- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Johan Polet (1894-1971)Liggend naakt, tekening, gesign. l.o., ´37, 62 x 95 [1]200 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Moeder en kind voor een huis in de sneeuw, houtskool en wit krijt,
Henri van Daalhoff (1867-1953)Moeder en kind voor een huis in de sneeuw, houtskool en wit krijt, gesign. l.o., 80 x 62 cm. [1]250 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Vrouw bij een poort (volgens annotatie op de achterzijde Samuel de
Dirk Koning (1888-1978)Zonder titel. Hierbij affiche van het Rode Kruis uit 1928., zeefdruk, niet
Salomon Garf (1879-1943)'De Magere Brug te Amsterdam', ets, gesign. in de plaat, 40 x 53 cm. [1]60
Salomon Garf (1879-1943)'De Magere Brug te Amsterdam', ets, gesign. in de plaat, 40 x 53 cm. [1]60 ...[more]
Diverse grafiek, begin 20e eeuw, [ds+1]200 ...[more]
Pedro Ribera (1867-1949)Petit souk, Tanger, board, gesign. r.o., 10 x 15 cm. [1]500 ...[more]
Gesigneerd W. WeissenbruchHuizen aan een vaart, doek, gesign. l.o., 30 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Emile Colinus (geb. 1884-1966)Het klooster St. Paul de Mausole in St. Rémy de Provence. Hier was
Emile Colinus (geb. 1884-1966)'Barques sur le Seine', herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Hans Engelman (1922-2000)Uiterwaarden bij Maurik, board, gesign. m.o., 50 x 60 cm. [1]100 ...[more]
Clementine van Lamsweerde (1924-2015)Badende vrouwen, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Teunis Ooms (1906-1982)Stilleven, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]100 ...[more]
Vier diverse grafische werken, 20e eeuw;Marius Bauer, Pieter Dupont en Aart van Dobbenburgh, [4]200
Vier diverse grafische werken, 20e eeuw;Marius Bauer, Pieter Dupont en Aart van Dobbenburgh, [4]200 ...[more]
Lou Loeber (1894-1983)Geranium, litho, gesign. l.o., niet ingelijst, 30 x 30 cm. [map]180 ...[more]
Lou Loeber (1894-1983)Zonnebloemen, litho, gesign. l.o., 30 x 30 cm. [1]180 ...[more]
Divers grafiek, tekeningen en schilderijen, 17e t/m 20e eeuw,herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Lou Loeber (1894-1983)Lezende II, linosnede, gesign. r.o., niet ingelijst, 5/75, 30 x 25 cm. [1]400
Lou Loeber (1894-1983)Lezende II, linosnede, gesign. r.o., niet ingelijst, 5/75, 30 x 25 cm. [1]400 ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o.Stilleven met boeken, maroufle, gesign. r.o., 14 x 18 cm. [1]80 ...[more]
Toegeschreven aan Otto Sohn-Rethel (1877-1949)Landschap, board, gesign. r.o., 1897, 33 x 25 cm. [1]
Toegeschreven aan Otto Sohn-Rethel (1877-1949)Landschap, board, gesign. r.o., 1897, 33 x 25 cm. [1]120 ...[more]
Chris Soer (1882-1962)Figuren in een park, board, ongesign., 14 x 22 cm. [1]100 ...[more]
Gesigneerd DasnoyTulpen in een vaas, board, gesign. l.o., 40 x 25 cm. [1]100 ...[more]
Francois Albert Mooy (1884-1968)Twee polderlandschappen, tweemaal doek, gesign. r.o., 15,5 x 25
Francois Albert Mooy (1884-1968)Twee polderlandschappen, tweemaal doek, gesign. r.o., 15,5 x 25 cm. [2]200 ...[more]
Gesigneerd J.H. van MastenbroekGezicht op een binnenhaven. Hierbij paneel, duinlandschap, paneel,
Jan Korthals (1916-1972)Huizen aan een gracht, aquarel, gesign. r.o., 27 x 34 cm. [1]100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwLandschap met korenschoven op een akker, paneel, 28 x 47 cm. [1]80
Hollandse school, 20e eeuwLandschap met korenschoven op een akker, paneel, 28 x 47 cm. [1]80 ...[more]
Willem Noordijk (1887-1970)Polderlandschap, board, gesign. l.o., 21 x 31 cm. [1]80 ...[more]
Willy Fleur (1999-1967)Stilleven, doek, gesign. l.b., 30 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Frederik Kasenda (1920-1950)Landschap Indonesië, doek, gesign. r.o., 30 x 37 cm. [1]120 ...[more]
Gesigneerd Willem MarisMelkende boer, aquarel en gouache, gesign. r.o., 20 x 29 cm. [1]120 ...[more]
