- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Nepal, vuurverguld bronzen sculptuur van Ganesha, 20ste eeuw.met atributen in de handen., h. 11,5
Nepal, vuurverguld bronzen sculptuur van Ganesha, 20ste eeuw.met atributen in de handen., h. 11,5 cm. [1]300 ...[more]
China, diverse aandelen en spaarplaatjes, [ds]100 ...[more]
Indonesië, snijwerk met voorstelling mythologische scene in hoogrelief., 38 x 50 cm. [1]80 ...[more]
China, beschilderd waaierontwerp, met voorstelling van notabelen in interieur, beschadigd, begin 19e
China, diverse houten sokkels, [ds]80 ...[more]
China, op zijde geschilderd landschap met tekst en zegels, ingelijst, 20e eeuw, 55 x 37 cm. [1]200
China, op zijde geschilderd landschap met tekst en zegels, ingelijst, 20e eeuw, 55 x 37 cm. [1]200 ...[more]
China, paar gietijzeren dierfiguren, ca. 1900;in de vorm van een os en een varken. Herkomst:
Twee drukrollen voor behang, [2]40
Twee drukrollen voor behang, [2]40 ...[more]
Plaatijzeren tafellamp in Art Deco stijlde kap van agaten plaquettes in loodzetting, h. 41 cm. [1]
Plaatijzeren tafellamp in Art Deco stijlde kap van agaten plaquettes in loodzetting, h. 41 cm. [1]100 ...[more]
Verguld bronzen wandapplique in Louis XVI stijl, l. 52 cm. [1]150 ...[more]
China, spekstenen groep, 19e eeuw,op losse houten voet, h. 15 cm. [2]200 ...[more]
Tiffany-stijl tafellamp, modern;gebronsd metalen voet met glas in lood kap met motief van zonnebloemen. , h. 61 cm. [1]120 ...[more]
Tiffany-stijl tafellamp;deels messing voet met glas in lood kap met decoratie van diverse bloemen., h. 70 cm. [1]120 ...[more]
Zwart gelakte rijtuiglantaarn, begin 20e eeuw, l. 50 cm. [1]80 ...[more]
Kristallen Inkstel op zwart laque onderstel, 19e eeuw,ingelegd met parelmoer, de potten met zilveren
Kristallen Inkstel op zwart laque onderstel, 19e eeuw,ingelegd met parelmoer, de potten met zilveren doppen, l. 24 cm. [1]100 ...[more]
Tinnen tabaksdoos in Empire stijlin vorm van sarcofaag, l. 17 cm. [1]60 ...[more]
Divers pleet bestekherkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam
Divers pleet bestekherkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980, [ds]60 ...[more]
Divers pleet,w.o. dienschalen dienschalen. Herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van
Schelpvormige pleet schaal, paar flessenbakken en twee drielichts kandelaars,tevens te gebruiken als
Schelpvormige pleet schaal, paar flessenbakken en twee drielichts kandelaars,tevens te gebruiken als éénlichts, [5]80 ...[more]
Fles Port'Quinta da Terra Feita 1925' Hierbij fles Madeira, 1896, [2]0 ...[more]
Engeland, pleet strooier, James Dixon & sons, ca. 1920;hierbij divers pleet w.o. tafelaansteker en
Engeland, pleet strooier, James Dixon & sons, ca. 1920;hierbij divers pleet w.o. tafelaansteker en suikerpot., [zkj]200 ...[more]
Vijf porseleinen pillendozen en flacon met zilveren dop, [zkj]80 ...[more]
Ek van Zanten (geb. 1933), bronzen relief;Vrouwlijk naakt voor een spiegel, 14 x 14 cm. [1]80
Ek van Zanten (geb. 1933), bronzen relief;Vrouwlijk naakt voor een spiegel, 14 x 14 cm. [1]80 ...[more]
Blauw geschilderd houten onderdeel van een schip,verweerd, h. ca. 285 cm. [1]200 ...[more]
Als hout gelakt metalen schemerlamp,kantig, met zwarte kap, 128 cm. [1]0 ...[more]
Ovale portretminiatuur op ivoor, [1]100 ...[more]
Klassieke gitaar door C. Swagemakers, gitaarbouwer.bouwjaar 1971, en genummerd 747. Compleet met
Klassieke gitaar door C. Swagemakers, gitaarbouwer.bouwjaar 1971, en genummerd 747. Compleet met gitaarkoffer., l. 99 cm. [2]120 ...[more]
Viool, gemerkt met label aan de binnenzijde, Marcus Stainer, 1647;incompleet. Hierbij een strijkstok
Kwart cello voor kinderen, 20e eeuw;voorzien van papieren label aan de binnenzijde 'Modell Chicago'., l. 100 cm. [1]200 ...[more]
Fraaie eikenhouten cello kist, 19e eeuw;met koperen sloten en scharnieren. De binnenzijde bekleed
Houten telraam met vogeltjes als telkralen., [1]50 ...[more]
Rood - en geel koperen doofpot en mahoniehouten theestoof met ketel, 19e eeuw., h. 37 -43 cm. [3]80
Rood - en geel koperen doofpot en mahoniehouten theestoof met ketel, 19e eeuw., h. 37 -43 cm. [3]80 ...[more]
Grote speculaasplank, 19e eeuw;met decoratie aan beide zijdes van man en vrouw. Herkomst: Bakkerij
Wit aardewerk dienblad met nikkelen montering, art deco, ca. 1930;, l. 55 cm. [1]60 ...[more]
Set decoratieve ijzeren vuurbokken, 19e eeuw;met blad ranken en wapenschild. In rococo stijl., h. 23
Set decoratieve ijzeren vuurbokken, 19e eeuw;met blad ranken en wapenschild. In rococo stijl., h. 23 cm, l. 39 cm. [2]200 ...[more]
Stel gietijzeren tafellampen met schildvormig front, 20e eeuw;elk op langwerpige getrapte voet.,
Stel gietijzeren tafellampen met schildvormig front, 20e eeuw;elk op langwerpige getrapte voet., h. 50 cm. [2]200 ...[more]
Ivoorkust, Senufo, houten masker in de vorm van een gestileerde vogel, vier vierkanten gaten in de
Guinea Bissau, Baga, polychroom beschilderd houten sculptuur van een vogelmet op de rug een slang
Sierra Leone, Mende, staand vrouwelijk voorouderfiguur met lichaamscarificaties en bruin-zwart en
Indonesië, gestoken houten gezeten mannelijk figuurin de stijl van voorouders uit de Molukken., h.
