaat (besch.), gesigneerd
Frankrijk, wit marmeren en vergulde bronzen pendule, Louis XVI,met wit emaille wijzerplaat,
Frankrijk, reiswekker, ca 1900.Verguld messing 'gorge' case. Verzilverde wijzerplaat. Uurwerk
Engeland, kleine tafelklok, zgn. 'bedroom timepiece', ges. William Carter, Southwark, ca. 1790;
Engeland, fraaie kleine tafelklok, ges. John Page, Ipswich, ca. 1760.Verzilverde messing wijzerplaat
Engeland, tafelklok gesigneerd Phillips Brothers, 31 Cockspur Street,18e/19e eeuw;Messing uurwerk
Engeland, tafelklok in de vorm van een lantaarnklok, 19e eeuw;Messing kast met gebruikmaking van
Verenigde Staten, mahoniehouten wandklok, door Birge & Fuller, 19e eeuw;uurwerk uitgevoerd met
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendule met gepatineerd bronzen sculptuur van de oppergod Zeus,
Frankrijk, consoleklok met Boulle techniek, ca. 1720,uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een bel.
Frankrijk, zwart marmeren pendule stel, ca. 1880, compleet met twee sier coupes. Deels floraal
Frankrijk, composiet met albasten pendule, 19e eeuw,met sculptuur van een herderin. Uurwerk met
Frankrijk, een zeldzame vuurvergulde en polychroom beschilderde bronzen 'Harlekijn' pendule,
Denemarken, miniatuur staande klok, 19e eeuw,messing wijzerplaat, ankergang, slingeruurwerk
Engeland, lantaarnklok, James II periode,ca. 1685;30 urig uurwerk, messing kast. Fraai gegraveerde
Weense regulateur gesigneerd Juventius Es Fia, Pesten. Ca. 1850;Fijne wit email wijzerplaat. Uurwerk
Friese staartklok, 19e eeuw,met beschilderde wijzerplaat, latoenkoperen cijferring en -hoekstukken
Friese staartklok, 19e eeuw,met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren, minuten en
Messing lantaarnklok, laat 18e eeuw, met vertinde cijferring. Met eikenhouten wandconsole, slinger
Friese/Groningse staartklok, 19e eeuw,met beschilderde panelen in de dubbele kap. De beschilderde
Staande horloge, eerste helft 18e eeuw,met messing wijzerplaat en verguld bronzen hoekstukken. Met
Engeland, staande klok, 19e eeuw,met mechaniek. Met messing wijzerplaat en aanduiding van uren,
Staand horloge, ca. 1760,de messing wijzerplaat met messing hoekstukken en vertinde cijferring.
Mahoniehouten bakbarometer, Louis XVI, ca. 1800,met verre églomisé panelen. Adres J.M. Pagani,
Mahoniehouten bakbarometer, Louis XVI, ca. 1800,met verre églomisé panelen. Adres J.M. Pagani, Groningen., h. 134 m. [1]300 ...[more]
Paar verguld houten fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met opengewerkte strik in de kapregel,
Twee rotan fauteuils, gemerkt: Trio Noordwolde Holland,hierbij driehoekvormige rotan salontafel
Twee rotan fauteuils, gemerkt: Trio Noordwolde Holland,hierbij driehoekvormige rotan salontafel met twee glazen bladen, [3]150 ...[more]
Engeland, mahoniehouten verstelbare officiersstoel, ca. 1930,met groen lederen gecapitonneerde
Groen gelakt smeedijzeren driezits tuinbankmet deels vergulde blad- en bloemmotieven (besch.), br.
Groen gelakt smeedijzeren driezits tuinbankmet deels vergulde blad- en bloemmotieven (besch.), br. 201, [1]800 ...[more]
Crème laqué houten stoel in Empire-stijl, 19e eeuw,met verguld gelakte elementen en witte stoffering, [1]80 ...[more]
Paar mahoniehouten bergères, Empire,met luipaardprint stoffering en extra kussentje, [2]1600
Paar mahoniehouten bergères, Empire,met luipaardprint stoffering en extra kussentje, [2]1600 ...[more]
Mahoniehouten bergère, Empire,met gestreepte velours stoffering, [1]1200 ...[more]
Mahoniehouten bergère, Empire,Jacob-stijl. Met gestoken leeuwenmaskers en klauwpoten. Met goudkleurige velours stoffering, [1]1600 ...[more]
Frankrijk, paar beukenhouten stoelen, Louis XIV-Régence,ieder met geriete zitting en leuning en
Frankrijk, paar beukenhouten stoelen, Louis XIV-Régence,ieder met geriete zitting en leuning en los bruin kunstlederen kussen, [2]400 ...[more]
Frankrijk, paar groen en verguld laqué beukenhouten fauteuils, Louis XV deuxieme epoque, rond
Frankrijk, set van zes notenhouten gondole stoelen, begin 19e eeuw,met zwanenhalzen in de rugleuning
Engeland, set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw,met geribde poten, herkomst: wijlen mevrouw
Mahoniehouten fauteuil, laat Empire,met verguld bronzen palmetten en gestreepte damasten stoffering,
Mahoniehouten fauteuil, Empire, vroeg 19e eeuw, gemerkt op achterregel 'Chapuis',met beige velours
Mahoniehouten fauteuil, Empire, vroeg 19e eeuw, gemerkt op achterregel 'Chapuis',met beige velours stoffering, [1]200 ...[more]
Set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw,met stijlen in de rugleuning. De zittingen bekleed
Set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw,met stijlen in de rugleuning. De zittingen bekleed met paardenhaar (rest.), [4]400 ...[more]
Paar iepenhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met geborduurde, gebloemde stoffering (
Paar iepenhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met geborduurde, gebloemde stoffering (rest.), [2]2000 ...[more]
Notenhouten krukje, 17e eeuw,op vier gedraaide, door regels verbonden, poten, br. 52, h. 55 en d. 35
Notenhouten krukje, 17e eeuw,op vier gedraaide, door regels verbonden, poten, br. 52, h. 55 en d. 35 cm [1]650 ...[more]
Bruin gebeitste beukenhouten tweezits vlinderbankje in Louis XV-stijl,met gestoken en opengewerkte
Paar grijs-groen gelakt beukenhouten fauteuils, Louis XVI,met tapisserie-bekleding, [2]5000
Paar grijs-groen gelakt beukenhouten fauteuils, Louis XVI,met tapisserie-bekleding, [2]5000 ...[more]
3135 Los(e)/Seite