- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
China, spekstenen groep van Shoulao met hert, 19e eeuw,samen met een gesneden standaard (kleine
China, twee ronde cinnaber lakwerk poederdoosjes, 19e/20e eeuw, gesneden met bloemen, herkomst:
China, cinnaber lakwerk dekseldoos, 19e/20e eeuw,gesneden met een karper en draak, samen met vijf
China, fijn gestoken houten Guanyin, mogelijk Qing dynastie,gezeten op wolk, de rechterhand in
China, fijn gestoken houten Guanyin, mogelijk Qing dynastie,gezeten op wolk, de rechterhand in shunya-mudra, h. 32 cm. [1]600 ...[more]
China, verguld bronzen dolk, ca. 1920-1930.Met schildpad greep en schede waarop verguld bronzen
China, collectie van tien bronzen antieke zodiak zegelsmet de zodiak dieren bekroond., br. 4 en h.
China, twee verguld bronzen een een stenen stempelzegel, o.a. Jin Dynastie en latertwee verguld
China, een paar vuurverguld bronzen tempeldienaren, 18e-19e eeuwCollectie Cserno, Amsterdam, h. 7
China, een paar vuurverguld bronzen tempeldienaren, 18e-19e eeuwCollectie Cserno, Amsterdam, h. 7 cm. [2]400 ...[more]
China, diverse verzamelobjecten, deels antiekHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, l. 10 en 8,5 cm.
China, diverse verzamelobjecten, deels antiekHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, l. 10 en 8,5 cm. [zkj]400 ...[more]
China, twee Peking glas dekselvazen, 20st eeuwHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h. 26 en 16 cm.
China, twee Peking glas dekselvazen, 20st eeuwHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h. 26 en 16 cm. [2]400 ...[more]
China, groen natuurstenen vaas, 20ste eeuwmet decor in laag relief. (deksel ontbreekt). Herkomst:
China, vijf diverse bronzen koro's, 20st eeuw,een met faux goud splash. Herkomst: Collectie
China, vijf diverse bronzen koro's, 20st eeuw,een met faux goud splash. Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, diam. 8 - 15 cm. [5]800 ...[more]
China, drie geborduurd zijden doeken, ca. 1800,één met voorstelling van draak tussen de wolken,
China, stucco hoofd van Boeddha, mogelijk antiekmet resten van beschildering. Samengesteld en
China, stucco hoofd van Boeddha, mogelijk antiekmet resten van beschildering. Samengesteld en beschadigingen., h. 45 cm. [1]800 ...[more]
China, bamboe ronde (poeder?)doosmet fijn gestoken relief van naaldbomen. Gesigneerd met 4
China, bamboe snijwerk;Liggende Budai met glas in de hand, l. 13 cm. [1]600 ...[more]
China, fijn gestoken houten plengofferbeker 'libation cup', mogelijk Qing dynastie,rondom negen
China, langwerpige bronzen spiegel, Qing dynastie,met releif van kraanvogels en schilpad in
China, geel spekstenen snijwerk, 20e eeuw;Lohan met tijger, ingelegd met pareltjes en bloedkoraal,
China, geel spekstenen snijwerk, 20e eeuw;Lohan met tijger, ingelegd met pareltjes en bloedkoraal, h. 6,5 cm. [1]600 ...[more]
China, deels verguld houten uithangbord, Qing dynastie.Op standaard, 76 x 146 cm. [1]0 ...[more]
China, ceremonieel bruids hoofddeksel, Miao, ca. 1930;uitgevoerd met laag gehalte zilveren decoratie
China, rood lakwerk doos, 20e eeuw,met reliëf van berglandschap, 19 x 13 cm. [1]150 ...[more]
China, antiek grijs jade rechthoekige pendantmet reliëf van bloemen, 6 x 4 cm. [1]400 ...[more]
India, tien diverse bronzen objecten, 19e eeuwwaaronder cosmeticadoos, kruithoorn, olielamp, doos
China, wortelhouten ruyiscepter, l. 57 cm. [1]500 ...[more]
China, Pekingglas schaalmet dieren als oor, l. 17,5 cm. [1]200 ...[more]
China, spekstenen snijstuk van godheid gezeten op draak, mogelijk Qing Dynastie,de godheid met
Paar bolle cloissone vazen, 20e eeuw,met decor van kinderen bij golven in medaillons, blauw fond en geribde hals, h. 40 cm. [2]260 ...[more]
