- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
China, collectie groen- en okergeglazuurde aardewerken vaasjes, voornamelijk Tang-Ming dynastie,
China, collectie sancai- en groengeglazuurde aardewerken objecten, voornamelijk Ming-dynastie,
China en Korea, collectie geglazuurde aardewerken en porseleinen vaasjes, voornamelijk Song-Ming-
China, witgeglazuurde vaas, mogelijk Ming-dynastie,met gelobde zijden en uitlopende hals met
China, collectie witgeglazuurde kommen, mogelijk Song-dynastie,bestaande uit twee grote kommen, twee
China, vijf witgeglazuurde schoteltjes, vermoedelijk Song-dynastie,een met geribde zijden en een
China, collectie celadon-geglazuurde kommen, vermoedelijk Song-dynastie,bestaande uit vijf celadon
China, turquoise geglazuurde jardinière, mogelijk Ming-dynastie,gevormd met maskergrepen (chips,
China, collectie porselein, 17e eeuw en later,bestaande uit twee blauwgeglazuurde gewichten, twee
Drie stuks porselein,w.o. Kangxi bordje (beschadigd), [3]80 ...[more]
China, vier blauw wit porseleinen roombordjes en drie borden, Qianlong(w.b. beschadigd), diam. 16,
China, vier blauw wit porseleinen roombordjes en drie borden, Qianlong(w.b. beschadigd), diam. 16,5 en 23 cm. [7]250 ...[more]
China, Yixing trekpotje, Qing dynastie,met relief van bloemen en vlinders, de greep als kylin, h. 10
China, Yixing trekpotje, Qing dynastie,met relief van bloemen en vlinders, de greep als kylin, h. 10 cm. [1]800 ...[more]
Kanton, porseleinen theepot, 19e eeuw, [1]180 ...[more]
China, Kanton, groot formaat porseleinen kom, 19e eeuw,met famille rose-verte decor in vakwerk,
China, Kanton, groot formaat porseleinen kom, 19e eeuw,met famille rose-verte decor in vakwerk, diam. 47 cm. [1]600 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen vaas, 20e eeuw,met draken als oor, h. 34 cm. [1]400 ...[more]
China, deels blanc-de-Chine vormstuk, Qing dynastie, mogelijk Kangxi;Monnik gezeten met bel in de
China, blanc de Chine vormstuk en paar vormstukken, 20e eeuw., 20-30 cm. [4]250 ...[more]
China, bronzen wijnkan in de vorm van een aap met perzik, 17e/18e eeuw,de aap zittend met zijn
China, driedelig bronzen wierookvat op standaard, 19e eeuw,de zijden met opengewerkte panelen met
China, bronzen 'bamboe' wierookbrander op standaard, Qing dynastie,het ronde vat op drie poten op
China, drie bronzen dierenfiguren, 19e eeuw,bestaande uit een penselenhouder in de vorm van een
China, bamboe ruyi scepter, 20e eeuw, gesneden als een tak met vingercitroenen, l. 24,5 cm [1]300
China, bamboe ruyi scepter, 20e eeuw, gesneden als een tak met vingercitroenen, l. 24,5 cm [1]300 ...[more]
China, hardhouten model van een vingercitroen, 19e-20e eeuw,natuurgetrouw gemodelleerd (minieme
China, hardhouten model van een vingercitroen, 19e-20e eeuw,natuurgetrouw gemodelleerd (minieme chipjes), b. 18 cm 0 ...[more]
China, jade opengewerkte plaquette, 19e/20e eeuw,gesneden met vogels en een hert temiddel van
China, vier celadon jade plaques, 19e/20e eeuw,drie opengewerkt, waaronder met shou-symbool, Shoulao
China, ivoren boogschuttersring en kraal, 19e-20e eeuw, diam. 3,1 cm (max) [2]0 ...[more]
China, jadeïet armband, 20e eeuw, niet getest, diam. 7,5 cm 0 ...[more]
China, groen Pekingglazen vaasje, 20e eeuw,op houten voetje, met apocrief Tongzhi merk, h. 6 cm 300
China, groen Pekingglazen vaasje, 20e eeuw,op houten voetje, met apocrief Tongzhi merk, h. 6 cm 300 ...[more]
