- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Antiquarisch werk, 17e eeuw ' Ambassades memorable de la compagnie des Indes Orientales des
Frans Guyana (strafkolonie?), bewerkte kokosnoot, midden 19e eeuw,met gestoken reliëf van drie
Gipsen sculptuur naar de klassieken, 19e eeuw;Venus, rustend tegen pilaar met dolfijn, h. 64 cm. [
Gipsen sculptuur naar de klassieken, 19e eeuw;Venus, rustend tegen pilaar met dolfijn, h. 64 cm. [1]400 ...[more]
Frankrijk/Italië, paar gestoken eikenhouten sculpturen 'Chimaera', 19e eeuw;Zittende gevleugelde
Italië, zwart gepatineerd gietijzeren deurklopper, eind 19e eeuw,voluutvormig en met leeuwenkop
Grand Tour bronzen sculptuur van Aphrodite en Cupido, 17e-18e eeuwAphrodite met appel in de hand,
Dieppe, fraai gestoken ivoren sculptuur voorstellende een engel met putto, 19e eeuw,geplaatst op een
Frankrijk, bronzen sculptuur van een putto, 19e eeuw;gezeten op een sokkel met draperie, grijpend
Italië, Grand Tour, serpentijnen sculptuur van het Uffizi wild zwijn van Florence, Il Porcollino,
Frankrijk, vruchtenhouten ledenpop. 19e eeuw. , h. 48 cm. [1]600 ...[more]
Frankrijk, fraaie gipsen anatomische buste, ca. 1900,geplaatst op een ronde voet met signatuur:
Engeland, messing microscoop in mahoniehouten kist, ges. Dollond London, ca. 1800.Type 'Jones most
Holland, teakhouten meesterstukje, 19e eeuw;in de vorm van een commode met drie laden. Geschulpt
Frankrijk, serie leer gebonden boekjes 'La Mythologie mise a la portée de tout le monde', 1793,
Holland, zeldzaam schaalmodel van een brandweerspuit, 19e eeuw,groen gelakt blikken waterbak met '
Frankrijk, ijzeren windvaan in de vorm van een varken, 19e eeuw,deels gesmeed, op vierkante voet,
Holland, grijs-blauw gelakte papiermaché baldakijnbekroning, laat 19e eeuw,in vorm van kroon,
Stoffen-koperen ornament voor lichtkroon,in de vorm van een kroontje, [1]100 ...[more]
Zwart gepatineerd bronzen 'grand tour' sculptuur, 19e/20 eeuw;Romulus en Remus , h. 28, l. 45 cm. [
Zwart gepatineerd bronzen 'grand tour' sculptuur, 19e/20 eeuw;Romulus en Remus , h. 28, l. 45 cm. [1]1200 ...[more]
Marmeren mannentorso in de stijl van de Antieken, mogelijk 19e eeuw.(twee breuken hersteld). Op
Groen gepatineerd bronzen replica;Griekse wijsgeer, h. 38 cm. [1]300 ...[more]
Nederlandsch-Indië, fotoalbum 'Souvenir Kadaster', 1912-1917;oblong vormig album, overtrokken met
Frankrijk, een paar verguld houten vaas ornamenten, 19e eeuw;op vierkante voet, bladmotieven,
Melkglazen olielamp, 19e eeuw, met verguld pauselijke sleutel en hoofddeksel van Vaticaanstad (
Frankrijk, een paar bronzen vuur vergulde en groen gepatineerde lampvoeten, Charles X;gemerkt Nancy,
Paar bronzen bronzen/metalen zeslichts kandelabers in eclectische stijl,met gecanneleerde stam, op
Paar gelakt bronzen vuurbokken in Louis XV stijl, 19e eeuw(ijzeren houders ontbreken). Herkomst:
Frankrijk, een paar bronzen vuurvergulde wand appliques, LXVI stijl, ca. 1900;elk met vier armen,
Frankrijk, een paar vuurvergulde en bruin gepatineerde bronzen tweelichts kandelaars, Empire;
Frankrijk, een paar vuurvergulde en gepatineerde bronzen tweelichts kandelaars, Empire;de obelisk
Frankrijk, paar verguld bronzen éénlichts kandelaars, vroeg 19e eeuw,de stam in de vorm van
IJzeren vijflichts kandelaber, 19e eeuw,de stam in vorm van klassiek vrouwfiguur, h. 78 cm. [1]200
