- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Charles Paul Gruppe (1860-1940)Polderlandschap, aquarel, gesign. l.o., 43 x 63 cm. [1]150 ...[more]
Evert Moll (1878-1955)Kade aan de Seine bij de Notre-Dame, Parijs, 55 x 81 cm., doek, gesign. l.
Evert Moll (1878-1955)Kade aan de Seine bij de Notre-Dame, Parijs, 55 x 81 cm., doek, gesign. l.o. [1]1200 ...[more]
Dirk Jan Hendrik Joosten (1818-1882)Herfsttafereel, paneel, gesign. r.o., 38 x 48 cm. [1]500
Dirk Jan Hendrik Joosten (1818-1882)Herfsttafereel, paneel, gesign. r.o., 38 x 48 cm. [1]500 ...[more]
Piet van der Hem (1885-1961)Twee jachthonden, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]
Piet van der Hem (1885-1961)Twee jachthonden, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]400 ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag, 65 x 77 cm., doek, gesign. r.o., '26 [1]
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag, 65 x 77 cm., doek, gesign. r.o., '26 [1]600 ...[more]
Max Volkhart (1848-1924)Interieur, maroufle, gesign. l.o., 1876, 35 x 30 cm. [1]800 ...[more]
Daan Mühlhaus (1907-1981)Stadsgezicht Parijs met gezicht op de Seine, doek, gesign. l.o., 61 x 80
Daan Mühlhaus (1907-1981)Stadsgezicht Parijs met gezicht op de Seine, doek, gesign. l.o., 61 x 80 cm. [1]400 ...[more]
Gesigneerd BosboomKerkinterieur, 43 x 32 cm., paneel, gesign. r.o. [1]800 ...[more]
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Het sterfbed van Maria, ets, gesign. in de plaat, 1639, 35 x 28 cm. [
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Het sterfbed van Maria, ets, gesign. in de plaat, 1639, 35 x 28 cm. [1]800 ...[more]
Jacob Isaakszoon van Ruisdael (1628-1682)De kleine brug, ets, gesign. in de plaat, 19 x 27 cm. [1]
Jacob Isaakszoon van Ruisdael (1628-1682)De kleine brug, ets, gesign. in de plaat, 19 x 27 cm. [1]200 ...[more]
Europese school, ca. 1900Moeder met kind, doek, 75 x 60 cm. [1]200 ...[more]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Gezicht op een dorp met molen, houtskool en wit krijt, gesign. l.
Wijnand Jan Joseph Nuijen (1816-1839)Landschap met man en vrouw in een boot bij een huis, 25 x 35
Franse school, 17e eeuw, met signatuur BellangeStudieblad, rood krijt, 21,5 x 34,5 cm. [1]200
Franse school, 17e eeuw, met signatuur BellangeStudieblad, rood krijt, 21,5 x 34,5 cm. [1]200 ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuwTwee stillevens met bloemen in een vaas, tweemaal aquarel, 36 x 23 cm.
Hollandse school, 18e/19e eeuwTwee stillevens met bloemen in een vaas, tweemaal aquarel, 36 x 23 cm. [2]500 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwKaasverkoper weegt de kaas, aquarel, 28,5 x 21 cm. [1]100 ...[more]
Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)Studie van een staand mannelijk naakt, rood krijt, verso gesign.,
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw, paar tekeningen;Figuren en vee, twee tekeningen, 30 x 40 cm. [2]200
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw, paar tekeningen;Figuren en vee, twee tekeningen, 30 x 40 cm. [2]200 ...[more]
Hollandse school, 18e Landschap met figuren op een pad,, inkttekening, 15 x 20,5 cm. 180 ...[more]
Vijf diverse opticaprenten, en een gravure, 18e eeuw,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Hendrik van Ingen (1833-1898)Koe bij een meertje aan een bosrand, board, gesign. r.o., 25 x 35
Hendrik van Ingen (1833-1898)Koe bij een meertje aan een bosrand, board, gesign. r.o., 25 x 35 cm. [1]200 ...[more]
Gesigneerd J. BosboomKerkinterieur met figuren, inkt en aquarel, 30 x 21 cm. [1]400 ...[more]
Mogelijk van de hand van Johan Hendrik WeissenbruchMan te paard op een pad langs een vaart bij
Gesigneerd BCKBoom in een landschap, 30 x 24 cm., tekening, gesign. BCK m.o. Uit de collectie van
Frank Wasley (1848-1934)'A Venetian sunset', aquarel, gesign. l.o., verso etiket met titel, 38 x
Frank Wasley (1848-1934)'A Venetian sunset', aquarel, gesign. l.o., verso etiket met titel, 38 x 49 cm. [1]400 ...[more]
Pierre Billet (1837-1922)Twee vrouwen zoeken schelpen op het strand, houtskool, gesign. l.o., '79,
Andreas Schelfhout (1787-1870)Landschap met figuren op een bevroren vaart bij een molen, inkt en
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)In de polder, houtskool, gesign. r.o., 14 x 20 cm. [1]150
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)In de polder, houtskool, gesign. r.o., 14 x 20 cm. [1]150 ...[more]
Andreas Schelfhout (1787-1870)Man achter slee met koperen melkkan op het ijs, aquarel, gesign. l.o.,
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Molens in de Zaanstreek, houtskool, gesign. r.o., 23 x 41
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Molens in de Zaanstreek, houtskool, gesign. r.o., 23 x 41 cm. [1]100 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)'Na de slag', inkt en aquarel, gesign. l.o., verso etiket met titel, 27 x 37
Marius Bauer (1867-1932)'Na de slag', inkt en aquarel, gesign. l.o., verso etiket met titel, 27 x 37 cm. [1]400 ...[more]
Gemonogrammeerd AVMolens in een winters landschap bij Amsterdam, houtskool en wit krijt, 27 x 37,5
Gemonogrammeerd AVMolens in een winters landschap bij Amsterdam, houtskool en wit krijt, 27 x 37,5 cm. [1]200 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)Voor de Moskee. Hierbij ets, figuren aan de Ganges, herkomst: wijlen mevrouw
Erich Schütz (ca. 1920-1930)Harem scène, inkt en aquarel, niet ingelijst, gesign. l.o. (papier bij
G. en L. Valk, ca. 1730; kaart van Azië, gravure, handgekleurd, 48 x 58 cm. [1]400 ...[more]
3135 Los(e)/Seite