- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Hellebaard, 20st eeuw., h. 221 cm. [1]120 ...[more]
Drie vogelkooitjesmet inhoud., h. 79 en diam. 30 cm. [3]150 ...[more]
China, kantig verguld lakwerk dekseldoos, ca. 1930met beschildering van figuren in landschap.
China, bronzen vaas en wandbord, 20e eeuw.De vaas met ringen als oor en archaische motieven.
China, bronzen vaas en wandbord, 20e eeuw.De vaas met ringen als oor en archaische motieven. Gemerkt, h. 23, diam. 24 cm. [2]100 ...[more]
Marmeren sculptuur van een liggende olifant, h. 27, l. 33 cm. [1]200 ...[more]
Houten boomstronk , h. ca. 214 cm. [1]200 ...[more]
Onbekende kunstenaar, goudgekleurd sculptuur;Het Muiderslot, [1]100 ...[more]
Textilia, Turkije, vier geborduurde doeken en een doek wit met goud- en zilverdraad, [5]100
Textilia, Turkije, vier geborduurde doeken en een doek wit met goud- en zilverdraad, [5]100 ...[more]
Azië, diverse metalen objecten,herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [ds]300 ...[more]
Collectie roodkoperen puddingvormen, [ds]100 ...[more]
Tinnen en zwart gelakt tinnen kraantjeskan.Hierbij divers tin, [2 + ds]100 ...[more]
Paarden bit,met zweep, [4]60
Paarden bit,met zweep, [4]60 ...[more]
Groen gepatineerd bronzen beeld van geabstraheerd anthropomorf figuur., h. 66 cm. [1]600 ...[more]
Bronzen abstract sculptuur, b. 31 cm. [1]100 ...[more]
Kunststof bol met terugkerend patroon van vissen. Gemerkt MCE 1940. Kopie naar de beukenhouten bol
Kunststof bol met terugkerend patroon van vissen. Gemerkt MCE 1940. Kopie naar de beukenhouten bol door M.C. Escher., diam. 14 cm. [1]80 ...[more]
Groen gepatineerde bronzen buste van een vrouw.Gesigneerd en genummerd, h. 36,5 cm. [1]800 ...[more]
Rood gelakte mobile, b, ca 145 cm. [1]60 ...[more]
Geabstraheerde mannelijke torso in geel koperlegering., h. 46,5 cm. [1]800 ...[more]
Bronzen sculptuurgeabstraheerde vrouwfiguur, h. 56 cm. [1]800 ...[more]
Gipsen abstract dubbel vrouwfiguur, h. 48,5 cm. [1]200 ...[more]
Gipsen abstract sculptuur op wit gelakt houten sokkel., h. 102 beeld, sokkel h. 67 cm. [2]400
Gipsen abstract sculptuur op wit gelakt houten sokkel., h. 102 beeld, sokkel h. 67 cm. [2]400 ...[more]
Marokko, steengoed dekselvaas met opgelegde metalen patronen,hierbij metalen schenkkan, [2]200
Marokko, steengoed dekselvaas met opgelegde metalen patronen,hierbij metalen schenkkan, [2]200 ...[more]
Cambodja, stenen sculptuur van gezeten Boeddha,op lotustroon en met Naga troon., h. 52 cm. [1]250
Cambodja, stenen sculptuur van gezeten Boeddha,op lotustroon en met Naga troon., h. 52 cm. [1]250 ...[more]
Thailand, staande Bodhisatva op sokkel, h. 115 en 12,5 cm. [1]400 ...[more]
Thailand, bronzen Boeddha hoofd,met vlammen urna. Op zwart gelakte sokkel, h. 44 cm. 200 ...[more]
Thailand, metalen Boeddha hoofd met vlammend ushnishastaand op defecte sokkel, h. 70 cm. [1]200
Thailand, metalen Boeddha hoofd met vlammend ushnishastaand op defecte sokkel, h. 70 cm. [1]200 ...[more]
Bronzen sculptuur van langgestrekt antropomorf figuur, h. 202 cm. [1]1200 ...[more]
India-Pakistan, stenen fragment van staande Boeddha, met geplooide robe met gegraveerde lijndecoratie., h. 82 cm. [1]300 ...[more]
Thailand, boeddha,20e eeuw, [1]120
Thailand, boeddha,20e eeuw, [1]120 ...[more]
China, hoge bronzen potin de Neolitische stijl, h. 49 cm. [1]300 ...[more]
India, beschilderd houten voorraadpotmet koperen beslag en slot., h. 65 cm. [1]100 ...[more]
Gietijzeren vogelbad en planten etagere,in de vorm van een oude fiets., h. 65 en 60 cm. [2]150
Gietijzeren vogelbad en planten etagere,in de vorm van een oude fiets., h. 65 en 60 cm. [2]150 ...[more]
Polychroom houten wagenschot, gedateerd 1898, l. 117, h. 57 cm. [1]100 ...[more]
Frankrijk, glazen reclameruit in eiken omlijsting uit , scheepsbenodigdheden winkel, ca. 1920;met
Zweden, behang fragment, florale voorstelling, ca. 1800;olieverf op doek, gelijst., h. 34 cm, b.
