- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Eikenhouten buffetkast, vroeg 20e eeuw,mogelijk Jac. van den Bosch, met lade en vier deuren, waarvan
Eikenhouten zitmeubel-boekenkast, vroeg 20e eeuw,het zitgedeelte met twee openslaande kleppen; het
Duitsland, vurenhouten kleermakers- of winkel tafel, ca. 1900,onder het blad een grote lade. Het
Teakhouten schakelboekenkast, naar Globe-Wernicke, in twee verdelingen. In het front vijf deuren,
China, bruin gebeitst hardhouten tafel,met gespijlde regel, 95 x 95 en h. 86 cm [1]300 ...[more]
Noordelijke Nederlanden, eikenhouten kist, 16e eeuw,met in het front zeven Gotische bewerkte
Mahoniehouten secrétaire en abattant, Empire,met lade, twee deuren en openslaande schrijfklep,
Mahoniehouten klepbureau in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,in twee verdelingen. De bovenkast met
Mahoniehouten boekenkastje, Biedermeier,met lade en twee deuren, ieder met ruit, br. 101, h. 153
Mahoniehouten boekenkastje, Biedermeier,met lade en twee deuren, ieder met ruit, br. 101, h. 153 en d. 37 cm [1]300 ...[more]
Eikenhouten commode, 19e eeuw,met vier laden, waarop latoenkoperen trekkers en geperst lederen
Rechthoekige gemarmerd grenenhouten uitschuiftafel in Louis XVI-stijl,met geschilderde tandlijst ,
Eikenhouten kist, 18e eeuw,met boldeksel. Gedateerd 1780, br. 118, h. 79 en d. 62 cm [1]700
Eikenhouten kist, 18e eeuw,met boldeksel. Gedateerd 1780, br. 118, h. 79 en d. 62 cm [1]700 ...[more]
Mahoniehouten chiffonnière, Biedermeier,met in de kap een lade, waaronder nog vijf laden, br.116, h.
Mahoniehouten chiffonnière, Biedermeier,met in de kap een lade, waaronder nog vijf laden, br.116, h. 162 en d. 51 cm [1]250 ...[more]
Korea, bruin gebeitst houten kast, in twee verdelingen. De bovenkast met vier laden en twee
China, houten bruidskastmet in het front een klep, waarin acht gestoken en opengewerkte panelen. Het
Indonesie, tempelpoort-deur, buitenmaat h. 204, br. 185, deuren elk h, 160, br 57 cm. [1]250
Indonesie, tempelpoort-deur, buitenmaat h. 204, br. 185, deuren elk h, 160, br 57 cm. [1]250 ...[more]
China, polychroom houten opiumbed, 19e eeuw,de geplooide wanden met geschilderde taferelen en
Bruin gebeitst eikenhouten tafelmet twee laden, 185 x 100 en h. 76 cm [1]400 ...[more]
Stalen groen geschilderde één-deurs doktersvitrine, ca. 1915,met gebogen fronten tussen drie
Zwart laqué plaatstalen werktafelmet houten blad en tussenblad, 130 x 80 en h. 91 cm [1]400
Zwart laqué plaatstalen werktafelmet houten blad en tussenblad, 130 x 80 en h. 91 cm [1]400 ...[more]
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw,met natuurstenen blad (besch.) Op ronde kolompoot met driesprant, diam. 96 en h. 74 cm [1]120 ...[more]
Hollandse beschilderde grenenhouten kast, 18e eeuw,met vier deuren, br. 121, h. 154 en d. 57 cm [1]
Hollandse beschilderde grenenhouten kast, 18e eeuw,met vier deuren, br. 121, h. 154 en d. 57 cm [1]400 ...[more]
Eiken- en teakhouten secretaire à abattant, vroeg 19e eeuw,met in de kap een lade waaronder een
Eikenhouten commode, 19e eeuw,in het front vier laden, br. 93, h. 90 en d. 48 cm [1]150 ...[more]
Noord-Frankrijk, eikenhouten commode, 18e eeuw,in het front drie laden waarop gestoken lijstwerk.