Hendrik Cornelis Kranenburg (1817-1897)Gezicht op de Oude Schans met de Montelbaanstoren, doek,
Hendrik Cornelis Kranenburg (1817-1897)Gezicht op de Oude Schans met de Montelbaanstoren, doek, gesign. r.o., 60 x 90 cm. [1]100 ...[more]
Russische school, 20e eeuwMan zittend bij een meertje, doek, niet ingelijst, 53 x 65 cm. [1]200
Russische school, 20e eeuwMan zittend bij een meertje, doek, niet ingelijst, 53 x 65 cm. [1]200 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Boerderijbij Eemnes, inkt en aquarel, gesign. r.o., '71, 30 x 48 cm. [1]100
Jan Korthals (1916-1972)Boerderijbij Eemnes, inkt en aquarel, gesign. r.o., '71, 30 x 48 cm. [1]100 ...[more]
Johan Enthoven (1898-1956)Bloesemtakken, doek, gesign. l.o., 60 x 50 cm. [1]100 ...[more]
Indonesische school, 20e eeuw,Twee landschappen, tweemaal doek, 40 x 60 cm. [2]250 ...[more]
Wil van Leeuwen (1909-1994)Interieur met bloemen op een tafel, doek, gesign. r.o., 80 x 66 cm. [1]
Wil van Leeuwen (1909-1994)Interieur met bloemen op een tafel, doek, gesign. r.o., 80 x 66 cm. [1]200 ...[more]
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met hooiberg bij Oosterbeek, doek, niet ingelijst,
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met hooiberg bij Oosterbeek, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1]80 ...[more]
Johannes Christoffel van Reekum (1877-1943)Eenden, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Nascimbeni (20e eeuw)Italiaanse markt, doek, 60 x 80 cm. [1]200 ...[more]
Gerard Schäperkötter (1914-2006)Stilleven / Portret van een meisje/ Portret van een jongetje,
Theo Dobbelman (1906-1984)Zittende vrouw. Uit de collectie Otto Schaap, aquarel, gesign. r.o., '
Theo Dobbelman (1906-1984)Zittende vrouw. Uit de collectie Otto Schaap, aquarel, gesign. r.o., '54, 56 x 37 cm. [1]100 ...[more]
Carla Sirks Bijvanck (1904-1989)Portret van een man. Hierbij doek, stilleven., tweemaal doek, 60 x
Carla Sirks Bijvanck (1904-1989)Portret van een man. Hierbij doek, stilleven., tweemaal doek, 60 x 45 cm. en 54 x 46 cm. [2]80 ...[more]
Frieda Uzan (20e eeuw)Portret van een jongetje, doek, gesign. r.o., 40 x 33 cm. [1]100 ...[more]
Frans Everbag (1877-1947)Gezicht op de Leidsegracht bij de Herengracht, kleurenets, ongesign., 40
Frans Everbag (1877-1947)Gezicht op de Leidsegracht bij de Herengracht, kleurenets, ongesign., 40 x 50 cm. [1]200 ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)Schreewende kraai, houtsnede, gesign. r.o., 18 x 24 cm. [1]400 ...[more]
Joop Kropff (1892-1979)Bloemen in een vaas, board, gesign. l.o., 45 x 35 cm. [1]200 ...[more]
Charles Roelofsz (1897-1962)Lusten en lasten, doek, niet ingelijst, gemonn. r.o., 33 x 23 cm. [1]
Charles Roelofsz (1897-1962)Lusten en lasten, doek, niet ingelijst, gemonn. r.o., 33 x 23 cm. [1]100 ...[more]
Diverse schilderijen en grafiek, 18e t/m 20e eeuw, [ds]200 ...[more]
Dick Elffers (1910-1990)Bloemstilleven, doek, gesign., '39 60 x 50 cm. [1]120 ...[more]
Gerhard Altmann (1877-1940)Bloemstilleven, doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]200 ...[more]
J. Simon (20e eeuw)Havengezicht, doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1]100 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Bloemen voor een raam, board, gesign. r.o., '37, 14,5 x 19,5 cm. [1]100
Gérard Grassere (1915-1994)Bloemen voor een raam, board, gesign. r.o., '37, 14,5 x 19,5 cm. [1]100 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Figuren in een park, board, verso gesign., 28 x 20 cm. [1]100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwMelktijd, 45 x 60 cm., aquarel [1]80 ...[more]
T. Rothwell (actief ca. 1876)Landschap, aquarel, gesign. l.o., 1876, 32 x 42 cm. [1]200 ...[more]
Deense school, 20e eeuwKustgezicht, doek, 40 x 80 cm. [1]100 ...[more]
3135 Los(e)/Seite