- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
China, blauw-witte porseleinen schotel, Guangxu, met voorstelling jongetjes bij een tempel (
China, blauw-witte porseleinen schotel, Guangxu, met voorstelling jongetjes bij een tempel (bakfoutjes), diam. 29,5 cm 350 ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen borden, Kangxi,gedecoreerd met bloemen, gemerkt (een met haarlijn), diam. 26 cm [2]500 ...[more]
China, paar blauw-witte porseleinen kommen, Jiaqing, ca. 1800,gedecoreerd met insecten en bloemen (
China, blauw-witte porseleinen vaas en twee miniatuur vaasjes, 18e-19e eeuw, de vaas gedecoreerd met
China, poederblauw geglazuurde porseleinen olie- en azijnkannetje met deksels, 18e eeuw,de zijden
China, poederblauw geglazuurde porseleinen kom, 18e eeuw,de zijden verguld met pioenrozen in een
China, collectie poederblauw geglazuurd 'Hatcher cargo' porselein, laat 17e eeuw,bestaande uit een
China, blauw-wit porseleinen vaas, Kangxi,peervorm met hoge hals, gedecoreerd met Antiquiteiten,
China, twee blauw-wit porseleinen vaasjes, Kangxi,elk gedecoreerd met vogel op bloesemtak (een met
China, paar blauw-wit porseleinen kommetjes, begin 17e eeuw,elk aan de binnenzijde gedecoreerd met
China, zes blauw-wit en cafe-au-lait geglazuurde porseleinen koppen en schotels, 18e eeuw,de
China, collectie blauw-wit porseleinen koppen en schotels, Kangxi,bestaande uit een set van 12
China, blauw-witte Swatow schotel, Ming-dynastie, midden 17e eeuw, met decor van aapje en hert in
China, blauw-wit porseleinen soepterrine en deksel, Qianlong,de ronde zijden gedecoreerd met
China, blauw-wit porseleinen schotel, Qianlong,gedecoreerd met elegante dames en een jongen in een
China, blauw-wit porseleinen achtkantige schotel, Qianlong,de diepe schotel gedecoreerd met een
China, een set van drie blauw-witte porseleinen schaaltjes, Qianlong,gedecoreerd met dames in een
China, tien blauw wit porseleinen koppen en acht schotels, Qianlong,met decor van tulpen en bloemen,
China, tien blauw wit porseleinen koppen en acht schotels, Qianlong,met decor van tulpen en bloemen, [18]200 ...[more]
China, inktsteen en blanc-de-Chine inktpot, de steen in relief gedecoreerd met twee draken, de
China, blanc-de-Chine achtkantige inktpot, ca. 1800,de zijden gemodelleerd met gestileerde bloemen (bakfoutjes), diam. 10 cm [1]300 ...[more]
China, blanc-de-Chine penselenwasser, Kangxi,de baluster wasser gemodelleerd met bloeiende prunus (
China, twee paar blanc-de-Chine bekers, ca.1800,gemodelleerd met bloeiende prunus (twee beschadigd),
China, twee paar blanc-de-Chine bekers, ca.1800,gemodelleerd met bloeiende prunus (twee beschadigd), h. 6,2 cm (max.) [4]250 ...[more]
China, blanc-de-Chine figuur van Guandi 18e-19e eeuw, gemonteerd in latere bronzen kaarsenhouder,
China, blanc-de-Chine watersprenkelaar, 18e eeuw,met relief van prunus (tuit en onderrand met
China, blanc-de-Chine watersprenkelaar, 18e eeuw,met relief van prunus (tuit en onderrand met schilfertje), h. 6,5 cm [1]320 ...[more]
China, Yixing 'eekhoorn en druif' theepot met deksel, late Qing dynastie,de zijden gemodelleerd
China, wucai dekselpot met bronzen montering, 20e eeuw,gedecoreerd met bloemenpanelen, op bronzen
China, wucai porseleinen bord, 20e eeuw,gedecoreerd met gestileerde bloemen, met apocrief Yongzheng merk, diam. 17,5 cm [1]150 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen dienschaal, Qianlong,met decor van pagoda in rivierlandschap, l. 37
China, blauw-wit porseleinen dienschaal, Qianlong,met decor van pagoda in rivierlandschap, l. 37 cm [1]200 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen ronde dienschotel, Qianlong,met decor van pioenrozen (kleine randschilfers), diam. 33,9 cm [1]120 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen botervloot, deksel en schotel, ca. 1800,gedecoreerd met bloemen , l.