Indonesië, gestoken houten gezeten mannelijk figuurin de stijl van voorouders uit de Molukken., h. 101 cm. [1]200 ...[more]
Nigeria, bronzen sculptuur van een luipaard., l. 60 and h. 52 cm. [1]400 ...[more]
Mali, Dogon, houten beeldengroepvan de twee oervoorouders. Gezeten op een kruk en de man omarmd de
Java, twee vulkaanstenen Boeddha-hoofden., h. 31 and 35 cm. [2]200 ...[more]
Ivoorkust, Senufo, zittend vrouwfiguurmet kamvormige haardracht en handen op de bolle buik. Met
Ivoorkust, Senufo, zittend vrouwfiguurmet kamvormige haardracht en handen op de bolle buik. Met scarificaties., h. 115 cm. [1]600 ...[more]
Drie diverse objecten; een houten Ibo spiegel, een gegraveerde steen uit China en Zuid Amerika,
Drie diverse objecten; een houten Ibo spiegel, een gegraveerde steen uit China en Zuid Amerika, een staand terracotta figuur, [3]100 ...[more]
Ingelijste Tappa, Tonga-Fiji., [1]120 ...[more]
Java, beschilderd houten Wajang poppen theatermeubelen en twee wajang poppen.Hierbij twee Zuid
Guinee Bissau, Baga, twee gestoken houten opzetmaskers in de vorm van een gebogen slangmet wit,
Guinee Bissau, Baga masker, vogel met drie figuren op zijn rug., h. 80 cm. [1]150 ...[more]
Nigeria, handmasker in de vorm van een gestileerde vogel., h. 96 cm. [1]200 ...[more]
Nigeria, Nupe, rood aardewerk voorraadpotmet gegraveerde motieven en banden in relief., h. 56 cm. [
Nigeria, Nupe, rood aardewerk voorraadpotmet gegraveerde motieven en banden in relief., h. 56 cm. [1]120 ...[more]
Guinee Bissau, Baga, Nimba, schoudermaskerversierd met ingeslagen koperen noppen, h. 148 cm. [1]600
Guinee Bissau, Baga, Nimba, schoudermaskerversierd met ingeslagen koperen noppen, h. 148 cm. [1]600 ...[more]
Dogon, opzetmasker, satimbebekroond met gezeten vrouwfiguur. Met beschildering in wit pigment., h.
Dogon, opzetmasker, satimbebekroond met gezeten vrouwfiguur. Met beschildering in wit pigment., h. 100 cm. [1]200 ...[more]
Mali, Bamana, drie metalen beeldengroepenvan dubbele antilope-sculpturen, h. 33, 39 en 40 cm. [3]
Mali, Bamana, drie metalen beeldengroepenvan dubbele antilope-sculpturen, h. 33, 39 en 40 cm. [3]200 ...[more]
West Ghana, Nafana, groot maskermet gebogen horens en geschilderde patronen. Uit de collectie van
West Ghana, Nafana, groot maskermet gebogen horens en geschilderde patronen. Uit de collectie van Otto Schaap, h. 216 cm. [1]500 ...[more]
DRC, Boa, aangezichtsmasker, h. 48 cm. [1]200 ...[more]
Mali, Dogon trap, toga, met zittende vrouwfiguren en nommo's., h. 192 cm. [1]500 ...[more]
Mali, ijzeren sculptuur van paard en Yoruba, ijzeren altaarobject., l. 21 en h. 31 cm. [2]80
Mali, ijzeren sculptuur van paard en Yoruba, ijzeren altaarobject., l. 21 en h. 31 cm. [2]80 ...[more]
3135 Los(e)/Seite