- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Jan van der Linde (1864-1945)Dorpsgezicht, maroufle, gesign. l.o., 22 x 23 cm. [1]200 ...[more]
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad, 67 x 60 cm., doek, gesign. l.o. [1]200
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad, 67 x 60 cm., doek, gesign. l.o. [1]200 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Landschap met witte hooimijten, board, resten signatuur r.o., 25 x 35 cm.
Gérard Grassere (1915-1994)Landschap met witte hooimijten, board, resten signatuur r.o., 25 x 35 cm. [1]80 ...[more]
Gesigneerd de Jong 1810Schepen op een meer, paneel, 19 x 22 cm. [1]50 ...[more]
Frits Pieters (20e eeuw)Vrouwen bij een wasplaats, doek, 60 x 80 cm. [1]100 ...[more]
André Zentveld (geb. 1933)Lezende vrouw, gouache, gesign., 30 x 22 cm. [1]40 ...[more]
Jan Knikker (1889-1957)Gezicht op Hazerswoude, doek, gesign. r.o., 52 x 90 cm. [1]200 ...[more]
Herman Bieling (1887-1964)Ontwerp voor een monument aan de Maas, aquarel, ongesign., 55 x 45 cm. [
Herman Bieling (1887-1964)Ontwerp voor een monument aan de Maas, aquarel, ongesign., 55 x 45 cm. [1]100 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Straatje in Noord-Afrika, gouache, gesign. l.o., 23 x 17 cm. [1]100 ...[more]
Anton Pieck (1895-1987)Ets. Hierbij diverse tekeningen, 20e eeuw, [map]100 ...[more]
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee, 20 x 25 cm., paneel,
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee, 20 x 25 cm., paneel, ongesign. [1]600 ...[more]
Jan Grégoire (1887-1960)Bloemstilleven, board, gesign. l.o., 57 x 47 cm. [1]250 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwBordeelscène, aquarel en gouache, 18 x 24 cm. [1]50 ...[more]
Maria van Hoogstraten (1895-1979)Kustgezicht Zuid-Frankrijk, board, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]
Maria van Hoogstraten (1895-1979)Kustgezicht Zuid-Frankrijk, board, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]120 ...[more]
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven, 50 x 40 cm., doek, gesign. r.o. [1]100 ...[more]
Max Raedecker (1914-1987)Kustgezicht. Hierbij ongesigneerd, gouache, zeegezicht, 30 x 45 cm.,
Max Raedecker (1914-1987)Kustgezicht. Hierbij ongesigneerd, gouache, zeegezicht, 30 x 45 cm., aquarel en gouache, gesign. [2]120 ...[more]
Hollandse school, ca. 1925Gezicht op de watertoren aan de Amstel gezien vanaf de (huidige) Rijnstraat., doek, 30 x 42 cm. [1]120 ...[more]
Anton Smeerdijk (1885-1965)Stilleven, doek, gesign., 45 x 45 cm. [1]150 ...[more]
Tom Lenders (1942-2019)Stilleven, board, verso gesign., 60 x 80 cm. [1]50 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Pierrot, board, gesign. r.o., '42, 40 x 35 cm. [1]100 ...[more]
Toegeschreven aan Paul de Longpré (1855-1911)Bloemstilleven, doek, 90 x 60 cm. [1]1000 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwBloemstilleven, board, 55 x 64 cm. [1]40 ...[more]
Herman Bieling (1887-1964)Zelfportret, ets, gesign. r.o., '19/'20, 25 x 19 cm. [1]120 ...[more]
Kiki Lamers (geb. 1964)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Bloom Gallery,
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. herkomst: Galerie Parade,
Reinier Lucassen (geb. 1939)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie
Toon Verhoef (geb. 1946)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Galerie Onrust, 2002,
Fons Haagmans (geb. 1948)Nachtegalen. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Art & Project, doek,
Daniel Pitnin (geb. 1977)'Stage III’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Grim Gallery,
Antonio Saura (1930-1998)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Nouvelles
Reinier Lucassen (geb. 1939)'Idol noir’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Espace,
Nobuyoshi Araki (geb. 1940)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap, iris print, verso gesign., 20
Nobuyoshi Araki (geb. 1940)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap, iris print, verso gesign., 20 x 28 cm. [1]500 ...[more]
Michael Kirkham (geb. 1971)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Onrust,
Alain Uglow (1941-2011). Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Galerie Onrust,
Jurriaan Molenaar (geb. 1968)'Studio II’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Livingstone
Ricardo Brey (geb. 1955)'Black Stone’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Lumen Travo
Thomas Huber (geb. 1955)'Wandbemalung'(Theater Bühnenprkspekt aufgemalt). Uit de collectie Otto
Ricardo Brey (geb. 1955)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap, gemengde techniek op papier,
Fons Haagmans (geb. 1948)‘Vetkuif’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Onrust,
Thomas Huber (geb. 1955)'La Reserve'(Würfelraum). Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Galerie
Henk Visch (geb. 1950)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: geschenk van de
Paul Andriesse (geb. 1955)Portret van Erik Andriesse, oktober 1985. Uit de collectie van Otto
Robert Zandvliet (geb. 1970)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie
Rik Smits (geb. 1982)'The Meretta East Side Hotel’. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst:
Raquel Maulwurf (geb. 1975)'Burning XIV’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Livingstone
Veron Urdarianu (geb. 1951)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Livingstone
Alain Uglow (1941-2011)Interval. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst Galerie Onrust,
Jürgen Partenheimer (geb. 1947)‘Adoni’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie
Adam Colton (geb. 1957)'Mojo nr. 5’. Uit de collectie van Otto Schaap, gietijzeren sculptuur (twee
Adam Colton (geb. 1957)'Mojo nr. 5’. Uit de collectie van Otto Schaap, gietijzeren sculptuur (twee delen), 85 x 5 x 9 cm. [1]600 ...[more]
Jan de Hamer (1934-2019)Huizen aan de Keizersgracht. Uit de collectie van Otto Schaap., doek,
Jan de Hamer (1934-2019)Huizen aan de Keizersgracht. Uit de collectie van Otto Schaap., doek, gesign. m.o., 1984, 48 x 58 cm. [1]200 ...[more]
Laura Hospes (geb. 1994)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Kahmann Gallery,
Emil Müller (geb. 1934)Eintwurf nr. 2351 bild nr. 573. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst:
Peer Veneman (geb. 1952)‘Lecbe’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: the Living Room,
Kristina Alisauskaite (geb. 1984)‘Survived’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Livingstone
Andrei Roiter (geb. 1960)'Colombus-detective’. Uit de collectie Otto Schaap, inkt en aquarel, niet
Fons Haagmans (geb. 1948)'Uiensoep, wijn en stokbrood II’. Uit de collectie van Otto Schaap.
3135 Los(e)/Seite