China, blauw-wit porseleinen botervloot, deksel en schotel, ca. 1800,gedecoreerd met bloemen , l. 15,4 cm [2]80 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotels, Qianlong,w.o. twee rechthoekige dienschaaltjes en twee
China, paar verte-Imari schotels, Qianlong,gedecoreerd met pioenroos en bamboe in ommuurde tuin,
China, collectie blauw-witte en Imari borden, voornamelijk 18e eeuw,bestaande uit een set van vier
China, blauw-witte porseleinen kalebasvormige vaas, 19e/20e eeuw,de onderste helft gedecoreerd met
China, blauw-wit porseleinen tuinzetel, mogelijk Republiek,gedecoreerd met rivierlandschap, met
China, blauw-witte porseleinen figuur van Budai, vroeg 20e eeuw, afgebeeld met kralenketting en
China, blauw-witte porseleinen figuur van Budai, vroeg 20e eeuw, afgebeeld met kralenketting en loshangende mantel, h. 20,5 cm [1]800 ...[more]
China, collectie divers porselein, 16e-17e eeuw en Qing dynastie,bestaande uit een Swatow schotel,
China, collectie blauw-wit porselein, 18e-20e eeuw,waaronder een paar florale borden, een paar
China, drie Imari borden, 18e eeuw, twee gedecoreerd met pioenen en bamboe en één met jardinière ,
China, twee blauw-witte en een famille rose porseleinen bord, 18e eeuw,de blauw-witte borden
China, twee famille rose borden, Qianlong,verschillend gedecoreerd met pioenrozen in een tuin (
China, drie famille rose theekommen, Qing dynastie,elk gedecoreerd met figuren (chips, haarlijn),
China, drie famille rose theekommen, Qing dynastie,elk gedecoreerd met figuren (chips, haarlijn), diam. 7,7 cm (max) [3]150 ...[more]
China, famille rose Pronk 'La Dame au Parasol' bord, 20e eeuw,gedecoreerd naar een ontwerp van
China, blauw-wit porseleinen theepot, 18e eeuw en melkkan, Qianlong, h. 13 cm. [2]200 ...[more]
China, vier koppen en zeven schoteltjes, 18e eeuw en blauw-wit porseleinen klapmutskom, Wanli(w.b.
China, vier koppen en zeven schoteltjes, 18e eeuw en blauw-wit porseleinen klapmutskom, Wanli(w.b. beschadigd), diam. 15 cm. [12]200 ...[more]
China, paar poederblauw porseleinen kopjes, 20e eeuw,gemerkt met zegelmerk Qianlong, h. 4 cm. [2]
China, paar poederblauw porseleinen kopjes, 20e eeuw,gemerkt met zegelmerk Qianlong, h. 4 cm. [2]200 ...[more]
China, Wucai porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van ruiter te paard. Gemerkt 6-
China, Wucai porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van ruiter te paard. Gemerkt 6-karaktermerk Ming, diam. 19 cm. [1]200 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van feniks, diam. 20 cm. [1]200
China, blauw-wit porseleinen bord in Ming stijl, 20e eeuw,met decor van feniks, diam. 20 cm. [1]200 ...[more]
China, porseleinen tonvormige tuinzetel, mogelijk vroeg Republiek,met famille verte decor en rode noppen, h. 45 cm. [1]150 ...[more]
China, twee Imari kommen, 18e eeuw,met decor van landschappen. Hierbij vier wit porseleinen kommen
China, paar Imari Pronk 'La Dame au Parasol' borden, 20e eeuw,gedecoreerd naar een ontwerp van
China, ijzerrood geglazuurde porseleinen stemcup, ca. 1900,met vergulde decoratie van bloemen en
China, ijzerrood geglazuurde porseleinen stemcup, ca. 1900,met vergulde decoratie van bloemen en zeskarakter merk, h. 13,9 cm [1]150 ...[more]
China, famille rose schotel, 20e eeuw,met decor van vogels tussen pioenrozen, met apocrief Yongzheng
China, famille rose schotel, 20e eeuw,met decor van vogels tussen pioenrozen, met apocrief Yongzheng merk , diam. 42,2 cm [1]200 ...[more]
China, famille rose wandvaas, 20e eeuw,gemodelleerd als twee Onsterfelijken, met tekst achterop:
China, paar Canton famille rose vazen, 19e eeuw,gedecoreerd met panelen met figuren en bloemen, op
3135 Los(e)/Seite