- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Belouds bidkleed, 171 x 91 cm [1]200
Belouds bidkleed, 171 x 91 cm [1]200 ...[more]
Lizgi Moghan kleed, 103 x 87 cm [1]100 ...[more]
Perzisch zijden kleed, 156 x 91 cm [1]400 ...[more]
Sumack kleed, 175 x 120 cm [1]500
Sumack kleed, 175 x 120 cm [1]500 ...[more]
Ersari pendjerelik, 41 x 127 cm [1]120 ...[more]
Kelim kleed, 275 x 158 cm [1]500
Kelim kleed, 275 x 158 cm [1]500 ...[more]
Chinees zijden kleedmet hereker motieven, 93 x 63 cm [1]500 ...[more]
Nadjafabad kleed, 418 x 295 cm [1]700 ...[more]
Belouds bidkleed, 150 x 91 cm [1]40
Belouds bidkleed, 150 x 91 cm [1]40 ...[more]
Heriz Gorawan kleed, 410 x 315 cm [1]500 ...[more]
Zweedse kelim kleed, 241 x 166 cm [1]200 ...[more]
Yalameh kleed, 290 x 210 cm [1]500
Yalameh kleed, 290 x 210 cm [1]500 ...[more]
Twee Perzische kussens, [2]100
Twee Perzische kussens, [2]100 ...[more]
Afshar kleed, 225 x 175 cm [1]400
Afshar kleed, 225 x 175 cm [1]400 ...[more]
Kelim kleed, 292 x 186 cm [1]200
Kelim kleed, 292 x 186 cm [1]200 ...[more]
MafrashHerkomst: uit de collectie van een interior decorator, [1]80 ...[more]
Frankrijk, Aubusson wandkleed, 185 x 120 cm. [1]600 ...[more]
Sumack kleed, 338 x 220 cm [1]700
Sumack kleed, 338 x 220 cm [1]700 ...[more]
Oosters zijden kleed, 181 x 125 cm [1]250 ...[more]
Senneh kleed, 165 x 116 cm [1]50
Senneh kleed, 165 x 116 cm [1]50 ...[more]
Kaukasis kleed, 196 x 130 cm [1]400
Kaukasis kleed, 196 x 130 cm [1]400 ...[more]
Heriz kleed, 310 x 241 cm [1]500
Heriz kleed, 310 x 241 cm [1]500 ...[more]
Kaukasis kleed, 263 x 109 cm [1]400
Kaukasis kleed, 263 x 109 cm [1]400 ...[more]
Herake kleed, 305 x 197 cm [1]300
Herake kleed, 305 x 197 cm [1]300 ...[more]
Antiek Kazak kleed, 317 x 180 cm [1]900 ...[more]
Bakhteyari kleed, 435 x 224 cm [1]600 ...[more]
Isfahan, Ahmad kleed,ca. 1920, 200 x 144 cm [1]2000 ...[more]
Deventer kleed, 520 x 330 cm [1]100
Deventer kleed, 520 x 330 cm [1]100 ...[more]
Zijden Ghoum kleed, 155 x 108 cm [1]700 ...[more]
Chinees zijden kleed, 305 x 241 cm [1]1800 ...[more]
Antiek Heriz kleed, 365 x 263 cm [1]3200 ...[more]
Yamoud kleed, 286 x 161 cm [1]1600
Yamoud kleed, 286 x 161 cm [1]1600 ...[more]
Kelim kleed, 276 x 153 cm [1]500
Kelim kleed, 276 x 153 cm [1]500 ...[more]
Qum zijden kleed, 153 x 103 cm [1]800 ...[more]
Ziegler kleed, 290 x 378 cm. [1]1000
Ziegler kleed, 290 x 378 cm. [1]1000 ...[more]
Hereke zijden kleed, 92 x 62 cm 600
Hereke zijden kleed, 92 x 62 cm 600 ...[more]
Karabach kleed, 287 x 111 cm [1]600
Karabach kleed, 287 x 111 cm [1]600 ...[more]
Qum zijden kleed, 151 x 104 cm [1]800 ...[more]
Kazak kleedgesigneerd 1917, 288 x 147 cm [1]850 ...[more]
Qum zijden kleed, 152 x 103 cm [1]800 ...[more]
Tabriz kleed (sleets), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam
Tabriz kleed (sleets), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 , 341 x 249 cm [1]150 ...[more]
Hamadan kleedHerkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 ,
Hamadan kleedHerkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 , 291 x 193 cm [1]500 ...[more]
Kazak kleed, 148 x 105 cm [1]150
Kazak kleed, 148 x 105 cm [1]150 ...[more]
Zijden bidkleed , 163 x 117 cm [1]200 ...[more]
Oezbekistan, paardendeken, 130 x 110 cm. [1]60
Rechthoekige spiegel in gezwarte en verguld houten lijst, 19e eeuw,met robbellijstwerk en achantusbladeren, 109 x 95 cm [1]1200 ...[more]
Damspiegel in verguld en gestoken houten lijst, 19e eeuw,met kabel- en parelranden, herkomst: wijlen
Rechthoekige piegel in gestoken vruchtenhouten lijst in Rococo stijl, 19e eeuw,met acanthusbladeren,
Rechthoekige spiegel in vruchtenhouten lijst in Empire-stijl, 19e eeuw,Het geheel versierd met
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst, 18e eeuw,de opengewerkte kuif met
Eikenhouten staande schemerlamp, Amsterdamse School,met beige kap, diam. 62 en h. 174 cm [1]150
Eikenhouten staande schemerlamp, Amsterdamse School,met beige kap, diam. 62 en h. 174 cm [1]150 ...[more]
Verguld bronzen en messing zeslichts kroonmet kristallen pegels, diam. 48 en h. 66 cm [1]180
Verguld bronzen en messing zeslichts kroonmet kristallen pegels, diam. 48 en h. 66 cm [1]180 ...[more]
Rechthoekige spiegel in cremekleurig en verguld houten lijst, 19e eeuw,met kabel- en parelranden, 98
Rechthoekige spiegel in cremekleurig en verguld houten lijst, 19e eeuw,met kabel- en parelranden, 98 x 56 cm [1]250 ...[more]
Staande koperen schemerlampmet florale motieven (geen kap), h. 125 cm [1]150 ...[more]
Verguld bronzen en messing zeslichts zakkroon en twee -wandlustersmet kristallen prisma's, diam.
Verguld bronzen en messing zeslichts zakkroon en twee -wandlustersmet kristallen prisma's, diam. 42 en h. 61 cm; h. 43 cm [3]250 ...[more]
Staande messing en bronzen schemerlamp, Art Nouveau, h. 135 cm [1]200 ...[more]
Rechthoekige spiegel in wit en verguld gelakt houten lijst, Hollands Empire, ca. 1825,met leeuwenmaskers, h. 136 en br. 53 cm [1]1200 ...[more]
Ovale gefacetteerde Venetiaanse spiegelmet kuif, h. 125 en br. 75 cm [1]500 ...[more]
3135 Los(e)/Seite