- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
China, cloisonne vaas met lotus, ca. 1900,met olifanthengsels, samen met vier verschillende
China, cloisonne vaas met lotus, ca. 1900,met olifanthengsels, samen met vier verschillende wierookbranders, h. 24,5 cm [5]100 ...[more]
China, bronzen wierookbrander in de vorm van een kylin, 20e eeuw, het beest in liggende positie
China, koperlegering wierookbrander, modern,goudkleurig gepolijst , h. 10,7 cm [1]150 ...[more]
China, cloisonné dekselpotje, 20e eeuw,met draaiend deksel, ingelegd met pioenrozen en prunus op een
China, houten figuur van Budai en houten figuur van Shoulao, Qing dynastie,Budai gezeten met dikke
China, grote collectie houten standaards en deksels, 19e/20e eeuw, 600 ...[more]
China, houten beeldengroep van Zhen Wu, 19e eeuw,de Onsterfelijke gezeten op een hoge zetel, een
Diverse hardhouten standaards, sokkels en deksels voor porselein, 19e eeuw., [ds]300 ...[more]
Birma, een albasten Boeddha, 19e/20e eeuw,zittend in lotushouding (hersteld), h. 27 cm [1]150
Birma, een albasten Boeddha, 19e/20e eeuw,zittend in lotushouding (hersteld), h. 27 cm [1]150 ...[more]
Thailand, een bronzen Boeddha, 20e eeuw,zittend in lotushouding op troon, h. 29 cm [1]200 ...[more]
China, bronzen hu-vaas, mogelijk Han dynastie,bedekt met een groen patina, met deksel en twee masker
China, bronzen bianhu vaas, mogelijk Han dynastie,bedekt met een grijsgroen patina, met deksel,
China, bronzen zwaard, waarschijnlijk Han-dynastiemet groen patina en knop op de greep. Met
Bamboe penseelpot, Qing dynastie, 19e eeuw,met relief van landschappen. Met aankoopnota Blitz Antiek
China, gepatineerd koperen Guanyinstaand met geplooid gewaad, h. 48 cm. [1]200 ...[more]
China, wit jadeit ajour pendantin zilveren montering, gekeurd, 12 x 6,5 cm. [1]300 ...[more]
China, rechthoekig cinnabar lakwerk dekseldoosje, ca. 1900, de deksel gesneden met bloemenmand, de
China, rood lakwerk rond theedoosje, ca. 1900,gedecoreerd met een figuur in een rivierlandschap,
China, rood lakwerk rond theedoosje, ca. 1900,gedecoreerd met een figuur in een rivierlandschap, diam. 6 cm 200 ...[more]
China, wit en bruin geaderd jadeit koro, 20e eeuw,op driepoot, met twee oren, h. 7,5, br. 11,5 cm [
China, wit en bruin geaderd jadeit koro, 20e eeuw,op driepoot, met twee oren, h. 7,5, br. 11,5 cm [1]300 ...[more]
Groen jadeiet plaquette, 20e eeuw,met reliëf van archaïsche motieven, l. 21, br. 15 cm. [1]300
Groen jadeiet plaquette, 20e eeuw,met reliëf van archaïsche motieven, l. 21, br. 15 cm. [1]300 ...[more]
China, met zilver ingelegd bronzen kledinghaak, Eastern Han Dynastie (25–220 AD)met 'daigou'
China, met zilver ingelegd bronzen kledinghaak, Eastern Han Dynastie (25–220 AD)met 'daigou' dragonhoofd. , h. 11,7 cm. [1]700 ...[more]
China, bronzen wierookvat, 18e-19e eeuw,op ronde voet en met twee grepen, de onderzijde gegoten
China, jade snijstuk, in de vorm van een hoorn, met twee chilong draken in relief (barsten in de
China, jade snijstuk, in de vorm van een hoorn, met twee chilong draken in relief (barsten in de steen), l. 22,5 cm [1]200 ...[more]
Mongolie-Siberië, groen patina bronzen gordelhaak, 500 vChrin de vorm van een lopende tijger met
China, famille rose emaille kom, ca. 1740, de binnenzijde gedecoreerd met figurenpanelen op een
China, famille rose emaille dekseldoosje, 20e eeuw,in gebogen vorm en gedecoreerd met fazanten op