Zweden, behang fragment, florale voorstelling, ca. 1800;olieverf op doek, gelijst., h. 34 cm, b. 89 cm. [1]200 ...[more]
Groot papieren knipsel ter gelegenheid 12,5 jarig huwelijk, gedateerd 1875;fraaie decoratie van
Divers, waar onder schildje, snuifdoosje, gesmeed stalen mes., [zkj]200 ...[more]
Divers, waar onder aarderwerk kan gemerkt Mason's., [ds]200 ...[more]
Verchroomd wandlamp, tafellamp en een dubbele badkamerspiegel, L. 40 en h. 31 cm. [ds]50 ...[more]
Bruin gepatineerde buste van een jonge man., h. 47 cm. [1]800 ...[more]
Paar messing hanglampen;met glazen ruiten en ophangringen., geelectrificeerd., h. 52 cm. [1]80
Paar messing hanglampen;met glazen ruiten en ophangringen., geelectrificeerd., h. 52 cm. [1]80 ...[more]
Diverse antieke hardhouten standaards voor porselein., Collectie Cserno, Amsterdam. [vds]250
Diverse antieke hardhouten standaards voor porselein., Collectie Cserno, Amsterdam. [vds]250 ...[more]
Rechthoekige spiegel in houten lijst, 19e eeuw,met gezwarte hoekstukken, waarop messing rozetten,
Drie grote koperen pannen, [3]60
Drie grote koperen pannen, [3]60 ...[more]
Vijf roodkoperen pannen, [5]80
Vijf roodkoperen pannen, [5]80 ...[more]
Divers,w.o. koperen comforts, [ds]30
Divers,w.o. koperen comforts, [ds]30 ...[more]
Diverse antieke miniatuur tonnen en kist met houten puzzel, [kist + zkj]40 ...[more]
Drie spellen in doos,w.o. Mobaco, ca. 1920 en blokpuzzel 'im Winter', 19e eeuw, [3]60 ...[more]
Gietijzeren boekenpers en drie letterbakkenmet loden letters. Hierbij diverse drukkersbenodigdheden,
Gietijzeren boekenpers en drie letterbakkenmet loden letters. Hierbij diverse drukkersbenodigdheden, [4 + ds]100 ...[more]
Divers speelgoed,w.o. blikken stoombootjes en microscoop, 0 ...[more]
Diverse sculpturen, [ds]40
Diverse sculpturen, [ds]40 ...[more]
Thailand, verguld houten Boeddha en polychroom ztittende monnik, h. 38 en 32 cm. [2]100 ...[more]
Diverse christelijke en oosterse sculpturen, [1 + ds]150 ...[more]
Patchwork doekmet voorstelling van figuur met waterpijp, 147 x 90 cm. 200 ...[more]
Perzië, koperen waterhouder , [1]100
Perzië, koperen waterhouder , [1]100 ...[more]
Oosters koperen dekselpot.Hierbij diverse fotolijsten, [1 + ds]80 ...[more]
Lot diverse Indiase beeldjes, h. 6 tot 11,5 cm. [zkj]40 ...[more]
Thailand, bronzen Boeddha hoofdIn Ayuthatya stijl., h. 12 cm. [1]80 ...[more]
3135 Los(e)/Seite