- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Nur Massenlose anzeigen
3135 Los(e)/Seite
Boerenjongens opdienlepel. Art Deco,licht gebogen steel versierd met aflopende driehoeken en
Set van elf theelepels art nouveau, sardine of bonbonschepje, art deco,hierbij zes vismessen met
Drie diverse tafelstukken in vorm van vogels, 20e eeuw, een fazanten paar, een met uitstaande
Incompleet dinergarnituur met parelrand, eind 20er jaren,Mt. Gerritsen en Van Kempen Zeist 1927,
Vijf lepels en drie vorken met puntfilet, 19e eeuw, couvert 18e eeuw, vijf vorken en drie lepels,
Denemarken, set van zes theelepels, Jensen, Nederland, set van twaalf theelepels, 30er jaren, en set
Paar filigrian natfruitscheppen, visschep, opdienvork en trancheer mes en vork, 19e eeuw/vroeg 20e
Twaalf dinercouverts en twaalf dessert couverts, negen taartvorkjes en drie divers, dubbellof, Mt.
Samengesteld dinergarnituur met gravure van familiewapen Dumonceau de Bergendal, 20e eeuw. Met
Tasbeugel, drie diverse Oosterse gespen en klein zilverwerk,waarbij Indonesische gesp en gesp waarin
Pennebakje, art deco en divers klein zilverwerk,gehamerd ovaal en met versierde rand, Mt. Begeer &
Tasbeugel met fluwelen geborduurde tas, 1e heflt 20ste eeuw,met verschillende voorstellingen
Engeland, twee verschillende theebussen met kristal en divers kristal met zilveren montering,waarbij
Diverse doosjes, voornamelijk 20e eeuw, waarbij buitenlands,ronde, mandvormig en langwerpige
Duitsland rammelaar, Engeland ovaal doosje met schilpad deksel, 19e eeuw, en diverse objets de
Theebusje en twee ovale dozen, eind 19e eeuw/ 1e helft 20e eeuwgecountourneerde theebusje met
Oostenrijk, paar kandelaars, eind 19e eeuw,kariatide en atlasfiguur waarboven eivormige gedecoreerde
Duitsland, set van drie serveerschalen met gecontourneerde opstaande rand,rond model met drie
Duitsland, theepot, Empirestijl, 19e eeuw,balustervormige met gebogen tuit en uiteinde in de vorm
Serveerblaadje, Fa. J.M van Kempen, 1920,langwerpig met afgeronde hoeken, opstaande rand, Mt. Fa.
Djokja, gehamerd lepeldoosje met diverse lepels,waarin set van zes zuurvorkjes en vijf longdrink
Divers klein zilverwerk waarbij natfruitschep, taartschep en verschillende messen, 20e eeuw,
Tabaksdoosje, twee snuifdoosjes, parfumflacon, diverse sigarettenetuis- en dozen, toiletflacons en
Natfruittang met parelmoeren greep, [1]100 ...[more]
Bord met familiewapen, rond met opstaande rand, Mt. Zilverfabriek Voorschoten 1926, 1e gehalte, ,
Bord met familiewapen, rond met opstaande rand, Mt. Zilverfabriek Voorschoten 1926, 1e gehalte, , diam 24 cm, 359 gr. [1]120 ...[more]
Divers klein zilverwerk waarbij vijf set theelepels,een set van twaalf in etui, voornamelijk 2e
Divers klein zilverwerk waarbij vijf set theelepels,een set van twaalf in etui, voornamelijk 2e gehalte,, 1226 gr. [zkj]400 ...[more]
Vier diverse miniaturen, 19e /20e eeuw,potkachel met pijp, spinnewiel, vogelkooi, en trechter,, 15 x
Dertien lepels en drie vorken, voornamelijk Fa. J.M. van Kempen & zonen, hierbij divers klein
Frankrijk, brievenopener, Engeland, knipmes met parelmoer en diverse messen, 19e/20e eeuw,Mt.
Twee reukdoosjes, snuifdoosje en miniatuur, 19e/20e eeuw,cartouche vormig met pastorale scenes,
Duitsland, tabaksdoos en divers klein zilverwerk,doos langwerpig en versierd in hoogreliëf met
Engeland, rechaud en schenkkannetje en Duitsland hengselmand, ovaal op klauwpootjes met brander (
Paar klamboehaken, boekslot, twee gespen, twee pillendoosjes en miniatuur kooltjestang, 19e eeuw,
Karafhouder en drie flessenlabels, 19e eeuw, hierbij divers klein zilverwerk,houder met ovale
Bonbonmandje, paar zoutvaatjes Louis XVI stijl, kandelaar Louis XV stijl en divers zilverwerk,
Divers klein zilverwerk e.a.waarbij pleet, bruto 816 gr. [zkj]200 ...[more]
Fotolijst en divers zilverwerk waarbij onderdelen,ajour met florale motieven, gemerkt,, 26,5 x 20,
Fotolijst en divers zilverwerk waarbij onderdelen,ajour met florale motieven, gemerkt,, 26,5 x 20,5 cm, bruto 1105 gr. [zkj]200 ...[more]
Maggihouder en lepelvaasje in ajour houders en drie opscheplepels,houder met glazen flesje, Mt.
Vijfdelig koffie- en theeservies, Van Kempen & Begeer 1968,bestaande uit koffiepot, theepot,
Spanje, hanglamp, 18e eeuw,rond en gelobd tweedelige lamp verbonden met drie schakelkettingen,
Broodmand, Louis XV stjil, ajour, gegraveerd, versierd met bloem- en bladmotieven met twee grepen op
Diverse miniaturen, 20e eeuw,waarin miniatuur met voorstelling schandpaal en miniatuur met kind op
Diverse miniaturen, 20e eeuw,waarin miniatuur met voorstelling schandpaal en miniatuur met kind op schommel,, 254 gr. [zkj]100 ...[more]
Collectie diverse miniaturen, 20e eeuw,waarin mininatuur van klaptafel en vier stoelen, , 194 gr.
Collectie diverse miniaturen, 20e eeuw,waarin mininatuur van klaptafel en vier stoelen, , 194 gr. 120 ...[more]
Miniatuur poppengoed kaarsenbolkroon, 19e eeuw, achttienlichts, drie etages met getordeerde armen,
Duitsland, elf dinercouverts, taartschep en divers tafelzilver,met acanthusblad versierde stelen
Handwerk set in etui en divers klein zilverwerk w.o. pillendoosjes,, bruto 182 gr. excl. etui [zkj]
Handwerk set in etui en divers klein zilverwerk w.o. pillendoosjes,, bruto 182 gr. excl. etui [zkj]80 ...[more]
Soepdienlepel, Empire, ronde bak versierd met parelrand, gebogen steel, Mt. Jacob van Nieuwcasteel
Visopdienvork en divers opdien- en dinergarnituur,waarbij enkele onedele lepels e.a.,, bruto 2450
Visopdienvork en divers opdien- en dinergarnituur,waarbij enkele onedele lepels e.a.,, bruto 2450 gr. [zkj]240 ...[more]
Collectie van zeven diverse tasbeugel en beursbeugel, één met rococo vorm en voorstelling van de
Miniatuur voorstellende platbodem, met zijzwaarden en vier zeilen en twee vlaggen op boeg en
Collectie van drieentwintig theescheppen, 19e eeuw,waarbij theeduimen en theelepels,, 254 gr. [zkj]
Collectie van drieentwintig theescheppen, 19e eeuw,waarbij theeduimen en theelepels,, 254 gr. [zkj]320 ...[more]
3135 Los(e)/Seite