China, celadon jade figuur van een jongen, Qing dynastie,met een hond aan zijn zijde en een ruyi
China, collectie celadon jade objecten, 20e eeuw,bestaande uit een model van een vis, een ovale
China, collectie jade en jadeite objecten, 20e eeuw, waaronder twee armbanden, twee opengewerkte
China, twaalf metalen munten, mogelijk deels Qing dynastie,, herkomst: collectie in Heidelberg,
China, twaalf metalen munten, mogelijk deels Qing dynastie,, herkomst: collectie in Heidelberg, Duitsland. 250 ...[more]
China, collectie celadon jade objecten, 20e eeuw,bestaande uit een zegel met aap, een congvormige
China, jade hanger van Boeddha, 20e eeuw,gezeten in dhyanasana op een lotustroon, achterzijde
China, jade hanger van Boeddha, 20e eeuw,gezeten in dhyanasana op een lotustroon, achterzijde doorboord, h. 4,8 cm [1]80 ...[more]
China, een jade en een agaat snijwerkje, 19e/20e eeuw,een jade snijwerk in de vorm van een perzik
China, twee Cantonese famille rose geëmailleerde schoteltjes en een snuifflesje voor de Europese
China, cloisonne 'draken' vaas, 19e/20e eeuw,de platte vaas gedecoreerd met draken en de vlammende
China, elf Cantonese geëmailleerde vierkante wijnkommetjes, 19e eeuw, negen gedecoreerd met Shou-
China, agaten vaasje, ca. 1900,gesneden met druivenranken, op houten standaard gesneden met
China, agaten vaasje, ca. 1900,gesneden met druivenranken, op houten standaard gesneden met lingzhi (chips), h. 9,4 cm [1]120 ...[more]
China, gekleurd spekstenen figuur van Guanyin, 19e eeuw,gezeten met een boekrol in haar hand en
China, bamboe penselenbeker, 19e/20e eeuw, in relief gesneden met een geleerde en een jongetje onder
China, 'zitan' houten penselenbeker, 19e/20e eeuw,in relief gesneden met een vleermuis en bamboe,
China, bamboe penselenbeker, modern,gesneden in reliëf met geleerden in een boslandschap (barsten), h. 29 cm [1]80 ...[more]
Korea, bamboe penselenbeker, 19e/20e eeuw,gesneden in reliëf met tijgers in een berglandschap, met
China, schildering op zijde, 20e eeuw,bloemenoogst, ingelijst achter glas, gesigneerd (beschadigingen) , h. 30,6 x b. 52 cm 200 ...[more]
China, rolschildering op papier, 20e eeuw, met doorlopend decor van een jachtscene (vlekken), h.
China, rolschildering op papier, 20e eeuw, met doorlopend decor van een jachtscene (vlekken), h. 21,8 x b. 245 cm 0 ...[more]
China, schilderingen op rijstpapier, 20e eeuw,met in totaal 9 schilderingen van diverse figuren (
China, twee schilderingen op mergpapier, 19e eeuw,de een met een afbeelding van een wevende vrouw,
China, bamboe penselenbeker, 19e-20e eeuw,gesneden met figuren in een berglandschap met pijnbomen,
China, een collectie van zes houten zegels en een inktsteen, 19e/20e eeuw,de inktsteen gemodellerd
China, twee buxushouten sculpturen, begin 20e eeuw,een in de vorm van Li Tieguai en de ander in de
China, twee geborduurd zijden stukken, 20e eeuw,samen met twee Zuidoost-Aziatische doeken (gebruikte
China en Japan, collectie bronzen objecten, 19e eeuw,bestaande uit twee boeddhistische leeuwen,
China, bronzen wierookbrander in de vorm van een bedelnap, 18e eeuw,met opstaande rand, diam. 23
China, bronzen wierookbrander in de vorm van een bedelnap, 18e eeuw,met opstaande rand, diam. 23 cm [1]500 ...[more]
China, twee bronzen vazen, Ming-Qing dynastie,een cilindervormige vaas gemodelleerd met figuren in
China, bronzen archaistische vaas, 18e eeuw,het lichaam gemodelleerd met golven, de lange hals met
3135 Los(e)/Seite