Bildende Kunst

23985 Los(e)

Schätzpreis

Auktionsort

Auktionstyp

  • Live Übertragung (23985)

Land

  • Oberkategorie,
  • Auktionstyp
  • 23985 Los(e)

Henri Koetser (1877-1952) Amsterdamse gracht in de winter, gesigneerd rechtsonder, kleurenets op papier, 43 x 64 cm.

Handgeschilderd op zijde, bloemen en vlinder, ongesigneerd, pendant, 17 x 26 cm.

Kopergravure, Limburgi Decatus et Comitatus Valkenburgi, 47 x 56 cm.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 38,5 x 48,5 cm, " Früchtestillleben ", u.r. sign., in P montiert

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 38,5 x 48,5 cm, " Gebirgslandschaft bei Sonnenuntergang ", u.r. sign., in P montiert

Kopergravure, plattegrond van Rotterdam met stadswapen rechtsboven, uitgever Willem Jansz (W.J. Blaeu), 29 x 41 cm.

Madonna mit Kind und JohannesknabenDeutsch/Niederlande, 17. Jh.vergoldete BronzeH. 26,5 cm

Paul Lemon. 1896 - 1983. Portrait of a girl. Charcoal on paper. Dimensions: H 48 x W 35 cm. In good condition.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 38,5 x 48,5 cm, " Voralpenlandschaft ", u.r. sign., in P montiert

Los 1269

Print, Rotterdam

Antique Dutch etching with a harbor view. Signed. Circa 1920. Etching on paper. Dimensions: H 14 x W 17 cm. In good condition.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 38,5 x 48,5 cm, " Weite Landschaft ", u.r. sign., in P montiert

Willem Gerard Hofker (1902-1981) Poera Batoe Kanoe, Z-Bali, jonge vrouw bij tempeltrap, gesigneerd rechtsonder, ets op papier, 49 x 31 cm.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 38,5 x 48,5 cm, " Wüstenlandschaft mit Bergen ", u.r. sign., in P montiert

Unclearly signed. Second half of the 20th century. Woman with fan. Oil on linen. Dimensions: H 70 x W 50 cm. In good condition.

Willem Gerard Hofker (1902-1981) 'Bali', staande jonge vrouw ten voeten uit, gesigneerd linksonder, ets op papier, 53 x 29 cm.

Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Boten op zee, gesigneerd in de plaat linksonder, ets op papier, 24 x 16 cm.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 48,5 x 38,5 cm, " Amaryllis ", u.l. sign., in P montiert

M. Crime. Circa 1920. Inland harbor with flat bottom. Oil on linen. Dimensions: H 41 x W 50 cm. In good condition.

Winifred Marie Louise Austen (1876-1964) Kip en haan, gesigneerd rechtsonder en in de druk gemonogrammeerd linksonder, ets op papier, 24 x 23 cm.

Handgekleurde kopergravure van Tetrachia Arnhemiensis, five Velavia, 44 x 54 cm.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 48,5 x 38,5 cm, " Blick vom Gebirge ins Tal ", u.l. sign., in P montiert

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 48,5 x 38,5 cm, " Gebirgslandschaft im Nebel ", u.r. sign., in P montiert

B. Medema. 1891 - 1982. Polder view with punt and farm. Oil on painter's cardboard. Dimensions: H 24 x W 30 cm. In good condition.

Stel gravures met voorstelling van de Mager Keucken en de Vette Keucken, latere druk naar Pieter Breugel, Pieter van den Heyden, 25 x 30 cm.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 48,5 x 38,5 cm, " Iris ", u.r. sign., dat. (19)98, in P montiert

Ten various works by Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract compositions. Black ink on paper. Dimensions: H 50 x W 30 cm. In good condition.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 48,5 x 38,5 cm, " Magnolienzweig ", u.r. sign., in P montiert

Marius Bauer (1867-1932) Karavaan, gesigneerd rechtsonder, ets op papier, 22 x 54 cm.

Kopergravure (18e eeuw) "Afbeelding van het heldhaftig en edelmoedig verlaaten van Gornichem", 21 x 32 cm.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 48,5 x 38,5 cm, " Matterhorn ", u.r. sign., in P montiert

Pendant. Unsigned. 19th century. Landscapes with buildings and figures. Watercolor on paper. Dimensions: H 13 x W 18 cm. In good condition.

Unclear. Circa 1920. Dutch School. Bomschuits off the coast. Oil on linen. Dimensions: H 50 x W 70 cm. In fair/good condition.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 48,5 x 38,5 cm, " Strelitzie ", u.r. sign., dat. (19)90, in P montiert

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdam harbour. Oil on linen. Dimensions: H 25 x W 32 cm. In fair/good condition.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 48,5 x 38,5 cm, " Tulpen ", u.l. sign., in P montiert

Three antique Chinese panda paintings on silk. Hand painted + signed. Gouache on silk. Dimensions: H 30 x W 35 cm. In good condition.

Noeth, Hans, Graphikdesigner tätig in Neu-Ulm, Öl/Krt, 48,5 x 38,5 cm, " Tulpen ", u.r. sign., dat. (19)98, in P montiert