Hollandse School (20e eeuw), Strandgezicht, ongesigneerd, olieverf op paneel, 15 x 15 cm.
Hans Habraken. 1946 - . Still life with glass and fruit. Oil paint on panel. Dimensions: H 30 x W 40 cm. In good condition.
Franse School (20e eeuw), Interieur met vrouw en meisje, olieverf op doek, 19 x 26 cm.
GOCKEL, Helmut (*1915 Münster †2003 ebd.), Holzschnitt,sitzende Katze, li. unten sign. u. num. 25/100, 61,5 x 44 cm, hG, Goldleiste
Antique engraving by J. Le Veau. Arrivee Flessingue (Vlissingen). 1729 - 1786. Dimensions: H 46 x W 55 cm. In good condition.
Hollandse School, Strandgezicht, pendant, olieverf op board, 19 x 24 cm. .
Jan Martinus Vrolijk (1845-1894) Landschap met figuur in roeiboot en molen, gesigneerd linksonder, pastel op papier, 12 x 18 cm.
Hannie Ramaer. 1946 - Etching + lithography. Etching with frogs, 1980. Lithograph, figurative. Size: 25 - 47 cm. In good condition.
Siem Schaeffer (1924-2005) Haven van Rotterdam, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Large 19th century lithograph. Napoleon on deck. Etched by BJ Steene. Moisture stains. Dimensions: H 68 x W 93 cm. In decent shape.
Eugen Kampf. German School. 1861 - 1933. Landscape with farm and figures. Oil on linen. Dimensions: H 60 x W 80 cm. In good condition.
Hermanus Welsink (1809-1888) Kustgezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 15 x 21 cm.
Majewicz, George, 1897 Polkwitz - 1965 Münchberg, Öl/Lwd, 60 x 80 cm, " Hirsch im Herbstwald ", u.l. sign., Lit.: Artprice
PAZ Subercaseaux. 1924. Abstract composition. Oil on board. Dimensions: H 50 x W 65 cm. In good condition.
Peter Keil, 1942 Züllichau, Paris-Bar Berlin, zwei Gesichter, Öl/Lwd., u.l.sign., rückseitig beschriftet, 100 x 100 cm, ohne Rahmen
Emile Deckers (1885-1968) Portret van een jongedame, gesigneerd en gedateerd 1931 linksonder, olieverf op ovaal doek, 60 x 40 cm.
Mauthe, Wim, 1947 Oberstdorf, Öl/Lwd auf Krt gez., 79 x 60 cm, " Weiblicher Halbakt mit Geige ", u.r. monogr., dat. (19)89, Lit.: im Hause
Hollandse School (tweede helft 19e eeuw), Portret van een gekwelde man, onduidelijk gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek op board, 45 x 36 cm.
Navolger van Richard Brakenburg (1650-1702) Gezelschap in een taverne, olieverf op doek, 38 x 53 cm.
Miniatur, Portrait eines Adligen, Öl/Bein, in der Mitte r. sign., 7 x 9 cm, ovaler Messingrahmen, durchbrochen verziert, 19.Jh.
HOMOET, Franz Arnold (*1986 Greven †1971 Münster), Öl/Holz,informelles Stillleben, li. unten sign., ca 71 x 57,5 cm, HR
Portrait eines Herren, Kupfer, rund, halbplastisch, auf runder Eichenholzplatte, Dm mit Platte 15 cm, 19.Jh.
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Draft horse with cart. Oil on linen. Size; H 50 x W 70 cm. In good condition.
Miesler, Horst, 1934 Breslau, Öl/Lwd, 50 x 60 cm, " Augsburg - Karolinenstraße ", u.l. sign., Lit.: im Hause
Gustav Haas (1889-1953) Aangemeerde schepen op de Seine, gesigneerd en gedateerd 1939 linksonder, olieverf op doek, 64 x 84 cm.
Zwei Miniaturen, Portrait von Goethe im rechteckigen Rahmen mit ovalem Ausschnitt und Mine de Staël im ovalen Rahmen
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Farm workers in mountains. Oil on linen. Dimensions: H 51 x W 70 cm. In good condition.
HOMOET, Franz Arnold (*1986 Greven †1971 Münster), Öl/Hartfaserplatte,abstrakte Formenkomposition, re. unten sign., 101,5 x 76 cm, SR
Monogrammist des 19. Jh., Öl/Holz auf Karton montiert, 13,5 x 28 cm, " Abendliche Hafenszene ", u.r. monogr. O. L. (ligiert)