China, grote bamboe vogelkooi, vervaardigd door houtsnijder Yang Shan, 1992, h. 77 cm. [1]1500
China, grote bamboe vogelkooi, vervaardigd door houtsnijder Yang Shan, 1992, h. 77 cm. [1]1500 ...[more]
China, bamboe vogelkooi vervaardigd door houtsnijder Yang Shan, 1992, h. 40 cm. [1]1000 ...[more]
Zuid Oost Azie, gestoken rozenhouten kamerscherm, ca. 1900met in relief voorstelling van vele
Zuid Oost Azie, gestoken rozenhouten kamerscherm, ca. 1900met in relief voorstelling van vele figuren, [1]600 ...[more]
China, ingelijste rolschilderingen. Een in de stijl van Chen Zhou,En Ming-stijl, boek lezende dame
China, schildering, inkt op papier;Waterkant (niet ingelijst), 16,5 x 47 cm. [1]200 ...[more]
Paar rolschilderingen door Ding Jue Ping;Kalligrafie o.a. de tekst 'niet alles gebeurt wat je
Paar rolschilderingen door Ding Jue Ping;Kalligrafie o.a. de tekst 'niet alles gebeurt wat je wil', [2]600 ...[more]
China, vijf antieke vuurvergulde bronzen sculpturen, waarschijnlijk enkele Tang Dynastie.Herkomst:
China, twee verguld bronzen staande Boeddha's, zeer waarschijnlijk Sui of Tang Dynastie.Herkomst
China verguld bronzen beeld van zittende Boeddha, zeer waarschijnlijk Tang Dynastiegezeten op hoge
China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha gezeten in lotushouding, h. 5.5 cm. [1]
China, jade snijwerk, waarschijnlijk Qing dynastie;Boeddha gezeten in lotushouding, h. 5.5 cm. [1]250 ...[more]
China, bronzen koro, 19e eeuw en Kanton twee beschilderde schoteltjes, circa 1900, h en diam. 16 cm.
China, bronzen koro, 19e eeuw en Kanton twee beschilderde schoteltjes, circa 1900, h en diam. 16 cm. [2]180 ...[more]
China, jade vierkant cachet,met afgeschuinde bovenzijde, h. 8,5 cm. [1]400 ...[more]
China, antiek bronzen 'garlic head' ofwel 'suantouping' vaas in Han ofwel archaische stijl,met groen patina, h. 29 cm. [1]250 ...[more]
China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waarop florale motieven, l. 7 cm. [1]400
China, bronzen sculptuur van Kylin, 19e eeuwmet een zadel waarop florale motieven, l. 7 cm. [1]400 ...[more]
China, diverse bronzen en metalen dierfiguren,o.a. Kylins Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam,
China, diverse bronzen en metalen dierfiguren,o.a. Kylins Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h. 2,5 tot 6 cm. [zkj]500 ...[more]
China, tien bronzen naamzegels, 20st eeuw.bekroond met diverse dierfiguren. Herkomst: Collectie
Japan, twee bronzen vazen, Meiji periode,een gemodelleerd met een kikker, de ander met een krab,
Japan, twee bronzen vazen, Meiji periode,een gemodelleerd met een kikker, de ander met een krab, gesigneerd, h. 13,5 cm [2]200 ...[more]
Japan, twee zwart gelakt houten zesslags kamerschermen,met papieren en stoffen panelen. Op ieder
Japan, twee bronzen vazen, Meiji periode, waarvan één met zilver ingelegde bloemen, gesigneerd, de
Japan, drie bronzen vazen, 20e eeuw,gesigneerd Aida Tomiyasu, Kobayashi Bishun en Nakayiman Yasumi
Japan, drie bronzen vazen, 20e eeuw,gesigneerd Aida Tomiyasu, Kobayashi Bishun en Nakayiman Yasumi II , h. 22 cm (max.) [3]200 ...[more]
Japan, bronzen art deco vaas, 20e eeuw,met groen patina en horizontale ribben, gesigneerd, h. 27,5
Japan, bronzen art deco vaas, 20e eeuw,met groen patina en horizontale ribben, gesigneerd, h. 27,5 cm [1]300 ...[more]
Japan, bronzen vaas, tweede helft 20e eeuw,gemodelleerd met spiralen, gesigneerd "Boshu" voor
Japan, bronzen vaasje met lange hals, 20e eeuw,met roodbruine patina, gesigneerd Nakajima Yasumi
Japan, bronzen kalebasvormige vaas, 20e eeuw,ingelegd met karakters in metaal en goud, gesigneerd "
3135 Los(e)/Seite