IJzeren vijflichts kandelaber, 19e eeuw,de stam in vorm van klassiek vrouwfiguur, h. 78 cm. [1]200 ...[more]
Frankrijk, een paar vuurvergulde en deels bruin gepatineerde vaasvormige bronzen cassolletes,
Frankrijk, een paar vuurvergulde bronzen siercoupes, Empire;de coupes met langwerpige oren,
Frankrijk, een paar bronzen vuurvergulde en deels groen gepatineerde twee lichts kandelaars,
Frankrijk, een paar vuurvergulde en bruin gepatineerde drielichts kandelaars, Louis XVI;op de
Frankrijk, een paar vuurvergulde bronzen drielichts kaarsen-wandappliques, Empire;in de vorm van
Frankrijk, bronzen kandelaar als lampvoet, Louis Phillipe,de stam met zwart gepatineerde putto
Frankrijk, paar vuurvergulde en bruin gepatineerde bronzen kandelaars, Charles X,op driekantige voet
Frankrijk, paar vuurvergulde en bruin gepatineerde bronzen kandelaars, Charles X,op driekantige voet met klauwpoten., h. 26 cm. [2]450 ...[more]
Frankrijk, een stel messing éénlichts kandelaars in LXV-stijl, 19e/20e eeuw. Ronde voet met blad- en
Schuitvormige zwart-verguld gelakt 'tole peint' theeketel, laat Empire, met decor van bloemen en
Schuitvormige zwart-verguld gelakt 'tole peint' theeketel, laat Empire, met decor van bloemen en vogels en groene details, h. 34 [1]280 ...[more]
Frankrijk, verguld lindenhouten Retour d'Egypt wand applique, Empire, ca. 1810;fraai gestoken
Zwart gepatineerd bronzen sculptuur;Sfinx, h. 34 cm. [1]800 ...[more]
Collectie antieke ijzeren sleutels, w.o. 16e eeuw, [10]350 ...[more]
Spanje, een set van drie koperen enkellichts kandelaars, 18e eeuw;vierkante voet met klauwpoten,
Duitsland, twee koperen kraagkandelaren, 17e eeuw,met balustervormige stam, op ronde voet, h. 19 cm.
Duitsland, twee koperen kraagkandelaren, 17e eeuw,met balustervormige stam, op ronde voet, h. 19 cm. [2]700 ...[more]
Duitsland, paar fraaie bronzen penkandelaars, 17e eeuw;balustervormige stam uit één stuk met wijde
Tinnen Rembrandt- klepkan, 18e eeuw,met accoladevormige duimrust en tweekakig scharnier. Tingieter
Tinnen Rembrandt- klepkan, 18e eeuw,met accoladevormige duimrust en tweekakig scharnier. Tingieter FVE, h. 23 cm. [1]600 ...[more]
Klein formaat tinnen klepkannetje, 18e eeuw,met twee eikels als duimrust. Gemerkt op de deksel
Klein formaat tinnen klepkannetje, 18e eeuw,met twee eikels als duimrust. Gemerkt op de deksel alsmede op de bodem. , h. 14,5 cm. [1]200 ...[more]
Tinnen joodse chanuka lamp, 18e eeuw,met gecontourneerde rand, op bolpootjes. , h. 21, br. 20 cm, [
Tinnen joodse chanuka lamp, 18e eeuw,met gecontourneerde rand, op bolpootjes. , h. 21, br. 20 cm, [1]350 ...[more]
Collectie van twintig vnl. ijzeren antieke snuitscharen gemonteerd op plank, h. 104, br. 41 cm. [1]
Collectie van twintig vnl. ijzeren antieke snuitscharen gemonteerd op plank, h. 104, br. 41 cm. [1]1500 ...[more]
Geweven wollen wandtapijt ofwel tapisserie, 17e eeuw,met voorstelling van koninklijk gezelschap en
Duitsland, paar gestoken en deels vergulde houten sculpturen van putti, eerste helft 18e eeuw;
Eikenhouten langwerpig paneel, 18e eeuw,in poortvorm een gestoken reliëf van bloemvoluten en
Eikenhouten langwerpig paneel, 18e eeuw,in poortvorm een gestoken reliëf van bloemvoluten en maskaron, 83 x 46 cm. [1]200 ...[more]
Eikenhouten schidvormig snijwerk, 18e eeuw,cartouchevormig met maskaron en voluten an acanthusmotieven, h. 43, 54 cm. [1]400 ...[more]
3135 Los(e)/Seite