China, cloisonne tazza, 20e eeuw,ingelegd met patroon van pioenrozen, restauratie, h. 15,5 cm 80
China, cloisonne tazza, 20e eeuw,ingelegd met patroon van pioenrozen, restauratie, h. 15,5 cm 80 ...[more]
China, gestoken houten zittende Boeddha, 20ste eeuw,met fraaie oorbellen, robe en zittend op
China, gestoken houten zittende Boeddha, 20ste eeuw,met fraaie oorbellen, robe en zittend op lotustroon., h. 83 cm. [1]600 ...[more]
China, porseleinen sculptuur van Lohan, ca. 1900, h. 23 cm. [1]250 ...[more]
China, collectie cloisonne objecten, 19e eeuw,bestaande uit een paar bakjes, een paar schoteltjes,
China, famille rose Canton emaille gemonteerd bakje, 19e eeuw,in bloemvorm en gedecoreerd met een
China, twee cloisonne bronzen vazen, 19e eeuw,ingelegd met polychrome lotus (slijtage emailles),
China, drie bronzen wierookvaten, 19e-20e eeuw,een in yue-vorm, een op driepoot en een voor de
China, twee bronzen figuren van Luohan, Ming-dynastie,beide staande met gevouwen handen op een
China, jade archaïstische kan met deksel, 20e eeuw,gesneden met geometrische motieven en taotie
China, collectie jade ringen en gespen,bestaande uit twee boogschuttersringen, een tweedelige
China, collectie jade gordelhaken,vier gesneden als een chilong, twee met archaïstische motieven,
China, drie jade bi-discs,twee celadonkleurig in effen vorm, een crèmekleurig gesneden in reliëf (
China, eem jade bi-disc en een hanger,de disc gesneden met draken, de hanger met geometrische
China, collectie jade kralen en objecten,bestaande uit zeven diverse gesneden kralen, een hanger
China, jade penselenwasser,in archaïstische vorm, ingekerfd met karakters, herkomst: Collectie
China, jade penselenwasser,in archaïstische vorm, ingekerfd met karakters, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, l. 9,7 cm [1]150 ...[more]
China, vijf jade hangers,in de vorm van een vaas, vleermuis, bel, shou karakter, en een wit jade
China, collectie jade hangers,bestaande uit drie ronde opengewerkte hangers, twee in de vorm van een
China, collectie jade modellen van dieren,bestaande uit een stier, een paard, een draak, een
China, twee antiek bronzen handbijlen, h. 18 en 16 cm. [2]400 ...[more]
China, collectie jade modellen van vruchten,bestaande uit perziken, granaatappel en verschillende
China, benen en jade vliegenkwast, 19e eeuw,bestaande uit gesneden ronde jade kralen en benen
China, collectie jade en stenen armbanden,twee gesneden met draken, in verschillende kleuren en
China, collectie diverse objecten,waaronder een agaat vaasje, jade hangers, amber snijwerk en
China, collectie zegels,samen met drie jade vaasjes, een jade gesp en twee turquoise amuletten (
China, paar geborduurd stoffen tasjes, 19e/20e eeuw,geborduurd in gouddraad met perziken en
China, diverse bronzen objecten,waaronder een opiumgewicht, herkomst: Collection Cserno, Amsterdam, diam. 4 cm max. [5]40 ...[more]
China, ivoren model van de Hehe Erxian tweeling, 19e eeuw,gesneden met de rug naar elkaar toe (
China, cloisonne en houten ruyi scepter, 19e/20e eeuw,de gesneden houten scepter ingelegd met
China, metalen ruyi scepter, 19e/20e eeuw,gegoten in reliëf met draken, ingelegd met jade plaque van
China, houten figuur van Shoulao, 20e eeuw,gesneden uit een boomstronk (slijtage, haarlijnen),
China, spekstenen beeldengroep, 19e eeuw,bestaande uit Onsterfelijken naast een paviljoen op een
China, spekstenen model van Shoulao, 19e eeuw,met kalebasvormige fles in zijn ene, en stok in zijn
3135 Los(e)/Seite