Wit gelakte eikenhouten commode, Louis XVI, laat 18e eeuw,met groen/grijs marmeren blad. In het
Notenhouten Drentse kast, 18e eeuw,met onder de rechte kap twee deuren. In de voet een lade. Op
Fijnhouten en parelmoeren achtkantige oosterse bijzettafel, 48 x 48 en h. 54 cm [1]100 ...[more]
Mahoniehouten penantkast in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,in het front twee laden en twee jaloeziedeuren
Mahoniehouten haardscherm, 19e eeuw,met op de kapregel voluutvormige ornamenten. Het stoffen
Vruchtenhouten driehoekige bijzettafel,op drie taps toelopende poten, br. 72, h. 41 en d. 40 cm [1]
Vruchtenhouten driehoekige bijzettafel,op drie taps toelopende poten, br. 72, h. 41 en d. 40 cm [1]80 ...[more]
Eikenhouten kastje, Renaissance,met deur, lade en twee gezwarte halve kolommen. Op gezwarte
China, drie differente hardhouten plantentafels.Eén met marmeren blad, h. 91 cm; h. 51 cm; h. 45
China, drie differente hardhouten plantentafels.Eén met marmeren blad, h. 91 cm; h. 51 cm; h. 45 cm [3]600 ...[more]
Notenhouten commode in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met marmeren 'breche d'alep' blad en drie laden.
Italië, notenhouten torchère, 19e eeuw, met gestoken mascaron, -acanthusbladeren en -voluten, h. 116
Italië, notenhouten torchère, 19e eeuw, met gestoken mascaron, -acanthusbladeren en -voluten, h. 116 cm [1]500 ...[more]
Engeland, wit gelakte gietijzeren paraplustandaard, ca. 1870,met afneembare lekbak. Sheffield, Edwin
Noten- en notenwortelhouten hangvitrinekast,in de gebogen kap een snijstuk waaronder een deur met
Mahoniehouten ronde klaptafel, 19e eeuw,op gedraaide kolompoot met driesprant, herkomst: wijlen
China, bruin gebeitst houten plantentafel, ca. 1930,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Verguld beukenhouten rechthoekige salontafel in Louis XVI-stijl,met spiegelblad, herkomst: wijlen
Eikenhouten hangvitrine, Art Deco,met twee glazen schuifdeuren., br. 50, h. 77 en d. 25 cm [1]200
Eikenhouten hangvitrine, Art Deco,met twee glazen schuifdeuren., br. 50, h. 77 en d. 25 cm [1]200 ...[more]
Palissanderhouten paraplubak, Amsterdamse School,met coromandelhouten elementen, br. 42, h. 38 en d.
Palissanderhouten paraplubak, Amsterdamse School,met coromandelhouten elementen, br. 42, h. 38 en d. 28 cm [1]300 ...[more]
Mahoniehouten etagère-tafeltje, 19e eeuw, 38 x 38 en h. 74 cm [1]400 ...[more]
Mahoniehouten afneembaar dienblad,op opklapbaar onderstel, 88 x 72 en h. 46 cm [1]80 ...[more]
Engeland, mahoniehouten lectuurstandaard, 'canterbury', 19e eeuw,met lade en messing voetjes, br.
Engeland, mahoniehouten lectuurstandaard, 'canterbury', 19e eeuw,met lade en messing voetjes, br. 51, h. 53 en d. 37 cm [1]900 ...[more]
Mahoniehouten tafelvitrine in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met openslaande klep. Het geheel versierd
Achthoekig 'pietra dura' ingelegd marmeren tafelblad.Vaas met bloemen. Op houten onderstel met
Achthoekig 'pietra dura' ingelegd marmeren tafelblad.Vaas met bloemen. Op houten onderstel met driesprant, diam. 86 en h. 54 cm [1]300 ...[more]
Elegant eikenhouten tafelkabinetje, zgn. 'cartonier', in LXV-stijl, 19e eeuw,aan de zijkanten
China, bruin gebeitst houten kastje,met hekwerk, open vakwerk, lade, deurtje en vier schuifdeuren,
Mahoniehouten theetafel in Queen Anne-stijl, 19e eeuw.Het gecontourneerde blad deels opklapbaar,
Engeland, mahoniehouten tafeltje, 19e eeuw,met opklapbare zijbladen en lade. De vier gedraaide poten
Verchroomd stalen staande kapstok, Art Deco,draaibaar. Met verlichting (glazen bol ontbreekt). Eén
Verchroomd stalen staande kapstok, Art Deco,draaibaar. Met verlichting (glazen bol ontbreekt). Eén arm defect, h. 203 cm 200 ...[more]
Beschilderd bedsteebankje, 19e eeuw, br. 88, h. 40 en d. 29 cm [1]200 ...[more]
Mahoniehouten schrijfbureautje in Louis XVI-stijl,met opzet waarin zes laden en twee deuren. Het
3135 Los(e)/Seite